خانمهاي باردار و روش الکتروليز برای از بين بردن موهای زائد بدن

آيا خانمهاي باردار مجاز به استفاده از روش الکتروليز برای از بين بردن موهای زائد بدن مي باشند؟

اکثر خانمهاي باردار در دوران بارداري خود به علت اختلالات و تغيير هورموني دچار پرمويي و موهاي زائد بدن مي شوند و به فکر از بين بردن اين موهاي زائد مي افتند. اگر اين خانمها فقط در اين دوران مخصوص اين وضعيت را تجربه کرده اند توصيه مي شود که تا بعد از وضع حمل صبر کنند.
  
اگر وجود اين موهاي زائد بر آزار دهنده بود مي توانند در صورت تمايل آنها را اصلاح کرده يا با موچين آنها را بکنند. اگر از قبل از شروع دوران بارداري موهاي زائد در صورت داشته باشند بهترين زمان براي از بين بردن موهاي زائد صورت الان مي باشد.

 الکتروليز عمری بيش از 120 سال دارد و در تمام اين سالها هيچ نمونه يا خبري از اثرات و عوارض مخرب يا سوء دوران بارداري وجود نداشته است. اما احتياطا مي توانند پس از وضع حمل بقيه قسمت هاي بدن مانند خطوط مايو، شکم و يا سينه را الکتروليز کرده و از شر موهاي زائد بدن خلاص شوند.
 
 در ضمن نبايد در چند هفته آخر دوران بارداري  روي سينه ها و مخصوصا نوک سينه ها را الکتروليز کرد بالاخص اگر قصد دارند که فرزند خود را با شير خود تغذيه کنند .
  
طي سه ماهه آخر اين دوران، الکتروليز شکم توصيه نمي شود. سينه ها و شکم در دوران بارداري مي توانند بسيار پر مو شده باشند. هم چنين از آنجائيکه کودک در آخرين ماه هاي بارداري فعال و پرتحرک مي باشد ، الکتروليز بر روي شکم مي تواند باعث شود که کودک در شکم مادر شروع به لگد زدن نمايد و مادر را ناراحت کند.

 براي از بين بردن موهاي زائد، يک سوزن نازک به داخل فوليکول موي زائد فرو برده مي شود در اين روش ريشه هاي مو تخريب مي شوند بنابراين برگشت مو ديگر امکان پذير نيست. براساس چگونگي عکس العمل پوست شما نسبت به الکتروليز ، متخصص الکتروليز ، کرم آنتي بيوتيک يا آنتي سپتيک مايع (ضدعفوني کننده ها) را مي  تواند تجويز نمايد.
 
iranmania.com


مطالب مشابه :


چگونه مو های زائد بدن را از بین ببریم ؟

یک متخصص پوست و مو تاکید کرد جهت از بین بردن موهای زاید با استفاده از این متخصص پوست و مو
موهای زاید(هیرسوتیسم)

موهای زاید كاهش رويش مو روي صورت يا براي از بين بردن موهاست، اما نكته‌اي كه در
کَبَر در مورد گیاهی برای رفع موی زائد

تراشيدن روشي آسان و ايمن براي از بين بردن موهاست دستورات زیر براى حفظ مو و ریزش آن
پرسش وپاسخ درباره کرمهای موبر

این کرمها برای ازبین بردن موهای زاید صورت خانمها شدن وکنده شدن مو میشوند.این کار
خانمهاي باردار و روش الکتروليز برای از بين بردن موهای زائد بدن

آيا خانمهاي باردار مجاز به استفاده از روش الکتروليز برای از بين بردن موهای بسيار پر مو
سوال در مورد كرمهاي موبر

این کرمها برای ازبین بردن موهای زاید صورت خانمها شدن وکنده شدن مو میشوند.این کار
برچسب :