پزشکیان: دوستان فشارمی‌آورند که نامزد شوم/ قصد حضور در انتخابات ریاست جمهوری را ندارم


آنچه سیاست درست است این معناست که از حق دفاع کنیم و اگر حقی وجود دارد بروی آن حق بمانیم،

  مسعود پزشکیان نایب ریس مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات آینده گفت: این زمزمه است و من هیچ تصمیمی در این رابطه نگرفته‌ام و تعدادی از بچه ها و دوستان بنده را تحت فشار گذاشته اند که باید کاندیدا شوید و من به آنها گفته ام قصدی برای این کار ندارم.

 

نماینده مردم تبریز در مجلس مصاحبه با خبرنگار عصر ایران درمورد اینکه آیا این بحث از طرف شورای عالی اصلاح طلبان مطرح شده است ادامه داد: نه، پیشنهاد این موضوع از طرف شورا نبوده است.

 

نماینده اصلاح طلب مجلس در مورد استراتژی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری 96 افزود: آنچه سیاست درست است این معناست که از حق دفاع کنیم و اگر حقی وجود دارد بر روی آن حق بمانیم، صداقت، شفافیت و راستی چیزی است که نجات در آن است.

اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,  پزشکیان

پزشکیان خاظر نشان کرد: ممکن است زمانی برسد که افراد برای صداقت و پاکی شان ضربه بخورند ولی هیچگاه آفتاب زیر تاریکی و ابر نمی‌ماند و بروز می کند و کفی که روی آب است از بین می رود ولی ان چیزی که همیشه باقی می ماند آب جاری است .

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان خاطر نشان کرد: اصلاح طلب، اصولگرا و هرکسی که باشد اگر راستی و صداقتشان را بزرگ کنند و در جامعه نشان دهند تاثیرگذار خواهند بود ولی اگر غیر از این عمل کنند نه تنها تاثیر گذار نیستند بلکه فقط در حد همان اسم باقی می مانند.

 

وی با تاکید بر اینکه باید اصلاح طلبان براساس صداقت و پاکی عمل کنند گفت: اگر اصلاح طلبان براساس صداقت و پاکی وسط بیایند باید از هرکسی نیز که مدافع حق و عدالت است حمایت کنند و با آن افرادی که می خواهند کاندید شوند و یا کاندید هستند بنشینند و صحبت کنند حتی اگر این کاندیدا آقای روحانی باشد.