ابرو

امروز بعد از دو ماه رفتم ابروهام رو برداشتم. اینجا یکی از بزرگترین مشکلات برداشتن ابروئه. واقعا من روزی صدبار حسرت میخورم به اونایی که خودشون این هنر رو دارن. ما که از این هنر محرومیم باید در به در دنبال یه آرایشگر متوسط بگردیم و با هزار زور و بدبختی براش توضیح بدیم که بابا ما از این مدلهای عهد دقیانوسی نمیخوایم. ابروهای کمونی ما ایرانی ها رو چه به این مدلهای بی نمک غربی. اینا یک مدل زشتی ابرو ور میدارن که نگو و نپرس. دیدین ما بین ابروهامون رو خیلی فاصله نمیندازیم و سرش رو صاف برمیداریم. یعنی یه جوری که سرهر ابرو از طرف نزدیک به دماغ یه زاویه قایمه خوشگل درست میشه. از طرفی هم ما ابروهامون رو اغلب هشتی برمیداریم. یه مدل بلند خوشگل که یه زاویه طبیعی هم داره. بعد کلفتی ابرو هم به طور یکنواختی پخش میشه و خیلی شیک و خوشگله. حالا اینا چی کار میکنن؟

اولا که وسط ابرو رو تا میتونن برمیدارن و کلی فاصله میندازن بین دوتا ابرو. بعد هم از اون زاویه ی قائمه ی خوشگل اینجا هیچ خبری نیست. عوضش سر هر ابرو یه خط کج زشت میبینی. بعد اکثرا یه قسمت کوچیک از اول ابرو رو به طرز وحشتناکی پهن نگه میدارن و بقیه ش رو نازک میکنن و هلالی.

این سه تا عکس پایین بهترین حالت این مدل ابروئه. عکس از فاجعه هاش پیدا نکردم:

eyebrowmakeup.jpg  یا این:

eyebrowtweezer.jpgاینم یه ابروی زشت دیگه. یه وقت گول چشمای خوشگلش رو نخورید ها.

istock_000000969019_l.jpg

خلاصه من امروز این عکسها رو با خودم بردم پیش آرایشگرم که حالا دیگه باهاش دوست شدم و اینبار به جای اینکه بهش بگم چه مدلی میخوام گفتم چه مدلی نمیخوام. خلاصه از روی این عکسها نشون دادم که از چی بدم میاد و اون بیچاره هم نهایت سعیش رو کرد و بالاخره بعد از مدتهای مدید من ابروم یه کم نزدیک شد به مدلی که دوست دارم.


صبح هم با گالیا کلاس داشتم. دنبال فیلم ایرانی میگرده که فیلمنامه فارسیش رو هم داشته باشه و هرجا رو نمیفهمه بره بخونه ببینه یارو چی گفت و خب صد البته پیدا نمیکنه. منم نمیدونم چرا خر شدم گفتم عیب نداره من برات یه فیلم رو تایپ میکنم. اول میخواستم درباره ی الی رو بنویسم اما دیدم مصیبته. فکر کردم احتمالا شبهای روشن بهتر باشه چون خیلی جاها ازش نقل قول کردن و میتونم مقادیری هم کپی پیست کنم.

حالا این پیشنهاد رو در حالی دادم که از دیروز تا حالا مچم به شدت درد میکنه و همین الان هم که دارم اینا رو تند و تند تایپ میکنم همزمان درد هم میکشم. فقط دارم تند مینویسم که این شکنجه زودتر تموم شه. خب دیگه واقعا بسه. دستم درررررد میکنه. برم لالا

پ.ن. اینم بگم که امشب «Toy Story 3» رو دیدیم. اینقدر لطیف بود که حد نداشت. من مقادیری هم گریه کردم آخراش.


مطالب مشابه :


ابرو

اینا یک مدل زشتی ابرو ور بعد اکثرا یه قسمت کوچیک از اول ابرو رو به طرز وحشتناکی پهن نگه
استنسیل ابرو

ابروی هشتی (کوتاه،بلند،پهن،نازک) : این فرم ابرو با ایجاد زاویه مطلوب بین ابرو چشم ،جذابیت
مدل ابرو پهن و کوتاه زنانه

مدل مانتو|ابرو|زيور الات|ساعت|عينك - مدل ابرو پهن و کوتاه زنانه - مدل مانتو|ابرو|زيور الات
مدل آرایش ابرو دخترانه ۲۰۱۴

مدل آرایش ابرو دخترانه ۲۰۱۴ ,مدل آرایش ابرو دخترانه ۹۴ ,مدل ابرو دخترانه ۲۰۱۴ ,مدل ابرو پهن
اشتباهات مهم آرایشی در کشیدن ابرو

تمام سرگرمی - اشتباهات مهم آرایشی در کشیدن ابرو - اشتباه اول : کشیدن خط پهن سایه ابرو.
آرایش ابرو

زیبایی - آرایش ابرو ابروهای پهن و نزدیک به هم چهره را اخم آلود و ترشرو نشان میدهد.
برچسب :