پوست بدون لک و جوش با ماسک جوش شیرین و عسل

روشی خاتگی برای داشتن پوست بدون لک و جوش

آرزوی هر کسی داشتن پوست بدون لک و جوش است . بیشتر افراد از آغاز تولد پوست مرطوبی دارند ولی همیشه اینطور نیست و گاهی سروکله لک و مشکلات دیگر پوستی پیدا می شوددرمقابل درمان هایی هم هست که پوست را از لک ، جوش و ... تمیز نگه می دارد ما در این متن در مورد محصولات تجاری آرایشی صحبت نمی کنیم چون حاوی فراوانی مواد شیمیایی و ... هستند . وقتی صحبت از درمان های زیبایی می شود منظورمان راه حل خانگی و بدون ضرر و بدون مواد شیمیایی است .

هر کسی باید مراقب پوست خود باشد چون بزرگترین عضو بدن است و ولین چیزی است که مورد توجه قرار می گیرد ، در بسیاری موارد ژن تاثیر شگفتی روی پوست دارد و در برخی ممکن است آکنه ، لکه های پوستی ، چین و چروک را تجربه کنید ، نباید مضطرب باشید این عملکرد هم بدن شماست باید بپردازیم به اینکه برای سلامتی شما به چه مراحلی بپردازیم.

پوست بدون لک و جوش

پوست بدون لک و جوش با جوش شیرین و عسل

استفاده از لوازم آرایشی معروف و تجاری لزوما برای پوست خوب نیست به همین دلیل به شما راه حل هایی طبیعی را توصیه می کنیم .

ماسک طبیعی برای داشتن پوست بدون لک و جوش

در این متن به شما ماسک صورت طبیعی را پیشنهاد می کنیم. به همین مظور به سرکه سیب ارگانیک و جوش شیرین فاقد آلومینیوم نیاز داریم.

مواد لازم :

جوش شیرین فاقد آلومینیوم

 سرکه سیب ارگانیک

1/2 لیمو

عسل ارگانیک

 آب

روش آماده سازی ماسک پوست بدون لک و جوش :

1 قاشق سرکه سیب را در نصف لیوان مخلوط کنید و در کاسه ی جدا جوش شیرین را اضافه و آرام آرام به آن محلول acr را اضافه کنید و بعد به آن 1/2 آب لیمو و عسل اضافه کنید و بعد همه را با هم مخلوط نماید.

نحوه مصرف :

ابتدا صورت را از هرگونه آرایش پاک کنید و بعد صورت را با آب گرم بشوید تا منافذ پوست باز شوند و از دستمال پنبه ای برای خشک کردن صورت استفاده کنید سپس ماسک را روی صورت بمالید .

مراقب باشید ماسک وارد دهان و چشم تان نشود و اجازه بدهید 5 - 10 دقیقه روی صورت بماند و بعد صورت را با آّب گرم بشوید و بعد دوباره با آب سرد بشوید تا منافذ بسته شود و بعتد از چندین مرحله متوجه تغیرات روی پوستتان خواهید شد.

پوست بدون لک و جوش با ماسک جوش شیرین و عسل