تورنتون و ویکینسون به «تزویر» پیوستند - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها - بیوگرافی تام ویکینسون

بیوگرافی تام ویکینسون

بیوگرافی تام ویکینسون

جام جم آنلاین: «بیلی باب تورنتون» و «تام ویکینسون» در درام «تزویر» به کارگردانی «تونی گیلوری» (کارگردان فیلم مایکل کلایتون) به جمع بازیگران دیگر این فیلم از جمله «جولیا رابرتز» و «کلایو اوون» پیوستند.به گزارش ورایتی،فیلم نامه « تزویر» را...

جام جم آنلاین: «بیلی باب تورنتون» و «تام ویکینسون» در درام «تزویر» به کارگردانی «تونی گیلوری» (کارگردان فیلم مایکل کلایتون) به جمع بازیگران دیگر این فیلم از جمله «جولیا رابرتز» و «کلایو اوون» پیوستند.به گزارش ورایتی،فیلم نامه « تزویر» را خود «تونی گیلوری» نوشته است و «لورا بیکفورد» تهیه کنندگی این فیلم را به عهده دارد.«تونی گیلوری» برای فیلم مایکل کلایتون نامزد جایزه اسکار است.

«تورنتون» و «ویکینسون» در این فیلم نقش رقبای شرکتهای داروسازی رابازی می کنند که برای تنگنا قراردادن سایر شرکت ها یک نوع ماده شیمیایی سودآور را روانه بازار می کنند.
«جولیا رابرتز» و «کلایو اوون» در نقش جاسوسانی ظاهر می شوند که سعی در فریب دادن شرکت هایی را دارند که از این معامله سود خواهند برد.
تورنتون اخیرا برای بازی در فیلم «خبرچین ها» به کارگردانی «دی جی کاروسو» انتخاب شده است. فیلم برداری پروژه سینمایی «تزویر» از ماه مارس آغاز می شود.,