شکار گولیات هیولا ماهی که کروکودیل میخورد +تصاویر

شکار ببرماهی گولیات هیولای وحشتناک کروکودیل خوار

رودخانه کنگو در آفریقا میزبان هیولایی با دندان های هولناک بود که در کمتر از چند دقیقه بدن سخت کروکودیل را میشکافت سالها پیش اهالی نام این ماهی گوشتخوار را گولیات انتخاب کرده اند که بسیار مناسب اوست.

The monstrous beast, aptly named the goliath tigerfish, is a carnivorous fish found in the Congo river basin in Africa.

 گولیات ماهی کروکودیل خوار

عکس ببرماهی گولیات ماهی کروکودیل خوار

گولیات هیولا ماهی گوشتخوار کنگو به دام افتاد

 هیولای غول پیکر این منطقه از آفریقا که به تعداد زیادی از موجودات رودخانه و حتی برخی از اهالی حمله کرده بود در نهایت شکار شد، این هیولا با استفاده از دندان های بسیار تیز و درشت خود به راحتی به کروکودیل ها حمله و بدن آنها را به طرز هولناکی تکه تکه می کرد. گولیات ها قاتل کروکودیل هایی هستند که جثه شان بین 1.5 تا 3.5 مترباشد.

 گولیات ماهی کروکودیل خوار

شکار گولیات ماهی کروکودیل خوار در رودخانه کنگو

به گزارش the sun افسانه های قدیمی در میانه مردم این منطقه راجع به این هیولای گوشتخوار وجود داشته است که این روزها برای بار چندم تبدیل به واقعیت شده است. کلیپ لحظه شکار این ماهی گوشتخوار توسط یکی از ماهیگیران منطقه منتشر شده است که نبرد سخت ان دو را نشان می دهد ، نبردی که در نهایت ماهیگیر در آن پیروز می شود.

همانطور که در تصاویر میبینید دندان های بیرون زده این ماهی گوشتخوار بسیار ضخیم و نسبتا بلند هستند ، فک قوی و فرم دهان اجازه رهایی به هیچ نوع شکاری را نخواهد داد. براساس گفته ساکنان محلی، ماهی های نر این گونه می توانند تا 3.5 متر طول و 150 کیلوگرم وزن داشته باشند. برخی می گویند ببر ماهی گولیات به غیر انسان هیچ شکارچی دیگری ندارد مگر همنوعانش اما شواهد حاکی از ان است که این ماهی وحشتناک مشهور به پیرانای آفریقا یک کروکودیل خوار بیرحم است.

شکار گولیات هیولا ماهی که کروکودیل میخورد +تصاویر