اعترافات کثیف یکی از مشهورترین مجریان زن در شبکه سی ان ان +عکس - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها - مهناز دوستی مجری شبکهcnn

به گزارش برگزیده ها به نقل از جام: اخیرا "کریسیتین امانپور" مجری و برنامه ساز شبکه خبری "سی ان ان" مصاحبه ای با یک روزنامه چاپ ترکیه داشته است که برای او دردسرساز و جنجالی شد.
"کریسیتین" که با موضع گیری های علنی و ضد ایرانی اش در جریان فتنه 88 می پرداخت در اعتراض به منتشر شدن مصاحبه اش با روزنامه "تقویم" چاپ ترکیه در یکی از شبکه های اجتماعی به اظهارنظر در این باره پرداخته است.

مهناز دوستی مجری شبکهcnn

مهناز دوستی مجری شبکهcnn

روزنامه تقویم ترکیه در تاریخ 18 ژوئن 28 خرداد متن مصاحبه با "امانپور" را تحت عنوان "اعتراف کثیف" متتشر کرده است. امانپور در این مصاحبه اعتراف کرده است که او و سایر خبرنگاران برای پول هر کاری را انجام می دهند.
این
مجری و برنامه ساز شبکه خبری "سی ان ان با اظهار خشم از چاپ این مصاحبه توسط روزنامه تقویم در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشته است شرم و ننگ بر شما. شما مصاحبه ای جعلی را منتشر کرده اید.

,شبکه سی ان ان,شبکه CNN,مجری و برنامه ساز شبکه خبری,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

او مدعی شده که این مصاحبه دروغین بوده و روزنامه ترکی به منظور تلافی گزارش های "سی ان ان" در مورد حوادث و اعتراضات پارک گزی آن را منتشر کرده است. اخیرا نیز "رجب طیب اردوغان" نخست وزیر ترکیه از نوع موضع گیری و بازتاب اخبار حوادث ترکیه توسط رسانه های غربی بخصوص سی ان ان انتقاد کرده بود.
در بخشی از این گزارش امانپور اعتراف کرده که روزنامه نگاران و خبرنگاران آمریکایی از سوی "لابی های تولید نوشیدنی های الکلی، شرکت های نفتی و دارویی و لابی های عظیم مالی تهدید می شوند." در واکنش به اظهارنظر امانپور مصاحبه کننده این گزارش در یکی از شبکه های اجتماعی صحت این مصاحبه را تایید کرده و اظهار داشته که حاضر به پاسخگویی در این باره به امانپور است.


,