برنامه کامل لیگ فوتبال المان

  • زمان ، ساعت و برنامه کامل همه بازی های لیگ برتر ایران 93-94

      برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سی‌ام از سوی سازمان لیگ اعلام شد.   به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در نامه‌ای به مهدی تاج رئیس سازمان لیگ این برنامه را از هفته هفتم تا هفته سی‌ام اعلام کرد.در این نامه تاکید شده است احتمالات تغییر برنامه به دلایل بروز حوادث غیر مترقبه و عدم راهیابی تیم ملی به مراحل نهایی مسابقات جام ملت‌های آسیا و همچنین قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا وجود داشته و تمامی تیم‌ها موظفند پیش بینی‌های لازم را به عمل آورند.برنامه کامل مسابقات لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:هفته هفتمپنجشنبه 13/6/93سپاهان - ملوان بندرانزلی -ساعت 18:50-ورزشگاه فولاد شهرنفت مسجد سلیمان - استقلال -ساعت 18:50-ورزشگاه بهنام محمدیگسترش فولاد تبریز‌ - نفت تهران -ساعت 17:30-ورزشگاه یادگار اماماستقلال خوزستان ـ پدیده خراسان-ساعت 19-ورزشگاه غدیر اهوازجمعه 14/6/93پیکان تهران ـ فولاد خوزستان--ساعت 18:50-ورزشگاه دستگردیراه آهن ـ صبای قم--ساعت 18:50-ورزشگاه تختیسایپای البرز- ذوب آهن- ساعت 17:30-ورزشگاه انقلاب کرجپرسپولیس - تراکتورسازی تبریز ـ ساعت 18:50-ورزشگاه آزادیهفته هشتمپنجشنبه 20/6/93نفت تهران- استقلال-ساعت 18:45-ورزشگاه تختیفولاد خوزستان- گسترش فولاد تبریز –ساعت 18:50-ورزشگاه غدیر اهوازپدیده خراسان ـ سپاهان-ساعت 16:45-ورزشگا ثامن مشهدجمعه 21/6/93تراکتورسازی تبریز - راه آهن ـ ساعت 19-یادگار امامصبای قم - استقلال خوزستان ـ ساعت 18:45-ورزشگاه یادگار امام قمذوب آهن - پیکان تهران ـ ساعت 18:35-ورزشگاه فولاد شهرملوان بندرانزلی ـ سایپای البرز- ساعت 17-تختی انزلیپرسپولیس - نفت مسجد سلیمان- ساعت 18:40-آزادیهفته نهمپنجشنبه 27/6/93راه آهن ـ پرسپولیس- ساعت 18:30-تختیاستقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز ـ -ساعت 18:40-غدیرسپاهان- صبای قم - ساعت 18:30-فولاد شهرجمعه 28/6/93پیکان تهران- ملوان بندرانزلی- ساعت 18:30-دستگردیگسترش فولاد تبریز ـ ذوب آهن- ساعت 17-یادگار امامنفت مسجد سلیمان ـ نفت تهران-ساعت 18:40-ورزشگاه بهنام محمدیسایپای البرز - پدیده مشهد ـ ساعت 17-انقلاب کرجاستقلال تهران - فولاد خوزستان ـ ساعت 18:30-آزادیهفته دهمپنجشنبه 3/7/93پرسپولیس - استقلال خوزستان ـ ساعت 17:20-آزادیصبای قم ـ سایپای البرز-ساعت 17:25-یادگار امامملوان بندرانزلی ـ گسترش فولاد تبریز-ساعت 16-تختیراه آهن ـ نفت مسجد سلیمان- ساعت 17:20-تختیجمعه 4/7/93پدیده خراسان - پیکان تهران ـ ساعت 159:15-ثامنتراکتورسازی تبریز‌ - سپاهان-ساعت 17:40 یادگار امامفولاد خوزستان ـ نفت تهران-ساعت 17:30 -غدیرذوب آهن ـ استقلال تهران-ساعت 17:20-فولاد شهرهفته یازدهمپنجشنبه 10/7/93استقلال ...



  • برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سی ام اعلام شد

    برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سی ام اعلام شد

    برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سی ام اعلام شد Football Association of Ilam city هیأت فوتبال شهرستان ایلام Football Association of Ilam city - برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سی ام اعلام شد فوتبال ایلام Football Association of Ilam city هیأت فوتبال شهرستان ایلام صفحه اصلی | آرشیو مطالب | تماس با من | قالب وبلاگ | پروفایل Football Association of Ilam cityهیأت فوتبال شهرستان ایلام درباره وب با سلام؛ این وبلاگ در راستای ارتقای سطح فوتبال در شهر ایلام و خبررسانی به شما با همکاری و همفکری شما راه اندازی شده است، لطفاً با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را یاری نمایید.با تشکر هیأت فوتبال شهرستان ایلام نويسندگان فوتبال ایلام موضوعات وب آیین نامه ها كميته آموزش کمیته انضباطی کمیته بانوان کمیته داوران کمیته فوتسال کمیته مسابقات فوتبال پایه رتبه بندی باشگاه های برتر تالار گفتمان مطالب آموزشی گالری عکس پیام ها رتبه الکسا ویژه اسلایدتم قالب وبلاگ حرفه ای تصاویر زیباسازی پوگو | نوای علمدار لینک دوستان وب سایت فدراسیون جهانی فوتبال (fifa) وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) وب سایت باشگاه بارسلونا اسپانیا وب سایت باشگاه رئال مادرید اسپانیا وب سایت باشگاه بایرن مونیخ آلمان وب سایت باشگاه دورتموند آلمان وب سایت فدراسیون فوتبال ایران وب سایت سازمان لیگ فوتبال ایران وب سایت برنامه نود وب سایت باشگاه پرسپولیس تهران وب سایت باشگاه استقلال تهران وب سایت باشگاه نفت تهران وب سایت باشگاه فولاد خوزستان وب سايت باشگاه سپاهان اصفهان وب سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان وب سایت باشگاه تراکتور سازی تبریز وب سایت باشگاه پدیده مشهد وب سایت اداره ورزش و جوانان استان وب سایت باشگاه مرصاد ایلام وب سایت باشگاه ایرانجوان ایلام وبلاگ باشگاه استقلال ایلام وبلاگ باشگاه مقاومت ايلام سامانه فروش بلیط الکترونیکی وبلاگ باشگاه عقاب ایلام هیأت فوتبال شهر چوار وبلاگ باشگاه شرهانی دهلران وب سایت ورزش 11 وب سایت فراتر از فوتبال وبلاگ باشگاه دشت دمن چوار نتایج زنده ساعت برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سی ام اعلام شد برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سی ام اعلام شد برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سی ام از سوی سازمان لیگ فوتبال اعلام شد. به گزارش هیأت فوتبال شهرستان، غلامرضا بهروان رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در نامه ای به مهدی تاج رییس سازمان لیگ این برنامه را از هفته هفتم تا هفته سی ام اعلام کرد. در این نامه تاکید شده است ...

  • جدول و برنامه بازی های تراکتورسازی در لیگ برتر فوتبال ایران 93-94 - لیگ چهاردهم

          جدول و لیست کامل مسابقات تراکتورسازی در لیگ چهاردهم 93 94     1 - تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان 2 - ذوب‌آهن - تراکتورسازی 3 - تراکتورسازی - ملوان انزلی 4 - پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز

  • جدول برنامه کامل مرحله دوم والیبال قهرمانی مردان جهان 2014 لهستان - نتایج، گروه بندی -بازی های ایران

    جدول برنامه کامل مرحله دوم والیبال قهرمانی مردان جهان 2014 لهستان - نتایج، گروه بندی -بازی های ایران

        تیم های والیبال فرانسه ، ایران و لهستان به جمع 6 تیم برتر مردان جهان 2014 لهستان صعود کردند.   با پایان یافتن مرحله اول مسابقات والیبال قهرمانی جهان و مشخص شدن تیم‌های صعود کننده به مرحله دوم این پیکارها، گروه‌بندی و برنامه بازی‌های مرحله دوم مشخص شد. بر همین اساس گروه‌بندی مرحله دوم بازی‌ها به شرح زیر است:    گروه پنجم: لهستان، آرژانتین، صربستان، استرالیا، ایران، فرانسه، آمریکا و ایتالیاگروه ششم: برزیل، روسیه، آلمان، بلغارستان، کانادا، چین، فنلاند و کوباتیم‌هایی که در مرحله اول با یکدیگر روبرو شده بودند، در این مرحله با هم بازی نخواهند داشت و همان نتیجه مرحله اول در جدول مرحله دوم نیز لحاظ می‌شود. هر تیم در مرحله دوم، 4 بازی برگزار خواهد کرد که با احتساب 3 بازی مرحله اول، جمعا 7 بازی در جدول رده‌بندی برایش منظور می‌شود. در پایان این مرحله با مشخص شدن رده‌بندی گروه‌ها، 3 تیم برتر هر گروه به مرحله سوم راه خواهند یافت.برنامه بازی‌های مرحله دوم به شرح زیر است:چهارشنبه 19 شهریورگروه 5، شهر لودز: ساعت 19:10، صربستان 3 - 0 ایتالیاساعت 22:55، لهستان 1 - 3 امریکاگروه 5، شهر بیدگوشچ:ساعت 19:10، آرژانتین 1 - 3 فرانسهساعت 22:55، استرالیا 1 - 3 ایرانگروه 6، شهر کاتوویسا:ساعت 19:10، برزیل - بلغارستانساعت 22:55، آلمان - چینگروه 6، شهر وروکلاف:ساعت 19:10، فنلاند - روسیهساعت 22:55، کوبا - کاناداپنج‌شنبه 20 شهریورگروه 5، شهر لودز:ساعت 19:10، صربستان 1 - 3 آمریکاساعت 22:55، لهستان - ایتالیاگروه 5، شهر بیدگوشچ:ساعت 19:10، آرژانتین 0 - 3 ایرانساعت 22:55، استرالیا 0 - 3 فرانسهگروه 6، شهر کاتوویسا:ساعت 19:10، برزیل - چینساعت 22:55، آلمان - بلغارستانگروه 6، شهر وراکلاف:ساعت 19:10، فنلاند - کاناداساعت 22:55، کوبا - روسیهشنبه 22 شهریورگروه 5، شهر لودز:ساعت 19:10، صربستان 1 - 3 فرانسهساعت 22:55، لهستان 3 - 2 ایرانگروه 5، شهر بیدگوشچ:ساعت 19:10، آرژانتین 3 - 1 ایتالیاساعت 22:55، استرالیا 0 - 3 آمریکاگروه 6، شهر کاتوویسا:ساعت 19:10، برزیل - کاناداساعت 22:55، آلمان - روسیهگروه 6، شهر وراکلاف:ساعت 19:10، فنلاند - چینساعت 22:55، کوبا - بلغارستانیک‌شنبه 23 شهریورگروه پنج، شهر لودز:ساعت 19:10، صربستان 1 - 3 ایرانساعت 22:55، لهستان - فرانسهگروه 5، شهر بیدگوشچ:ساعت 19:10، آرژانتین 3 - 2 امریکاساعت 22:55، استرالیا - ایتالیاگروه 6، شهر کاتوویسا:ساعت 19:10، برزیل - روسیهساعت 22:55، آلمان - کاناداگروه 6، شهر وراکلاف:ساعت 19:10، فنلاند - بلغارستانساعت 22:55، کوبا - چین   واليبال قهرماني جهان گروه E     تيم امتياز مسابقات جزئيات نتايج ست پوئن بازی برد باخت 30 31 32 23 13 03 برده باخته معدل برده باخته معدل 1 فرانسه 16 6 5 1   5   1     17 8 2/125 590 541 1/091 2 ايران 15 7 5 2 1 3 1 1 1   18 11 1/636 659 623 1/058 3 لهستان 14 6 5 1 3 1 1 ...

  • برنامه کامل بازی های جام ملت های آسیا 2015

    برنامه کامل بازی های جام ملت های آسیا 2015

    برنامه کامل مرحله نهايي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا 2015 استراليا از سوي کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام شد.  به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، برنامه کامل مرحله نهايي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا 2015 استراليا از سوي کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام شد.لازم به ذکر است که 16 تيم شرکت کننده که در 4 گروه از تاريخ 19 دي لغايت 11 بهمن ماه سال جاري در 5 شهر سيدني، ملبورن، کانبرا، نيوکاسل و بريس بين کشور استراليا به رقابت با يکديگر به هم مي پردازند شامل موارد زير است: گروه A: استراليا، کره جنوبي، عمان، کويتگروه B: ازبکستان، عربستان، چين، کره شماليگروه C: ايران، امارات، قطر، بحرينگروه D: ژاپن، اردن، عراق، قهرمان چلنج کاپ 2014برنامه کامل مرحله نهايي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا 2015 به شرح زير است: مرحله گروهي19 دي 93بازي 1: استراليا – کويت ساعت 20:00 (به وقت محلي) استاديوم ملبورن رکتانگلار20 دي 93بازي 2: کره جنوبي – عمان ساعت 16:00 (به وقت محلي) استاديوم کانبرابازي 3: ازبکستان – کره شمالي ساعت 18:00 (به وقت محلي) استاديوم استراليا بازي 4: عربستان – چين ساعت 19:00 (به وقت محلي) استاديوم بريسبان21 دي 93بازي 5: ايران – بحرين ساعت 20:00 (به وقت محلي) استاديوم ملبورن رکتانگلاربازي 6: امارات – قطر ساعت 18:00 (به وقت محلي) استاديوم کانبرا22 دي 93بازي 7: ژاپن – برنده چلنج کاپ 2014 ساعت 18:00 (به وقت محلي) استاديوم نيوکاسل استراليابازي 8: اردن – عراق ساعت 19:00 (به وقت محلي) استاديوم بريسبان 23 دي 93 بازي 9: کويت – کره جنوبي ساعت 18:00 (به وقت محلي) استاديوم کانبرابازي 10: عمان – استراليا ساعت 20:00 (به وقت محلي) استاديوم استراليا24 دي 93بازي 11: کره شمالي – عربستان ساعت 18:00 (به وقت محلي) استاديوم ملبورن رکتانگلاربازي 12: چين – ازبکستان ساعت 19:00 (به وقت محلي) استاديوم بريسبان25 دي 93بازي 13: بحرين – امارات ساعت 18:00 (به وقت محلي) استاديوم کانبرابازي 14: قطر – ايران ساعت 20:00 (به وقت محلي) استاديوم استراليا26 دي 93 بازي 15: – برنده چلنج کاپ 2014 – اردن ساعت 18:00 (به وقت محلي) استاديوم ملبورن رکتانگلاربازي 16: عراق – اردن ساعت 19:00 (به وقت محلي) استاديوم بريسبان27 دي 93بازي 17: استراليا – کره جنوبي ساعت 19:00 (به وقت محلي) استاديوم بريسبان بازي 18: عمان – کويت ساعت 20:00 (به وقت محلي) استاديوم نيوکسل28 دي 93بازي 19: ازبکستان – عربستان ساعت 20:00 (به وقت محلي) استاديوم ملبورن رکتانگلاربازي 20: چين – کره شمالي ساعت 20:00 (به وقت محلي) استاديوم کانبرا29 دي 93بازي 21: ايران – امارات ساعت 19:00 (به وقت محلي) استاديوم بريسبانبازي 22: قطر – بحرين ساعت 20:00 (به وقت محلي) استاديوم استراليا30 دي 93بازي 23: ژاپن – اردن ساعت 20:00 (به وقت محلي) ...

  • جدول برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایران 93-94

    جدول برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایران 93-94

    کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور فصل 93 - 94 را اعلام کرد. کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد در صورت رفع نکردن مشکلات حقوق و مالی باشگاه‌ها در کمیته‌های مربوطه و عدم ارائه فیش‌های بانکی به واحد نقل و انتقالات مبنی بر پرداخت کامل حق عضویت باشگاه و بازیکنان به حساب شماره 0106068080000 بانک ملی شعبه شیخ بهایی تهران تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ 8 مهرماه 93 این دسته از تیم‌ها از جدول مسابقات حذف و سازمان لیگ در خصوص آنها تصمیم خواهد گرفت.برنامه 5 هفته اول به شرح زیر است:هفته اول شنبه 12 مهرماه شهرداری بندر‌عباس- سیاه‌جامگان مشهد ساعت 15 ورزشگاه تختی نفت پارس گچساران- مس کرمان ساعت 15.15 تختی یاسوج نیروی زمینی تهران- فولاد‌زمین اهواز ساعت 15.15 شهدای نزاجای تهران گیتی‌پسند اصفهان- ایران جوان بوشهر ساعت 15.15 آرارات اصفهان یزدلوله - شهرداری اردبیل ساعت 15.15 شهید نصیری یزد مس رفسنجان- فولاد یزد ساعت 15.15 تختی رفسنجان آلومینیوم هرمزگان- فجر سپاسی شیراز 15.30 خلیج فارس بندر‌عباس راهیان کرمانشاه- پارسه تهران ساعت 15.30 کارگران کرمانشاه شهرداری تبریز - داماش گیلان ساعت 15.30 اختصاصی شهرداری تبریز پاس همدان - گل‌گهر سیرجان ساعت 15.30 ورزشگاه قدس همدان استقلال اهواز - نساجی مازندران ساعت 15.45 تختی اهواز صنعت نفت آبادان- صنایع اتباع گلستان ساعت 15.45 تختی آبادانهفته دوم جمعه 18 مهرماه سیاه جامگان مشهد- صنعت نفت آبادان 14.45 تختی مشهد فولاد یزد - راهیان کرمانشاه ساعت 15 شهید نصیری یزد گل گهر سیرجان- مس رفسنجان ساعت 15 اختصاصی گل گهر سیرجان نفت گاز گچساران - آلومینیوم هرمزگان ساعت 15.15 تختی یاسوج نساجی مازندران - فجر سپاسی شیراز ساعت 15.15 شهید وطنی قائمشهر مس کرمان - نیروی زمینی ساعت 15.15 ورزشگاه شهید باهنر کرمان شهرداری اردبیل- گیتی‌پسند اصفهان ساعت 15.15 ورزشگاه تختی اردبیل پارسه تهران- صنایع اتکای گلستان ساعت 15.15 صنایع دفاع تهران داماش گیلان- پاس همدان ساعت 15.15 شهید عضدی رشت ایرانجوان بوشهر- استقلال اهواز ساعت 15.30 شهید بهشتی بوشهر فولادنوین اهواز- یزدلوله ساعت 15.30 اختصاصی فولاد اهواز شهرداری بندرعباس- شهرداری تبریز ساعت 15.30 خلیج فارس بندر‌عباسهفته سوم دوشنبه 28 مهر صنایع اتکای گلستان - فولاد یزد ساعت 14.30 شهدای گرگان نیروی زمینی تهران- نفت و گاز گچساران ساعت 14.45 شهدای نزاجای تهران یزد لوله- مس کرمان ساعت 14.45 شهید نصیری یزد مس رفسنجان- داماش گیلان ساعت 14.45 تختی رفسنجان فجر سپاسی شیراز- ایران زمین بوشهر ساعت 15 ورزشگاه حافظیه شیراز گیتی‌پسند اصفهان - فولاد نوین اهواز ساعت 15 ورزشگاه آرارات ...

  • برنامه کامل ديدارهاي يورو 2012

    برنامه کامل ديدارهاي يورو 2012 +عکس پيکارهاي يورو 20112 در کشور لهستان آغاز و با انجام بازي نهايي در اوکراين به پايان خواهد رسيد.  شب گذشته قرعه‌کشی مرحله گروهی پیکارهای جام ملت‌های اروپا در شهر کیف برگزار شد.   براساس قرعه‌کشی انجام شده تیم‌های لهستان، یونان، روسیه و چک در گروه اول جای گرفتند.  در گروه دو آلمان، هلند، پرتغال و دانمارک حاضر شدند تا از دید کارشناسان گروه مرگ این مسابقات رقم بخورد.  در گروه سه اسپانیا، ایتالیا، کرواسی و ایرلند رقیب هم شدند.  در گروه چهار نیز انگلیس، فرانسه در کنار اوکراین و سوئد به رقابت می‌پردازند.  بر اساس برنامه اولین مسابقه این جام که به صورت مشترک در دو کشور لهستان و اوکراین انجام خواهد شد، ۲۱ خرداد ماه سال آینده لهستان و یونان در ورزشگاه تازه تاسیس شهر ورشو رودرروی هم قرار می‌گیرند.  براساس برنامه‌ریزی انجام گرفته، مسابقات گروه اول و سوم در لهستان، دوم و چهارم در اوکراین انجام خواهد شد.  بازی نهایی نیز در تاریخ ۱۲ تیر در شهر کیف میان دو فاتح مرحله نیمه‌نهایی انجام خواهد شد.  برنامه این پیکارها و زمان شروع آن به شرح زیر است: *گروه اول: جمعه ۸ ژوئن (۲۱ خرداد۱۳۹۱): شهر ورشو، لهستان –یونان ، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران جمعه ۸ ژوئن (۲۱ خرداد۱۳۹۱): شهر بریسلاو، روسیه – چک، ، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران سه‌شنبه: ۱۲ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۱): شهر بریسلاو، یونان – جمهوری چک، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران سه‌شنبه:‌۱۲ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۱): شهر ورشو، لهستان – روسیه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران شنبه ۱۶ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۱):‌ شهر بریسلاو، جمهوری چک- لهستان، ساعت : ۲۳:۱۵ به وقت تهران شنبه ۱۶ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۱): شهر ورشو، یونان – روسیه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران *گروه ۲: شنبه ۹ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – دانمارک، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران شنبه ۹ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، آلمان – پرتغال، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران چهارشنبه: ۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – پرتغال، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران چهارشنبه:‌۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران یکشنبه ۱۷ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، پرتغال- هلند، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران یکشنبه ۱۷ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵به وقت تهران  *گروه ۳: یکشنبه ۱۰ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایتالیا، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران یکشنبه ۱۰ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن ، ایرلند – کرواسی، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن، ایتالیا – کرواسی، ساعت ...

  • نرم افزار World League 2011-2012 ( برنامه ی زمانی لیگ برتر فوتبال ایران و جهان )

    نرم افزار  World League 2011-2012 ( برنامه ی زمانی لیگ برتر فوتبال ایران و جهان )

    برنامه ای کاربردی برای همه ی کسانی که عاشق فوتبال هستند و همیشه میخواهند دیدن هیچ فوتبالی را از دست ندهند. با این برنامه میتوانید همیشه یک قدم جلوتر از دیگر دوستانتان در اطلاعات فوتبالی باشید و از معروفترین لیگ های جهان / اسامی بازیکنان و مربی ها / تاریخچه ی باشگاهها و ..... با خبر باشید. پس بی وقفه این نرم افزار فوق العاده را از سایت نادر موبایل به طور کاملا رایگان دانلود کنید. قابلیت ها و امکانات قابل دسترسی در این مجموعه عبارت است از : - برنامه کامل لیگ برتر ۹۰-۹۱ لیگ یازدهم – بازی های نیم فصل اول و دوم - برنامه کامل لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۱-۲۰۱۲ ( لیگ جزیره ) نیم فصل اول و دوم با تاریخ برگزاری - برنامه کامل لیگ آلمان ۲۰۱۱-۲۰۱۲ ( بوندسلیگا ۱ ) نیم فصل اول و دوم با ساعت و تاریخ برگزاری - برنامه کامل لیگ ایتالیا سری آ  ۲۰۱۱-۲۰۱۲ ( کالچو ) نیم فصل اول و دوم با ساعت و تاریخ برگزاری - برنامه کامل لیگ اسپانیا ۲۰۱۱-۲۰۱۲ ( لالیگا ) نیم فصل اول و دوم با تاریخ برگزاری - تاریخچه باشگاه های حاضر در لالیگا - اسامی کامل بازیکنان  و مربیان و کادر فنی هر تیم - سایت های باشگاه ها ی لیگ یازدهم ایران - لباس اول و دوم هر باشگاه - برنامه کامل مقدماتی جام جهانی در آسیا با تاریخ برگزاری رقابت ها و …ورژن: v1.0 دانلود مستقیم: دانلود - با حجم 900 کیلوبایت دانلود غیر مستقیم: دانلود - با حجم 900 کیلوبایترمز فایل: www.ir-tci.org

  • لیست کامل بازیکنان بارسلونا

    Goalkeepers No. Name1 Víctor Valdés13 José Pinto30 Rubén *Defenders No. Name2 Daniel Alves3 Gerard Piqué4 Rafael Márquez5 Carles Puyol18 Gabriel Milito19 Maxwell22 Eric Abidal26 Marc Bartra *33 Marc Muniesa *Midfielders No. Name6 Xavi Hernández8 Andrés Iniesta15 Seydou Keita16 Sergio Busquets24 Yaya Touré28 Jonathan Dos Santos *31 Gai Assulin *32 Andreu Fontàs *35 Jeffrén *Forwards No. Name9 Zlatan Ibrahimović10 Lionel Messi11 Bojan Krkić14 Thierry Henry17 Pedro Rodríguez27 Oriol *34 Thiago *36 Jonathan Soriano