کوچک ترین پهپاد دنیا +عکس - دیدنی های امروز - عکس های هواپیما کنترولی کواد کوپتر

باشگاه خبرنگاران: صنعت هواپیماهای بدون سرنشین با شتاب و سرعتی باورنکردنی رشد و پیشرفت می کند و این ربات ها در شاخه ها و حوزه های مختلفی از علوم وارد می شوند و با به خدمت گرفتن فناوری های نوین،کاربردهای خاص و گسترده ای می یابند.

در آخرین نمونه از این پهبادها،یک ربات پرنده بسیار کوچک به نام Wallet Drone روی سایت Indiegogo عرضه شده است که مجموع دِرون و کنترلر آن به اندازه یک اسمارت فون بوده و در جیب جا می شوند.

این مینی کوادکوپتر طوری طراحی شده است که به همراه کنترلر و داک مخصوص به راحتی قابل حمل باشد و بتوان آن را با خود به هرکجا برد و استفاده کرد.

Wallet Drone کوچک ترین ربات پرنده دنیا با چهار سانتی متر طول در چهار سانتی متر عرض ( ۱٫۵۷ اینچ در ۱٫۵۷ اینچ) و ارتفاع ۱٫۷۵ سانتی متر (۰٫۵ اینچ) است.یعنی از یک گوشی اسمارت فون بسیار کوچک تر است.دستگاه کنترل از راه دور و داک این دِرون نیز زیاد بزرگ نیست و فقط ۱۰٫۷۵ سانتی متر در ۸٫۵ سانتی متر با ارتفاع ۲٫۸ سانتی متر است.

این هواپیمای بدون سرنشین در چهار رنگ مختلف و با قیمت ۳۵ دلار برای اولین خریداران ارسال خواهد شد.

عکس های هواپیما کنترولی کواد کوپتر

عکس های هواپیما کنترولی کواد کوپتر,کوچک ترین پهپاد دنیا +عکس کوچک ترین,پهپاد,مینی کوادکوپتر,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه,کوچک ترین پهپاد دنیا +عکس کوچک ترین,پهپاد,مینی کوادکوپتر,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه,کوچک ترین پهپاد دنیا +عکس کوچک ترین,پهپاد,مینی کوادکوپتر,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه,کوچک ترین پهپاد دنیا +عکس کوچک ترین,پهپاد,مینی کوادکوپتر,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه,