استفاده از گل های بهاری در دکوراسیون منزل - دکوراسیون - ایده های خلاقانه برای استفاده ازگلهادردکوراسیون منزل

برگزیده ها استفاده از گل های بهاری در دکوراسیون منزل

برای رمانتیک کردن فضای خانه می توان از گل های طبیعی استفاده کرد. برای تغییر فضای منزل، به جای هزینه های گزاف خرید مبلمان جدید و تغییرات مداوم آن بهتر است گل های طبیعی را به خانه بیاوریم و با این کار به خانه خود طراوت و نشاط ببخشیم. وجود گل های طبیعی باعث ایجاد فضایی رویایی و شیک می شود. تقریبا در تمام منزل می توان از گلدان و گل های طبیعی استفاده کرد. از جمله در آشپزخانه ، نشیمن، کتابخانه، حتی فضاهایی مثل دستشویی و حمام می توان گلهای رنگارنگ متناسب با دکوراسیون و رنگهای بکار رفته در محیط، قرار داد.

ایده های خلاقانه برای استفاده ازگلهادردکوراسیون منزل

ایده های خلاقانه برای استفاده ازگلهادردکوراسیون منزل

برگزیده ها: استفاده از گل های بهاری در دکوراسیون منزل

گل های بهاری در دکوراسیون اتاق نشیمن

به گزارش برگزیده ها اتاق نشیمن فضایی صمیمی، اغلب با مبلمان با رنگ های شاد است، که افراد خانواده در اوقات فراغت در آنجا دور هم جمع می شوند. تحقیقات بیانگر این موضوع هستند که تماشای گل های رنگارنگ می تواند بر میزان شادی و رضایتمندی افراد نقش بسزایی داشته و بسیار آرامش بخش باشد. گل هایی مانند بنفشه آفریقایی با گل های رنگارنگ، یکی از بهترین انتخابها برای فضای نشیمن است.

,[categoriy]

گل های بهاری در دکوراسیون پذیرایی

می توان گفت در خانه های ما پذیرایی، بهترین و مهمترین فضا برای حضور مهمانان است. قرار دادن همیشگی چند شاخه گل روی میز پذیرانی، نشان از خوش سلیقه بودن شما دارد. شما به آسانی می توانید رنگ گل ها را با توجه به فضای منزلتان انتخاب کنید و یا حتی از تضاد رنگی بهره بگیرید. بهتر است برای تزیین میز ناهار یا میز شام در مناسبتها و مراسم خاص از دسته گل های کوچکتر استفاده کنید.

,[categoriy]

گل های بهاری در دکوراسیون آشپزخانه

بهترین مکان برای قرار دادن گلدان گل، میز ناهارخوری یا روی اُپن آشپزخانه است. برای آشپزخانه از گل هایی با ساقه های کوتاهتر استفاده کنید. برای گلدان هم، گلدان های پهن تر و کوتاهتر انتخاب کنید تا وقتی پشت میز می نشینید، مانع دید افراد نشود.

,[categoriy]

استفاده از گلدان های گل در کناره گل های شاخه ای

همیشه در کنار داشتن چند شاخه گل طبیعی، حضور گلدان های گل را فراموش نکنید؛ گلدان ها عمر طولانی و ماندگاری بیشتری نسبت به گل های شاخه ای دارند.

پورتال رنگی – استفاده از گل های بهاری در دکوراسیون منزل
منبع: برترین ها، بیتوته


,