بازیگران سریال همسان

بازیگران سریال همسان بازیگران سریال همسانخلاصه سریال همسان

لطیفه و محمد و 3 فرزندشون خوشبخت می شوند.نظیره هم میره با فابین پانسلا در سریال طلسم زیبا که در این سریال اسمش پابلو است.زریده و عمو علی با هم ازدواج می کنند.سعید پچه ی خودش و جید را تحویل می دهد.

به جید و جیدم آزاد می شود و سعید زن 3 هم میگیرد.کریستینا از لئوناردو 2 قلو به دنیا می یاره.بقیه هم می رن سر خونه و زندگیشون.و جید و لوکاس هم به هم می رسند و ماریسا می ره با یک مرده که همون قسمت آخر باهاش آشنا می شود.ناتالیا دختر لوکاس و ماریسا هم ترک اعتیاد می کنه و با فرزند و شوهرش می ره سر خونه زندگیش.

مروری بر سریال همسان

 

همسان یکی ازمنحصر به فردترین سریال ها در تاریخ تلویزیون بشمار می آید. این ملودرام درباره ی یک مثلث عشقی بین لوکاس, که یک قهرمان خوش قیافه است, در مرکزاین مثلث ورقابت با همسانش برای بدست آوردن عشق زنی اغواگر و مرموز می باشد.

فیلمبرداری این سریال در مراکش, بعضی از صحنه ها در خاورمیانه و همچنین کلمبیا انجام شده است.

ال کلون (به اسپانیایی: El clon) عنوان یک سریال تلویزیونی (تلنوولا) اسپانیایی زبان است که توسط شبکه تلویزیونی آمریکایی تلموندو و شبکه ریدو گلوبو تولید شده است.این سریال دوباره سازی ای از روی یک سریال برزیلی‌ بنام او کلون است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ از شبکه گلوبو پخش شد و پس از آن در سال ۲۰۰۲ از شبکه تلموندو پخش شد. این سریال ملودرام با هنرمندی بازیگرانی همچون ماوریسیو اکمن و ساندرا اچوریا به موضوعاتی همچون قاچاق مواد مخدر، شبیه سازی انسان و اسلام می پردازد. مارک سانتانا مدیر عامل شبکه تلموندو سریال ال کلون را جاه طلبانه‌ترین سریال در تاریخ تلنولا یا همان سریال‌های تلویزیونی درام اسپانیایی زبان می نامد.

این سریال ملودرام یک مثلث عشق را نمایش می دهد که در آن لوکاس، یک قهرمان خوش تیپ و زیبا با نسخه شبیه سازی شده یا همان کلون شده خود بر سر عشق به یک زن جذاب و خارجی به چالش کشیده می شود. لوکاس در جوانی‌ عاشق یک دختر عرب بنام جعده می‌شود که این زن جوان بر سر انتخاب میان ارزش‌های دنیای مدرن و ارزش‌های اسلامی دچار مشکل شده است.

 

این سریال اول در سال 2002 در برزیل ساخته شده است.ورژن برزیلی آن واقعا زیباست .

این سریال مانند عشق و نفرت یکی از معروفترین سریالهای برزیل است . حتی مایا در سریال عشق و نفرت ، ایوان در عشق و نفرت و اوپاش هم بازی میکردند .نویسنده و کارگردان سریال همان نویسنده و کارگردان سریال عشق و نفرت است .

بعد از موفقیت بزرگ این سریال ، مکزیکی ها با اجازه از کارگردان این سریال تصمیم به ساخت این سریال گرفتند . ابتدا نقش جید را به گنسیس رودریگز دادن ولی بعد از جنجال هایی که در زندگی خصوصی این بازیگر اتفاق افتاد ، نقش را به سندرا که قبلا هم در سریال مارینا با " موریسیو اوچمن " بازی کرده بود ، بازیگر و خواننده جوان مکزیکی دادند .

سندرا آهنگ های سریال را خودش خوانده و بر روی سریال گذاشتند .آهنگ های سریال به زبان اسپانیایی و عربی اجرا کردند .او رقص عربی را آموزش دید و برای او و دیگر بازیگران خیلی جالب به نظر میامد .

در سریال برزیلی که سال ٢٠٠٢ ساخته شده بود فیلمبرداری در دو کشور برزیل و فاس میگذشت ولی در سریال مکزیکی فیلمبرداری در دو کشور امریکا (میامی ) و فاس میگذرد و این بارز است که همین فرق زیادی بین ٢ سریال قرار میدهد .در سریال برزیلی احساسات قویتر بود و صحنه ها زیباتر بیان میشد همینطور بازیگران برزیلی در مقایسه با بازیگران مکزیکی فرق زیادی دارند .آنها موفقترند و بسیار واقعی تر بازی میکنند و همین دلیل ها باعث شده تا تمام بینندگان همچنین من سریال برزیلی "همسان" را بیشتر دوست داشته باشند .

و همین باعث شده هنوز هم بعد از گذشت سالها سریال برزیلی بیشتر از سریال مکزیکی خریداری شود .

 

لوکاس فررو/دیگو فررو- موریسیو اوکمن

موریسیو اوکمن نقش اصلی لوکاس ,دیگو و همسان لوکاس را در این سریال بازی می کند, که لوکاس و همسانش هر دو عاشق جید می شوند.

جید مبارک- سندرا اچوریا

جید عاشق لوکاس است, اما به تصور اینکه دنیل همان لوکاس است او دلباخته دنیل می گردد. اودارای شخصیت اول زن در این سریال است که نقش همسر سعید و مادر جَدیلا را بازی می کند.

 

بازیگران این سریال:

١-جید : دختری جوان ،با کارکتری قوی که عرب و مسلمان(سنی) است و برای خواسته هایش مجادله میکند .عاشق لوکاس میشود و بزور ازدواج میکند ولی همیشه عاشق لوکاس بوده و با آمدن دانیال بین گذشته و آینده اش میماند .

٢-لوکاس :او همیشه جید را دوست داشته ولی با از دست دادن برادرش دیئگو پدرش انتظارات دیگری از او دارد . او مانند جید در زندگی و تصمیم گیری هیچ وقت نمیتواند قوی باشد و با خواسته هایش و مانع عایی که جلوش هستند مجادل کند . با عشق قبلی برادرش ماریسا ازدواج میکند و دختری به نام ناتالیا دارد .

٣- لئوناردو :پدر لوکاس ،مردی ثروتمند که عاشق کریستینا شده و وقتی میفهمد کریستینا با پسرش رابطه برقرار کرده تصمیم میگیرد او را فراموش کند . همسر او وقتی دوقلوهایش دنیا می آید میمیرد .

۴- ماریسا : همسر لوکاس و عاشق دیئگو بوده .ماریسا به خاطر عشق فراوانی که به دیئگو داشته با لوکاس ازدواج میکنه ولی میفهمد که لوکاس و دیئگو تنها از نظر ظاهری یکی بوده و هیچ خصوصیات مشترکی ندارند .ماریسا لوکاس را ترک میکند ولی وقتی میفهمد باردار است برمیگردد . ماریسا خودخواه و عاشق ثروت است .

آلبیری : دکتر آلبییری صاحب آزمایشگاه برزگ است و پدر خوانده دیئگو و لوکاس بوده و علاقه زیادی که به دیئگو داشته باعث میشه تا در آزمایشگاه همسان لوکاس را تولید کند و به خیال خود او را دوباره زنده کند .

ناتالیا : دختر لوکاس و ماریسا است .(نقش کوچیکی ناتالیا را دختر واقعی موریسیو بازی میکند ) .ناتالیا به خاطر اختلافات زیادی که پدر و مادرش از اول داشته اند و دائما با هم دعوا کرده اند و اصلا به او اهمیت نمیدانند خیلی پرخاشگر و ناراحت است و در آخر شروع به مصرف مواد مخدر میکند .

دورا : زن سیاه پوست ،مادر دانیال

سعید : همسر ژاده و عرب و مسلمان است .عاشق او میشود و به خاطر اهانت های زیادی که همسرش به او میکند هر روز سنگ دل تر میشود .آنها دختری به نام هدیه دارند که وقتی ژاده را طلاق میدهد اجازه دیدن دخترش را به او نمیدهد .به خاطر اینکه ژاده را اذیت کند همسر دوم میگیرد و با همسر لوکاس ارتباط برقرار میکند و وقتی میبیند فایده ندارد او را طلاق میدهد .

 

داستان سریال :

لوکاس و دیئگو دو برادر دوقلو هستند که پدرشان در فاس کار میکند .دیئگو اهل خوشگذرانی و تفریح است ولی لوکاس زندگی آرام و موسیقی را ترجیح میدهد . پدر این دو پسر (لئوناردو ) به دلیل اینکه دیئگو بیشتر به کارهای شرکت پدرش اهمیت میدهد ،او را بیشتر دوست دارد . لئوناردو ، دو پسرش و دوست دختر لئو با هم به فاس میروند و دیئگو و دوست دختر پدرش با هم ارتباط بر قرار میکنند و پدرشان میفهمد .دیئگو و لوکاس بعد از این جریان در صحرای زیبای فاس دچار حادثه ای میشوند و لوکاس زخمی و دیئگو میمیرد و پدر لوکاس ،دوست دخترش کریستینا را تقصیر کار میبیند . لوکاس را در صحرا سید علی پیدا میکند و به خانه خود میبرد و از او مواظبت میکند . سید علی برادرزاده ای دارد به نام ژاده . او دختر بسیار زیبایست که پدر و مادرش او را در میامی بزرگ کردند و سالها از آداب و رسوب خود دور بوده . ژاده را پس از مرگ پدر و مادرش سید علی پیش خود میاورد تا در فاس زندگی کند . ژاده با دختر عمویش و زورایدا که یکی از کارکنان و همدستان خانه سید علی است بسیار جور میشود و یک روز در کمد لباس ها ، لباس رقص عربی مادرش که آبی رنگ است را پیدا میکند . ژاده شروع به رقصیدن برای لاتیفا و زورایدا میکند .در همین هنگام لوکاس که دیگر خوب شده و خانه را میگردد ،صدای موسیقی عربی را شنیده و به طرف آن میرود و از پشت پرده ژاده را میبیند که دختر بسیار زیبایست و بسیار زیبا میرقصد . لوکاس را ژاده یک دفعه میبیند و پارچه لباسش از دستش میفتد و اینجاست که لوکاس عاشق ژاده میشود .

 

از طرفی پدر خوانده لوکاس و دیئگو که دیئگو را بسیار دوست داشته و نمیتواند مرگ او را قبول کند در آزمایشگاهی کار میکند که از حیوانات همسان "کلون" میسازند .

در آزمایشگاه دختر جوان و سیاه پوست مراجعه میکند تا از راه سنی مادر شود . دکتر آلبیری یک شب از لوکاس نمونه میگیرد و بدون اینکه چیزی به کسی بگوید نمونه های دورا ،زن جوان سیاه پوست را با نمونه ای که از لوکاس گرفته آزمایش میکند و موفق به ساخت آن میشود و در رحم دورا قرار میدهد تا به فکر خود دیئگو رادوباره زنده سازد .

 

این سریال در ۱۸۳ قسمت۴۲ دقیقه ای برای کشورهایی همچون امریکا اسپانیا ترکیه لهستان اسلوونی کرواسی بلغارستان ارمنستان صریستان بوسنی و مونتنگرو و لتونی در حال پخش است


مطالب مشابه :


اطلاعات کامل سریال همسان + خلاصه داستان

توضیحاتی در مورد سریال همسان و خلاصه داستان. ال کلون (به اسپانیایی: El clon) عنوان یک سریال
بازیگران سریال همسان

دانلود آهنگ, عکس,فیلم,بازی,نرم,افزار,اند - بازیگران سریال همسان - دانلود آهنگ, عکس,فیلم,بازی
عکس های سریال همسان!

♨کـآفــه پٍٍـــرنـســــــ♨ - عکس های سریال همسان! - کــافه اے با تلخ ترینــ عطــر دل تنگے
خلاصه داستان سریال خارجی همسان

همسان یکی ازمنحصر به فردترین سریال ها در تاریخ تلویزیون بشمار می آید. این ملودرام درباره ی
دانلود فول آلبوم آهنگ های سریال همسان از Mario Reyes & Sandra Echeverria

آهنگ های روز - دانلود فول آلبوم آهنگ های سریال همسان از Mario Reyes & Sandra Echeverria - دانلود اهنگ های
برچسب :