چهره ها در شبکه‌های اجتماعی 5

امیررضا شاهین نیا: به نام خداوند بزرگ مهربان. ما باز آمدیم تا چهارصد و چهارمین قسمت از سریال چهره ها را در کنار شما باشیم. امیدوارم هر کجا که هستید سلامت و شاد باشید و تک تک لحظاتتان سرشار از انرژی مثبت و یاد خدا باشد. طبق روال روزهای جشنواره فیلم فجر، با عکس هایی از روز هشتم جشنواره در کنار سایر عکس ها از دنیای چهره ها در خدمتتان هستیم. امیدوارم امروز هم تا پایان مطلب با مجله اینترنتی برترین ها همراه باشید.        شروعی خواستنی با این عکس زیبا از دخترانگیِ باران کوثری بر گونه پدر عزیزش در حاشیه نشست خبری فیلم "سد معبر".
      چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   غلام کویتی پور، خواننده اصیل و حماسه خوان بی تکرار موسیقی کشورمان در فرش قرمز فیلم "ویلایی ها" در پردیس ملت. جناب کویتی پور در تیتراژ این فیلم، "یاران چه غریبانه" ی محبوب خود را بازخوانی کرده اند.
      چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    مصطفی زمانی و افسانه کمالی در نشست خبری فیلم "یک روز بخصوص" ساخته همایون اسعدیان، یکی دیگر از فیلم های متوسط جشنواره.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     الناز شاکردوست در نشست خبری "خفه گی" حاضر شد تا عنان از کف عکاس ها برود و اینستاگرام برای ساعاتی به "النازگرام" تبدیل شود. دردسر های چهره ی خوب و فتوژنیک یک بازیگر چیزی جز این نیست.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    ای کاش یک اسنایپر بودم، در ساختمانی بلند در حوالی اتوبان نیایش.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    سهراب جان پورناظری، خالق موسیقی متن فیلم "رگ خواب" در نشست خبری این فیلم. فیلمی که به احتمال خیلی زیاد سیمرغ موسیقی را خواهد گرفت.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    پدرام کریمی و همسر جان در حاشیه روز هشتم جشنواره.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    سام قریبیان، شبنم قلیخانی، مهران رنجبر و سایر عزیزان در فودکورت برج میلاد، به بهانه جشنواره فیلم فجر.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    صالح میرزاآقایی، بازیگر خوب و با اخلاق سینما و تلویزیون در کاخ جشنواره.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    حشن شکوهی و همسر جان هم بی نصیب از این جشن بزرگ سینمایی نماندند.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    نگار جواهریان در پردیس ملت، با آثاری که نشان میداد از چهار شب پیش تا دیشب به موها آب نزده تا پول آرایشگاه حیف نشود.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    و خداوند همیشه خوب در و تخته را با هم جور میکند.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     گویا حمیدرضا آذرنگ اشتباهی به جای شال گردن، چادر مجلسی خاله اش را دورگردن انداخته است.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    مهرداد جان داداچ اشتباه اومدی! جشنواره فیلم کوبا هنوز شروع نشده و در ایران نیست!
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    و زوایای جدیدی که رامبد از شایستگی های خود به نمایش گذاشت!
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    رعنا آزادی ور در شب هشتم جشنواره. نمیدانم چه دردی است که کل مو در زیر شال جای میگیرد اما آن دو تکه، نه!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    مهوش وقاری و زهره حمیدی در کاخ جشنواره. در لحظه ای که تمامی عکاس ها و دوربین دار های حد فاصل انقلاب تا تجریش خود را به نشست خبری "خفه گی" با حضور الناز شاکردوست رسانده بودند و عزیزان به این عکس با گوشی رضایت دادند!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    بله، برای همین نشست!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    سحر قریشی در فرش قرمز فیلم "کارگر ساده نیازمندیم" ساخته منوچهر هادی. فضای جشنواره امسال طوری شده که آدم آن را با جشن تقدیر از بهترین سوپرمارکت تهران، اشتباه میگیرد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    سیما خانم تیرانداز در برج میلاد.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    وقتی دلگیری و تنها ...     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    هدی زین العابدین، ستاره فیلم "اسرافیل"، یکی از بهترین های جشنواره امسال.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    رضا داوودنژاد بازیگر فیلم "فِراری" در کنار همسرش غزل بدیعی در محوطه برج میلاد. جای دارد یادی بکنیم از عسل بدیعی عزیز که جایش در این جشن و سینمای ایران خیلی خالی است. روحش شاد باشد.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    هانیه در روز هشتم.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    مهران غفوریان به پردیس ملت آمد و شور و غوغای عجیبی در بین مردم منتظر برای اکران بوجود آورد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     سلفی همایون اسعدیان در کنار مازیار میری و فرهاد اصلانی در حاشیه نشست خبری "یک روز بخصوص".   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     علیرضا کمالی در نشست خبری فیلم "سد معبر"، ساخته محسن قرایی جوان و یکی دیگر از فیلم های خوب جشنواره.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    سام نوری هم با لبخند همیشگی اش به برج میلاد آمد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    ماهایا پطروسیان، یکی دیگر از ستاره های فیلم "خفه گی"ِ فریدون جیرانی.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    ملانی آوانسیان، هنرمند خوش صدا و نوازنده چیره دست ویولون سل، در حاشیه روز هشتم جشنواره.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    پیمان معادی به تحریم خود پایان داد و برای تماشای "نگار" به پردیس ملت رفت.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     مازیار فلاحی و همسر عزیزش در حاشیه اکران یکی از فیلم ها.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    تا تو نمک می فِکنی، کار من لایک کردن است.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     روشنک گرامی، بازیگر فیلم های "آزاد به قید شرط" و "تابستان داغ" در فرش قرمز یکی از این فیلم ها.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    عکس دسته جمعی عوامل فیلم "کارگر ساده نیازمندیم" در فرش قرمز این فیلم. پدرام کریمی، مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی، آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سحر قریشی و منوچهر هادی.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    لیلا حاتمی و کوروش تهامی، ستاره های دوست داشتنی فیلم "رگ خواب" ساخته حمید نعمت الله. یکی از فیلم های محبوب جشنواره و از آن هایی که حتما باید در جشنواره دید، چون ناگهان دیدی مثل "خانه پدری"، "عصبانی نیستم" و "رستاخیز" پایش به اکران عمومی نکشید!
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     سقف تلاش های خانم حاتمی برای خوش پوش بودن. برای تقدیر از این "تلاش"، ایستاده تشویقشان می کنیم!
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    بخشی از نشست خبری فیلم "به کارگر ساده نیازمندیم" که با ملاحظه ی دوستان ختم به خیر شد.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    محسن قاضی مرادی عزیز با ویلچر به کاخ جشنواره آمد و دل جمعی را شکست. امیدواریم این روزهای سخت آقای قاضی مرادی با بهبودی شان به پایان برسد. عکس های جشنواره ای روز هشتم به پایان رسید، میرویم سراغ سایر عکس ها.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   


پیکر حسن جوهرچی، بازیگر محجوب و با اخلاق سینما و تلویزیون که هنوز رفتن اش را باور نکرده ایم، صبح دیروز از مقابل خانه سینما تشییع و در بهشت زهرا به خاک سپرده شد. عکس هایی از حضور چهره ها در این مراسم را شاهد هستید. رضا رفیع و یغما گلرویی در حاشیه مراسم وداع با زنده یاد حسن جوهرچی.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    علیرضا شجاع نوری، مرد کم کار و گزیده کارِ سینما، در حاشیه مراسم تشییع.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    سختی داغ پدر را هیچکسی جز فرزندان نمیتوانند درک کنند و بفهمند. برای آوا و علی عزیز آرزوی صبر داریم. همین.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    جواد افشار و حسن پورشیرازی در خانه سینما.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    عمو رضا ناجی هم به خانه سینما آمده بود تا با دوست قدیمی اش وداع کند.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    شهرزاد عبدالمجید مثل همیشه در مراسم بدرقه همکارش به خانه ابدی حاضر شده بود.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     استاد امین تارخ، مغموم تر از همیشه.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)       لعیا زنگنه هم آمد تا یاد روزهای خوب سریال "در پناه تو" برای همه زنده شود.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    بی تابی رضا توکلی در فراق دوست و همکار دیرین اش.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    بهروز جان بقایی هم در مراسم حضور داشت، در کنار خیلی های دیگر که محدودیت تعداد عکس در مطلب مانع گذاشتن عکس تمامی عزیزان میشود.    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
پست تهمینه میلانی درباره پاسخ فیروز نادری یکی از مدیران پیشین ناسا که ایرانی الاصل هستند، به ترامپ.    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)    این اولین بار نیست که خانم میلانی مطالب دروغ، شایعه و غلط را به اشتراک عمومی میگذارد و به آن شایعه دامن میزند. کلا خانم کارگردان با سرچ و تحقیق مشکل اساسی دارد!    تکذیبیه دکتر نادری در صفحه فیسبوک اش را شاهد هستید. در ثانی دکتر نادری "معاون ارشد ناسا" نبودند و معاون مدیرکل بخش تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش‌رانش جت در ناسا و مدیرکل اکتشافات منظومهٔ خورشیدی (از ۱۵ اوت ۲۰۱۱) بوده اند* که با معاون ارشد ناسا تفاوت زیادی دارد. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی دانشمندان و افتخار آفرینان وطن در هرکجا که هستند.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)  * از ویکی پدیا
   
     سلفی خاطره سازان سریال "در پناه تو" که بمناسبت سفر ناگهانی حسن جوهرچی پس از سال ها دور هم جمع شده بودند. رامین پرچمی، پارسا پیروزفر، معصومه کریمی، سعید داخ و اتابک نادری.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
ز سختی گذر کردن آسان بُوَد/ و راهش جدایی زِ اینستا بُوَد      چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
حسین ماهینی هم نتوانست طاقت بیاورد و برای دختر دو ماهه اش اینستاگرام ساخت.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
پرسپولیس طی یک یازی زیبا و هجومی تراکتور را بُرد تا کارلوس کی روش به مدت یک هفته به "کِنِف کی روش" تغییر نام بدهد. طعنه مهدوی کیا به سرمربی پرتغالی تیم ملی را شاهد هستید.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)     
هوتی ماوس.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
نمی دانستیم مارال بنی آدم در شهرداری کار می کند.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
جشن تولد نگار عابدی بازیگر خوب سینما و تلویزیون در کنار پدر و مادر عزیزش. تبریک بی پایان به نگار عزیز.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
سعید نعمت الله با این پست به صورت تمام قد از برادرش و فیلم خوبی که در جشنواره دارد حمایت کرد. البته اینگونه پیازداغ فزایی در عالم دو برادر طبیعی است و اشکالی ندارد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
آرش جان بخدا هواداران استقلال هم به این کُری های مریض و بی مناسبت شما راضی نیستند! (امروز از آن روزهایی است که قرار است به "شاهین نیای لنگی" تبدیل شوم، برخلاف برخی روزها که "شاهین نیای کیسه کش" صدایم می کنند!)     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
 علی جان جرأت داری کامنت ها را باز بگذار تا چنان تنفری نشانت بدهند که یک بار دیگر از فوتبال خداحافظی کنی!   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
آرمین جان ضرب المثل ها را تحریف نکن، بنظر میرسد یک کلمه مهم را جا انداخته باشی!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
تولد سه سالگی تیارا خانم صادقی در کنار پدر و مادر عزیزش. چرا رشد این بچه ها روی دور تند است؟! مگر همین دیروز نبود که متولد شدن تیارا را تبریک گفتیم؟! سه سال؟!!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
عکسی از عباس غزالی که فقط یک کپشن "در حد و اندازه م نبودی... هِه..." کم دارد تا دنیای شاخ ها را به خاک و خون بکشد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
ای کاش یک اسنایپر بودم... (2)     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
ببخشید مزاحم شدیم شراره جان، الآن میرویم. به کارت برس.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
نه تنها جعفر دهقان، بلکه خود حافظ شیرازی هم ارتباط این شعر با عکس را متوجه نشده است!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
وقتی یک سانس را اشتباهی به دو خواننده میفروشند.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
بالاخره یک هنرمند پیدا شد که از عباس جدیدی حمایت کند. حمایتی که خودش از هزاران تخریب، مخرب تر بود :))     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
آقای پرستویی، لطفاً بیخیال شو و خودت را بیش از این از چشم عاشقان سینما نیانداز! شما الگوی همه ما هستی، تمام کن ماجرا را!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
عکس آتلیه ای زیبا از علی زند وکیلی و مادر عزیزش. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی مادر های عزیز.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
 شوالیه آواز در یک نرگس زار قدیمی در بهبهان.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
آرش مجیدی که یک پاراگلایدرباز حرفه ای است، عکسی از ورزش مهیج خود به اشتراک گذاشت تا پست پایانی مطلب ما باشد.   تا فردا، یا حق.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (404)   
مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب چه از طریق ایمیل [email protected]. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.