فال حافظ

فال حافظ, فال حافظ با معنی, فال حافظ با تعبیر

فال حافظ آنلاین اصلی با تفسیر کامل

طریقه گرفتن فال حافظ:


نیت کننده معمولاً در هنگام تفأل از دیوان حافظ، او را به عزیزترین کسانش یعنی به خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم می دهد. این قسم معمولاً به این شکل ادا می شود: ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی. ضمن اینکه شاید بهتر باشد برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه حافظ, فال کامل حافظ, فال نامه حافظ, فال حافظ موبایل


برنامه اندروید فال حافظ:


با نصب برنامه اندرویدی فال حافظ بر روی موبایل اندرویدی خود میتوانید بدونه نیاز اتصال به اینترنت فال بگیرید و به راحتی تفسیر آن را مشاهده کنید. برنامه علاوه بر سبک بودن رابط کاربری ساده و سریع دارد.
برنامه اندروید فال حافظ گوگل پلی
برنامه اندروید فال حافظ

در زیر میتوانید عکس هایی از محیط برنامه را مشاهده کنید.

برنامه فال حافظ با تفسیر
 دانلود برنامه اندروید فال حافظ

حافظ

خواجه شمس‌الدین محمد بن بهاءالدّین حافظ شیرازی (زاده ح. ۷۲۷ (قمری) – درگذشته ۷۹۲ (قمری))، معروف به لسان‌الغیب، ترجمان الاسرار ، لسان‌العرفا و ناظم‌الاولیا شاعر بزرگ سدهٔ هشتم ایران (برابر قرن چهاردهم میلادی) و یکی از سخنوران نامی جهان است.
بیش‌تر شعرهای او غزل هستند که به غزلیات حافظ شهرت دارند.
گرایش حافظ به شیوهٔ سخن‌پردازی خواجوی کرمانی و شباهت شیوهٔ سخنش با او مشهور است. او از مهم‌ترین تأثیرگذاران بر شاعران پس از خود شناخته می‌شود. در قرون هجدهم و نوزدهم اشعار او به زبان‌های اروپایی ترجمه شد و نام او به گونه‌ای به محافل ادبی جهان غرب نیز راه یافت.
هرساله در تاریخ ۲۰ مهرماه مراسم بزرگ‌داشت حافظ در محل آرامگاه او در شیراز با حضور پژوهشگران ایرانی و خارجی برگزار می‌شود. مطابق تقویم رسمی ایران این روز روز بزرگ‌داشت حافظ نامیده شده است.

گرفتن فال حافظ, فال روزحافظ, حافظ, کد فالحافظ, فال حافظ انبیا, کتاب فال حافظ