دورهمی خوشمزه هنرمندان زن + عکس

دورهمی هنرمندان زن در یک رستوران

دوستی و رفاقت هنرمندان تنها به محیط کاری معطوف نمیشود بلکه خارج از محیط کار هم این دوستی و صمیمیت وجود دارد . چند تن از هنرمندان زن کشورمان یک دورهمی خوشمزه در یک رستوران گرفتند و عکسی از این لحظه خوب را با هوادارانشان به اشتراک گذاشند.

هنرمندان زن کشورمان در یک رستوران

هنرمندان زن

دورهمی ناهار هنرمندان زن در رستوران

مریم امیر جلالی ، فاطمه گودرزی ، الهام پاوه نژاد ، شهره سلطانی و نسیم ادبی در این عکس حضور دارند.

با هنرمندان زن این تصویر بیشتر آشنا شوید

مریم امیر جلالی یکی از هنرمندان زن کشورمان است که در سال 1328 به دنیا آمد. آشنایی او با مینا جعفرزاده و بهمن زرین پورباعث شد وارد دنیای هنر شود. امیرجلالی سال 1373 وارد کارهای هنری شده و اولین بار در سریال زیرگنبد کبود به کارگردانی آقای بهمن زرین پور ایفای نقش نمود.

هنرمندان زن

مریم امیرجلالی از هنرمندان زن خوب کشورمان

فاطمه گودرزی از سال 1367 با مجموعه تلویزیونی گالش های مادر بزرگ کار هنری اش را آغاز کرد. در سال 69 با بازی در فیلم به خاطر همه چیز کاری از رجب محمدین سینما برای او آغاز شد.

هنرمندان زن

فاطمه گودرزی هنرمند خوب کشورمان

وی با بازی در فیلم می خواهم زنده بمانم ثابت کرد که تا قبل از این توانایی هایش را نادیده گرفته بودند. از مجموعه های تلویزیونی او که در اذهان مانده است، ترانه مادری، دردسر والدین، آپارتمان و رعنا و در وادی سینما هم همسر دلخواه من، ازدواج صورتی، ازدواج به سبک ایرانی، غزال، جنگ نفتکش ها و تلفن می توان اشاره کرد.

شهره سلطانی در سال 1348 در شهر بجنورد به دنیا آمد. بازی در تئاتر را از سال 1366 و همچنین کار در سینما را از سال 13722 با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد.

هنرمندان زن

شهره سلطانی از هنرمندان زن خوب عرصه بازیگری

الهام پاوه نژاد در سال 1351 در تهران متولد شد. از نقش های به یاد ماندنی او میتوان به نقش مریم در همسران و فیلم هفت سنگ اشاره کرد.

هنرمندان زن

الهام پاوه نژاد هنرمند مهربان کشورمان

نسیم ادبی، بازیگر خوب و شناخته شده عرصه تئاتر است و همه تئاتربین های حرفه ای از سال ها پیش این بازیگر و تئاترهایی را که او در آنها نقش آفرینی کرده می شناسند.

هنرمندان زن

نسیم ادبی از هنرمندان زن خوب عرصه تئاتر

نسیم ادبی همچنین موفق شد جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر را دریافت کند. اما آنهایی که بیشتر به دنیای تصویر علاقه دارند این بازیگر جوان را با فیلم های سینمایی و البته سریال محبوب «شهرزاد» می شناسند؛ سریالی که حسابی جایش را در دل مردم باز کرد و کمتر کسی است که ماجراهای جذاب آن را دنبال نکرد.

دورهمی خوشمزه هنرمندان زن + عکس