ماجرای بازیگر شدن سیاوش طهمورث در دورهمی

گفتگویی جذاب با سیاوش طهمورث در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 24 تیرماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. سیاوش طهمورث بازیگر با سابقه تئاتر ، سینما و تلویزیون مهمان مهران مدیری در این برنامه بود و گفتگوی جذابی را در این برنامه رقم زد.

تشکر سیاوش طهمورث در بدو ورود به دورهمی

سیاوش طهمورث بازیگر پیشکسوت کشورمان در بدو ورود به استودیوی دورهمی در حالی که هنوز روی صندلی این برنامه ننشسته بود از مردم برای حضور گرمشان در این برنامه تشکر کرد و بعد از سلام و احوال پرسی گفتگو با مهران مدیری را آغاز کرد.

رامبد از سیاوش طهمورث خواست که درباره کودکی و نحوه ورودش به این حرفه بگوید که گفت:من از 8 سالگی به این عرصه کشیده شدم . فیلم های آن زمان بیشتر هندی بودند و من نسبت به این حرفه علاقه زیادی داشتم . یکی از دوستانم که او هم علاقه مند به سینما بود در کلاس های بازیگری شرکت میکرد و هرچه را که می آموخت به من هم یاد میداد . همان دوستم یک گروه تئاتر تشکیل داد و من هم در آن ایفای نقش کردم و اینگونه وارد این حرفه شدم و با داریوش فرهنگ و مهدی هاشمی هم دوره بودم.

سیاوش طهمورث درباره تعداد فیلم هایش گفت :رزومه کاری من آنقدر سنگین است که قابل حمل نیست چه برسد به شمارش اما من قبل از سال 57 دو کار سینمایی داشته ام و بعد از انقلاب در سال 60 شروع به کار کردم و گرگها یکی از بهترین فیلم های من است.

سیاوش طهمورث در دورهمی

سیاوش طهمورث در برنامه دورهمی

رامبد جوان درباره سن آقای طهمورث پرسید که گفت :من متولد 3 اسفند 1325 هستم و 71 سال سن دارم و درباره خصوصیات مثبت و منفی اسفندماهی ها گفت .

سیاوش طهمورث در خصوص ایفای نقش در کاراکترهای منفی گفت :نقش های من منفی به تمام معنا نبوده است اما جدیدت در آنها وجود داشته است و درباره نسل جدید سینمای کشورمان گفت :نسل جدید سینمای کشورمان علاوه بر استعداد زیادی که دارد سرگردان و راحت طلب است اما نسل قبل فوق العاده بود و همیشه ماندگار است . نسل قبل برای این حرفه تلاش کرده است و مطالعه کردن و تلاش حرف اول را در این حرفه میزند.

علاقه سیاوش طهمورث به دخترش در دورهمی فاش شد

سیاوش طهمورث در پاسخ به سوال مهران مدیری که پرسید عاشق شدید گفت :بله و ثمره این عشق که 43 سال از آن میگذرد یک دختر و یک پسر است و دو نوه . من علاقه زیادی به پسرم دارم اما دختر یک چیز دیگر است.

سیاوش طهمورث بازیگر پیشکسوت کشورمان در دورهمی از سختی های حرفه بازیگری گفت و خودش را به دریا و جنگل تشبیه کرد و از احساس عمیق خوشبختی که در ذهنش وجود دارد صحبت کرد و در بخش پایانی برنامه یک سریال با امضای خودش را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

ماجرای بازیگر شدن سیاوش طهمورث در دورهمی