مادر نوجوان 2 فرزندش را داخل ماشین داغ کشت! + تصاویر

خوشگذرانی های مادر نوجوان به قیمت مرگ 2 فرزندش تمام شد

تکرار مرگ تلخ کودکان کم سن و سال بر اثر بی احتیاطی و یا شاید هم بیرحمی والدین این بار جان دو کودک خردسال را گرفت ،این بار حتی مرگ تلخ فرزند مادر بی تدبیر را متوجه اشتباه خود نکرد. 

مادری که  2 فرزند خردسال را برای مرگ رها کرد

"آماندا هاوکینز" 18 ساله به اتهام مرگ دو فرزندش بازداشت شد، این مادر کم سن و سال 2 کودک خردسالش را داخل خودروی پارک شده زیر نور شدید آفتاب رها کرد این دو کودک خردسال 15 ساعت بدون آب و غذا و داخل خودرویی که در پارکینگی دورافتاده زیر نور آفتاب داغ پارک شده بود زندانی شده بودند تا عمر کوتاهشان به پایان برسد.

فرزند مادر

عکس مادری که برای خوشگذرانی جان 2 فرزندش را گرفت

 قربانیان این جنایت "برین"1 ساله و "آدیسون" 2 ساله تمام این مدت را داخل خودرویی که درجه حرارت محیط داخل آن 33 درجه سانتی گراد گزارش شده است بدون هیچ راه نجاتی زندانی شده بودند.

فرزند مادر

فرزند مادر

عکس فرزندان خردسال مادر بی رحم که بعد از رها شدن داخل خودرو جان باختند 

"هاوگینز" مادر جنایت کار می گوید:وقتی از آنها جدا شدم گریه می کردند و مرا صدا می زدند اما با خودم گفتم که بعد از چند دقیقه مرا فراموش کرده و با یکدیگر مشغول بازی می شوند و در نهایت به خواب میروند. برای شرکت در یک میهمانی با دوستانم از انجا دور شدم و وقتی یکی از دوستانم به من گفت که آنها را با خود ببریم قبول نکردم .

وقتی بعد از میهمانی پیش آنها بازگشتم هر دوی آنها بی حرکت افتاده بودند ، فکر کردم اگر بچه ها را به بیمارستان ببرم حتما مشکلی برایم پیش خواهد آمد به همین دلیل آنها را به خانه بردم و بعد از استحمام لباس هایشان را عوض کرده بلافاصله به بیمارستان رساندم. به پزشک گفتم بچه های من با بو کردن گل های سمی از حال رفته اند اما فریب او به این سادگی ها هم نبود و بعد از معاینات همه چیز را متوجه شد و هنگامی که من در سالن انتظار بدم نیروهای پلیس به سراغم امدند.

متاسفانه این مادر دو کودک بیگناهش را دیر به بیمارستان رسانده بود و قبل از انجام درمان هر دوی آنها مرده بودند.

مادر نوجوان 2 فرزندش را داخل ماشین داغ کشت! + تصاویر