دانلود نرم افزار TuneUp 2013

نسخه جدید نرم افزار فوق العاده TuneUp Utilities 2013 با پشتیبانی از ویندوز 8 منتشر شد. کاربرانی که از این نرم افزار استفاده کرده اند بهتر می دانند که این برنامه یکی از ملزوماتی است که هر کاربری باید روی سیستم خود نصب کند. TuneUp Utilities قادر به پاکسازی رجیستری، درایو و دارای چندین ابزار دیگر مانند مدیریت کانکشن اینترنت است که می تواند سرعت اینترنت را با بهینه سازی افزایش دهد. این برنامه همچنین از لحاظ امنیتی باید قبل از اولین اتصال به اینترنت نصب شود زیرا سرویس ها و برنامه هایی که اتصال آنها به اینترنت، امنیت سیستم شما را به خطر می اندازد شناسایی کرده و درخواست غیرفعال کردن آنها را می دهد.

در صورت بروز مشکل در system restore یا همان recovery که اغلب توسط ویروس های مخرب انجام می شود، با استفاده از این برنامه می توانید سیستم را به چند روز قبل بازگردانی کنید. TuneUp Utilities بصورت آزمایشی به مدت 15 روز قابل استفاده است و پس از این مدت باید نسخه اصلی را خریداری کنید. مانند سایر  برنامه های پاک کننده رجیستری بهتر است قبل از استفاده از این نرم افزار یک نقطه بازگردانی ایجاد کنید.

tunup.jpg

راهنمای کار با TuneUp Utilities

TuneUp Utilities 2013 در درون خود چندین نرم افزار را جای داده و می توان به جرات گفت که این نرم افزار به مانند آنتی ویروس، نصب آن بر روی سیستم الزامی است. پس از نصب این برنامه دو آیکون بر روی دسکتاپ ایجاد می شود که با اجرای TuneUp 1-Click Maintenance که آیکون آبی رنگ مختص این قسمت است قسمت های حساس و حیاتی ویندوز مثل رجیستری، حافظه نهان و دیگر فایل های اضافی را پاکسازی می کند.

در منوی اصلی برنامه که با کلیک بر روی آیکن زرد رنگ به آن دسترسی خواهید داشت، بخش اصلی و امنیتی آن Fix Problems می باشد که همیشه باید این قسمت را جک کرده و از تنظیمات امنیتی این بخش اطمینان حاصل کنید. در این بخش البته برای کاربرانی که از ویندوز اصلی استفاده نمی کند گزینه Windows Update را باید غیرفعال گذاشت اما دیگر گزینه ها را باید طبق درخواست برنامه، فعال یا غیرفعال ساخت.

در بخش Increase Performance نیز می توانید تنظیمات امنیتی مرورگرها و همچنین برخی سخت افزارها را مدیریت کنید و افکت ها و تم پیشنهادی برنامه را جایگزین کرده تا سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید. پس از دریافت این برنامه می توانید با قابلیت ها و  کاربردهای فوق العاده آن بیشتر آشنا شوید. همچنین در صورتی که شماره سریال TuneUp Utilities 2013 رو پیدا کردم در همین پست یا در پستی جداگانه قرار خواهم داد. در ضمن سریال نامبر نسخه TuneUp Utilities 2011 جهت رجیستر کردن آن را در صورت درخواست برای دوستانی که سه بعدی را در فیس بوک لایک کرده اند ارسال خواهد شد.

ورژن جدید TuneUp Utilities با قابلیت پشتیبانی از ویندوز 8 و با حجم 26.5 مگابایت را می توانید از لینک زیر بصورت مستقیم دریافت کنید.

دانلود TuneUp Utilities 2013


مطالب مشابه :


دانلود رایگان نرم افزار پیانو MidiPiano

اگر به دنبال یک برنامه پیانو مجازی برای کامپیوتر خود هستید،نرم افزار MidiPiano می تواند این کار
دانلود رایگان نرم افزار WinPatrol 2012

نسخه رایگان نرم افزار WinPatrol را با حجم 820 کیلوبایت می ترفند امنیت، دانلود نرم افزار::
دانلود نسخه جدید تلویزیون اینترنتی رایگان Miro

نرم افزار رایگان و متن باز Miro که به تازگی نسخه 6.0 آن ارائه دانلود نرم افزار بطور مستقیم با
دانلود نرم افزار TuneUp 2013

ترفند امنیت، دانلود نرم افزار:: برچسب‌ها: دانلود رایگان TuneUp Utilities 2013,
نرم افزار رایگان و فوق العاده مونتاژ عکس FotoMix

دانلود نرم افزار FotoMix v.8.7.4:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم نرم افزار رایگان ترمیم
نرم افزار رایگان یکپارچه سازی هارد Defraggler

نرم افزار رایگان Defraggler که توسط سازندگان CCleaner ساخته شده، که نه تنها کل دانلود نرم افزار.
دانلود نرم افزار بطور مستقیم با DDownloads

این نرم افزار را به تمامی کاربران و مخصوصا کسانی که زیاد نرم افزار دانلود می رایگان Miro
برچسب :