خاطره رضا یزدانی از مرحوم شکیبایی در خندوانه

خاطرات رضا یزدانی در برنامه خندوانه

شامگاه چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت .رامبدجوان شادی برنامه را به بازمانده های خانواده معدنچیان عزیز تقدیم کرد.

رضا یزدانی خواننده خوب کشورمان مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه بود.

بعد از سلام و احوال پرسی مهمان برنامه رامبد جوان از او درباره اینکه مشغول چه کاری است پرسید که رضا یزدانی گفت:من همیشه کار می کنم ،یعنی اگر روزی نیم ساعت بیکار باشم احساس می کنم عمرم را هدر داده ام . رامبد جوان ادامه داد بچگی چگونه بوده ای و چند تا خواهر و برادر داری؟ رضا یزدانی گفت :من بچه شیطونی بودم و تنها یک برادر دارم.

در ادامه گفتگو رامبد جوان گفت تو سالی یک آلبوم بیرون می دهی، فیلم بازی می کنی، کلا آدم فعالی هستی؟ عکاسی هم میکنی؟ رضا یزدانی گفت :بله من به عنوان عکاس در کنسرت های مختلف حاضر می شوم و عکس میگیرم و هر وقت شرایط مهیا شود یک نمایشگاه عکاسی به راه می اندازم .

خاطراه اولین دیدار رضا یزدانی با مرحوم شکیبایی

در ادامه برنامه رامبد جوان یک تک گویی از مرحوم شکیبایی به مهمان برنامه دارد و از او خواست آن را مانند مرحوم شکیبایی بخواند که خواننده جوان رضا یزدانی در ابتدا خاطره ای از اولین باری که مرحوم شکیبایی را دید تعریف کرد و گفت اولین باری که سر فیلمبرداری با هم همکار شدیم در فیلم حکم آقای کیمیایی بود که وقتی من داشتم ترانه این کار را می خواندم دیدم اشک مرحوم شکیبایی جاری شد و از من پرسید میدانی محمود سیاه کیست گفتم بله (محمود سیاه به مرحوم شکیبایی میگفتند).

رضا یزدانی

رضا یزدانی در برنامه خندوانه

رامبد جوان در ادامه گفتگو پرسید چه کار عجیب و غریبی در زندگی انجام داده ای که خواننده جوان گفت :کار عجیب و خیلی زیاد انجام دادم و با خنده گفت غیرقابل پخش است.

لبآهنگ ترانه مادر من مادر من توسط رضا یزدانی

رامبد ادامه داد در مسابقه لباهنگ پارسال تو حضور داشتی الان اگر از تو بخواهیم آهنگ مادر من مادر من از مرحوم شکیبایی را لبآهنگ کنی می توانی که رضا گفت الان حضور ذهن ندارم ولی بعد از پخش این آهنگ رضا یزدانی آن را به صورت لباهنگ در برنامه اجرا کرد.

بعد از لباهنگ رضا یزدانی خاطره ای از مرحوم شکیبایی تعریف کرد و قطعه ای دیگر را در برنامه اجرا کرد .در این بخش از گفت و گو با رضا یزدانی درباره پانصدمین قسمت برنامه خندوانه گفت از مهارتهای فوق العاده رامبدجوان تعریف کرد.

رامبد ادامه داد سفر کجاها دوست داری بروی؟ خواننده جوان گفت :دوست دارم به بوشهر بروم، شمال هم که جای خودش را دارد ،شیراز را هم خیلی دوست دارم .

مجری برنامه خندوانه درباره اولویت های زندگی رضا یزدانی پرسید که گفت اول خوانندگی دوم خوانندگی سوم خوانندگی و بعد بازیگری و ادامه داد من علاقه زیادی به بازی فوتبال دارم و درباره تیم فوتبال ستارگان گفت و ادامه داد ما برای کارهای خیریه فوتبال بازی می کنیم ،همایون شجریان امروزه هم جزو هم تیمی های ما در تیم ستارگان است .من بیشترین تیتراژ را در بین همه همکارانم برای فیلم و سریال دارم.

مجری برنامه خندوانه پرسید رضا چه چیزی حالت را بد میکند؟ گریه میکنی ؟خواننده جوان گفت:بله زیاد هر چیزی که من را ناراحت کند نسبت به آن سریع واکنش نشان میدهم.

قول رضا یزدانی در خندوانه

در بخش پایانی برنامه رامبد جوان پرسید بیرون از این جا چه کاری را انجام می دهید که یک یا چند نفر را خوشحال کنی ؟ رضا یزدانی گفت :من همیشه در کنسرت هایم چند نفر را از خیریه دعوت میکنم . این بار هم قول میدهم که در کنسرت 15 تیر در برج میلاد 30 نفر از کودکان بی سرپرست را دعوت کنم .

در پایان گفتگو رامبد جوان رضا یزدانی را با مدرسه ای که برای کودکان کار ساخته شده بود آشنا کرد و کارت این مدرسه را به او داد تا بتواند یک کودکک کار را به مدرسه صبح رویش معرفی کند. با تقدیم کردنن دو کتاب به رضا یزدانی و لوح خندوانه برنامه پایان یافت.

خاطره رضا یزدانی از مرحوم شکیبایی در خندوانه