نوزاد دختر 4 پا جراحی شد + تصاویر 16+

نوزاد عجیب الخلقه 4 پا جراحی شد

داستان ادامه دار تولد نوزادان عجیب و غریب در کشور هند به نوزاد 4 پایی رسید که با 2 پای اضافه در پشت بدنش متولد شده بود ، وضعیت او بسیار شبیه موجودات تخیلی فضایی بود.

Alien' baby born with 4 LEGS has her extra limbs removed during a complex operation

نوزاد 4 پانوزاد 4 پا

عکس نوزاد عجیب الخلقه هندی با 4 پا

جراحی جدا کردن 2 پای اضافه نوزاد 4 پا

نوزاد 5 ماهه ای که هنوز نامی برای او انتخاب نشده است ماهها برای رهایی از سنگینی پاهای اضافه ای که در پشت بدنش قرار داشت منتظر ماند تا بالاخره تیم پزشکی دکتر "گونجارت" او را به اتاق عمل ببرند.به گفته ی پزشک معالج نوزاد عجیب الخلقه دلیل این رشد غیرطبیعی بارداری ناقص دوقلو بوده است که به واسطه ان این نوزاد دختر 2 پای برادر دوقلویش را که هرگز متولد نشد با خود به دنیا آورده بود.

نوزاد 4 پا

جراحی سخت و پیچیده جدا کردن پاهای اضافه نوزاد 4 پا

 "سوریخا مولی" 22 ساله مادر و "پراتاپ" 25 ساله پدر نوزاد 4 پا بعد از تولد فرزندشان فکر می کردند که این مشکلی مادرزادی است غیرقابل درمان اما بعد از مراجعه به بیمارستان دریافتند که آنها قرار بود نوزاد 2 قلو داشته باشند ولی روند رشد او به طور کامل رخ نداده و نتیجه این چنین شده است.

نوزاد 4 پا

عکس نوزاد 4 پا در کنار پدر و مادرش بعد از جراحی

مادر نوزاد 4 پا به دلیل نداشتن امکانات مالی در تمام 9 ماه طول بارداری نتوانسته بود برای آزمایش و بررسی هایی همچون سونوگرافی به پزشک مراجعه کند برای همین نتیجه ی زایمان او نوزاد دختر 4 پا شد.

نوزاد 4 پا

نوزاد 4 پا بعد از جراحی

نوزاد دختر 4 پا جراحی شد + تصاویر 16+