مادران مراقب برداشت های اشتباه از توصیه های اینترنت برای خود مراقبتی خود و قرزندشان باشند

مادر شدن در 2 بخش خلاصه میشود. اولین بخش، خود بارداری است که تقریبا بین 40 تا 42 هفته طول میکشد. مادران باردار در این مدت با تغییرات زیادی در جسم و ذهن خود مواجه میشوند که ممکن است باعث ایجاد استرس در آنها شود. آنها همچنین میخواهند بهترین خوراکی ها را بخورند و بهترین اعمال را انجام دهند که در نهایت فرزند سالمی را به دنیا بیاورند.

اما بعد از به دنیا آوردن نوزاد، میتوان گفت که تعداد پیچیدگی ها، مسائل و متاسفانه بیماری های این دوران، بسیار بیشتر از مرحله قبلی است. بعد از به دنیا آوردن نوزاد، دنیایی از سوالات در ذهن مادران بوجود می آیند که نرسیدن به جواب آنها، موجب استرس و حتی خود خوری و افسردگی در آنان میشود.

327231_1100.jpgبارداری

اگر مراجعه به کلینیک های درمانی اطفال را در زمان ابتلا به بیماری های سخت و پیچیده کنار بگذاریم، مسلما اولین، راحت ترین و کم هزینه ترین راه برای رسیدن به جواب سوالات تمام نشدنی مادران باردار و مادران کودکان نوپا، "دکتر گوگل" است.

حال با ده ها صفحه پیدا شده توسط گوگل و با دیدن صدها سایت و مقاله، به کدام یک اطمینان کنیم و مطمئن باشیم که با خواندن آنها و انجام توصیه و آموزش های آنان، دچار کج فهمی و برداشت غلط نمیشویم؟ از کجا بدانیم که مطلبی که توسط مترجم ایرانی ترجمه شده، تا چه حد به منظور نویسنده اصلی مقاله نزدیک است؟

اگر شما به زبان انگلیسی مسلط بودید، مطمئنا جواب تمامی سوال هایتان را در سایت های خارجی جست و جو میکردید. باید این موضوع را قبول کنیم که به اطلاعات سایت های معتبر انگلیسی زبان، بیشتر میتوان اطمینان کرد تا سایت های ایرانی.

راه حل نه رفتن به کلاس زبان است و نه پشت کردن کامل به اینترنت و اطلاعات موجود در آن. میخواهیم جایی را به شما معرفی کنیم که در آن صفر تا صد همه مسائل مربوط به بارداری و نوزاد یکجا جمع شده است، آن هم به صورت (فعلا) رایگان و به زبان فارسی.

نی نی نما مرجعی قابل اعتماد و کامل برای مادران و کودکان دلبندشان است. تقریبا پرسشی وجود ندارد که مربوط به مسائل مادر و کودک باشد و نی نی نما مقاله ای را راجع به آن موضوع منتشر نکرده باشد. این سایت در طول عمر 5 ساله خود، با مطالعه میدانی و کتابخانه ای، روز به روز به بالا بردن کمی و کیفی امکانات و خدمات خود برای والدین و خردسالان پرداخته است.

تفاوت مهم

تمامی مقالات موجود در نی نی نما، به هیچ عنوان از منابع و کتب فارسی و ایرانی استخراج نشده و نمیشوند. بدین معنی که متخصصین وب و سئوی  نی نی نما، موضوع روز و پُر پرسش مادران نگران را از بهترین، بروز ترین و معتبر ترین سایت ها یا مجلات انگلیسی زبان انتخاب میکنند و کارمندان آن با ترجمه، ویرایش و در صورت نیاز با بومی سازی و متناسب کردن انتظارات مقاله اصلی با امکانات در دسترس خانواده ایرانی، اقدام به انتشار آن مقاله میکنند. به شما اطمینان میدهیم که متخصصان نی نی نما، حساسیت و وقت زیادی را صرف پیدا کردن منبعی میکنند که علاوه بر بروز بودن، دارای مهر تایید ازسازمان ها و شرکت های بین المللی و بزرگ (همچون سازمان بهداشت جهانی و سازمان غذا و داروی آمریکا) هستند.

شما میتوانید به صورت رایگان، و در نهایت آرامش و در زمان دلخواه، به منبعی برای یافتن جواب سوال، درمان خانگی، تبادل نظر یا هر مورد دیگری که مربوط به شما مادران عزیز و کودک دلبندتان است، به سایت نی نی نما مراجعه کنید و خاطرتان از صحت مطالب و درستی توصیه های داده شده در مطالب آن راحت باشد تا نیاز شما را برای مراجعه به پزشکان اطفال یا پرس و جوی حضوری از دیگر مادران کمتر کند.