فروش انترنتي بليط تهران - استانبول(پگاسوس)

درمحل كار يا منزل بليط خودرا دريافت كنيد.

مراحل دريافت بليط:

۱-تماس با شماره۰۱۷۳۴۲۳۳۲۲۲يا۰۱۷۳۴۲۳۰۹۰۹جهت اطلاع از نرخ روز بليط

۲- اسكن صفحه اول گذرنامه وارسال آن به ايميل شركت.

۳-پرداخت هزینه بلیط ازطریق کارت بانکی .

۴- صدور بلیط وارسال آن به ایمیل شما.

جهت دریافت ایمیل شرکت به سمت چپ عنوان پست الکترونیک مراجعه فرمایید.

 

 شرکت گردشگری امواج کاسپین نماینده هواپیمایی پگاسوس ترکیه 

                                       درشمال کشور


مطالب مشابه :


چگونه باقطار به استانبول يا انتاليا برويم

روزي هاي پنچشنبه هر هفته از تهران به سوي استانبول حركت مي كند و پس از ۷۰ ساعت طي مسير در روز يكشنبه وارد استانبول ميشود . برگشت اين قطار از استانبول روز
راهنمای سفر به استانبول

18 ژوئن 2013 ... مسافت کوتاه بین تهران و استانبول، جذابیت های طبیعی و تاریخی ... برای سفر به استانبول سه راه وجود دارد: هوایی ، زمینی با قطار و زمینی با اتوبوس
سفر به آنتالیا

قطار تهران -استانبول. بعد از کلی تحقیق این بار هم با قطار رفتیم . ماجرای قطار تقریبا مثل سفر قبلیمون بود .(برای اطلاع از سفر با قطار به پست قبلی مراجعه شود )
پگاسوس(بلیط هواپیما تهران-استانبول-تهران)

شرکت مسافرت هوايي وجهانگردي امواج كاسپين - پگاسوس(بلیط هواپیما تهران- استانبول-تهران) - گردشگري و فروش بليط قطار و هواپيما.
راهنمایی سفر به ترکیه(هوایی.قطار. اتوبوس)

از تهران به استانبول با قطار حدود 70 ساعت در راه خواهید بود . برای سفر با قطار می توانید از خطوط راه آهن ترکیه و ایران استفاده کنید. از طریق زمینی: فاصله 2000 کیلو
برنامه پرواز گرگان به تهران

شركت گردشگري امواج كاسپين نمايندگي هواپيمايي پگاسوس تركيه ؛فروش بليط قطار تهران استانبول وكليه مسيرهاي داخلي وخدمات اخذ ويزاي عشق آباد(۱۰و۱۵روزه).
قطارهای بین المللی

راه اهن - قطارهای بین المللی - راه اهن و خدمات ریلی و... ... در اسفند ماه 1379 اقدام به راه اندازي قطارهاي بين المللي تهراناستانبول و تهران – دمشق و تبريز - وان كرده است .
فروش انترنتي بليط تهران - استانبول(پگاسوس)

شرکت مسافرت هوايي وجهانگردي امواج كاسپين - فروش انترنتي بليط تهران - استانبول(پگاسوس) - گردشگري و فروش بليط قطار و هواپيما.
برچسب :