چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

امیررضا شاهین نیا: سلامی دوباره خدمت همه شما خوبان. مفتخریم که بار دیگر فرصت عرض ادب خدمت شما را پیدا کرده ایم، ممنون از اینکه امروز هم با مجله اینترنتی برترین ها همراه هستید. با عکس هایی از روز دهم جشنواره فیلم فجر و سایر عکس های دنیای چهره ها در خدمتتان هستیم.   با اعلام نامزدهای جوایز و سیمرغ های جشنواره فیلم فجر، کاملاً فِس جشنواره در آمد و شور و شوق ها تماماً خوابید. خیلی ها از حضور در بخش های مختلف مسابقه انصراف دادند و خیلی ها با بیانیه ها و صحبت های تند هیئت داوران جشنواره و انتخاب های فشل این هیئت را مورد نقد قرار دادند. تیر خلاص بر پیکر نیمه جان جشنواره زمانی زده شد که یکی از سایت های نزدیک به خانه سینما در اقدامی عجیب اسامی برنده های سیمرغ در بخش های مهم جشنواره را اعلام کرد تا بساط هشلهفت جشنواره امسال تکمیل شود و مراسم اختتامیه و اعلام برندگان زیر سوال برود. البته هنوز این برندگان تایید رسمی نشده اند ولی خب بعید است اطلاعات درز کرده دروغ باشد. ولی ما تا اختتامیه رسمی صبر میکنیم تا شاهکار جدید هیئت داوران، یعنی انتخاب برندگان سیمرغ را آن موقع خدمتتان عرض کنیم. جشنواره ی امسال در واقع همان پریشب به پایان رسید و این چند روز را اضافه کاری کرده اند تا کسی نگوید کم آورده اند.   گوهر خیراندیش و دخترش آزاده اسماعیل خانی در کاخ میلاد.
 
       این تصویری که میبینید مربوط به مجری و میهمانان برنامه کودک شبکه پویا نیست، بلکه مربوط به فرش قرمز فیلم "انزوا" است.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    در جشنواره ای که رادان و گلزار نداشته باشد، عکاسان به امیرعلی دانایی رضایت میدهند.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)     محمدرضا غفاری در حاشیه فرش قرمز فیلم "آباجان" ساخته متوسطِ هاتف علیمردانی.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    فاطمه معتمد آریا در همین فرش قرمز، در پردیس ملت. متاسفانه بازی خانم معتمد آریا در این فیلم بسیار دور از انتظار بود.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    مهدی قربانی در فرش قرمز فیلم خوبِ "بیست و یک روز بعد" ساخته محمدرضا خردمندان و یکی دیگر مهجور شده ها در انتخاب نامزدهای جوایز.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    لوون هَفتوان و سایر عوامل فیلم "کوپال" ساخته کاظم مولایی در فرش قرمز این فیلم در دهمین روز از جشنواره فیلم فجر. یکی از فیلم های متفاوت و خوش ساختِ جشنواره.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    - شما خانم... نه اون یکی، شال قرمزه.. بله شما. شما ازم عکس نگرفتین.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    ماهچهره خلیلی پرواز مسکو اش چند ساعتی تاخیر داشت که تصمیم گرفت در این مدت تاخیر یک سر تا نشست خبریِ "یادم تو را فراموش " برود و بازگردد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    حسین یاری و مازیار فلاحی در نشست خبری همین فیلم.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    سیمرغ مال توئه، حق توئه، سهم توئه!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)     روشنک گرامی در روز دهم جشنواره.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    عکس رنگاروارنگ پوریا شکیبایی، مارال فرجاد، شبنم قلیخانی، حدیث میرامینی و همسرش مجتبی رجبی از قاب دوربین کوروش جوان.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    برخی تصاویر و وقایع باعث میشود روزی هزاران مرتبه خدا را شکر کنیم که هر عزیزی امکان و توانایی رفتن به مراسم سینمایی بین المللی را ندارد. هر چه باشد آبروی یک مملکت در میان است!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    ملیکا زارعی با این پست نامزد شدن خواهرش برای سیمرغ بهترین بازیگر زن را تبریک گفت. سیمرغی که تنها در حالتی به مریلا خواهد رسید که حق لیلا حاتمی در "رگ خواب" کشته شود.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)     عکس جالب پوریا شکیبایی با امیر علی پسر کوچک شهاب حسینی که هر روز به پردیس ملت می رود.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    رعنا آزادی ور دیشب هم به برج میلاد رفت.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    همسرداری در کاخ جشنواره به روایت تصویر.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)     تنها عایدی که فیلم "سوفی و دیوانه" برای سینما داشت، معرفی یک چهره جدید و آینده دار بود. "به آفرید غفاریان" که در آینده بیشتر از او خواهید شنید.
     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   رویا افشاری، ژاله صامتی، رها خدایاری و شیرین امیری بازیگران فیلم "ایستگاه اتمسفر" در نشست خبری این فیلم بی سر و صدا.
      چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    - خانم خبرنگار باور کنید من کاری با فیلما ندارم، فقط اومدم برای تیم هنرمندان نیروی خوب و آینده دار جذب کنم!
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    محمدرضا و ملیکا شریفی نیا در دهمین روز جشنواره در کاخ میلاد.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    نشانه های از نفوذ دستفروش های مترو به برج میلاد.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    روز گذشته مراسمی در حاشیه جشنواره برگزار شد و در آن از کسانی که نامزده شده اند، تقدیر شد. یک نوآوری عجیب!
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)    شبنم خانم مقدمی، یکی از توانا ترین بازیگران حال حاضر سینمای ایران که تک ستاره  فیلم "آباجان" بود.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)     با این عکس از امیرعلی دانایی و مادرش در حاشیه فرش قرمز فیلم "انزوا"، عکس های روز کم رمقِ جشنواره به پایان رسید. بعید است در روزهای آتی شرایط از این بهتر باشد.
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   


کسیه که همین لحظه از ورزش بوکس متنفر شد!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
بله علی جان، وخامت اوضاع از عینک زدنتان در داخل هواپیما قابل تشخیص است.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
عکسی عالی از کیانوش رستمی، قهرمانی که روز گذشته توسط سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری به عنوان بهترین وزنه بردار سال جهان انتخاب شد. (البته با رأی مردم!)     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
فرهاد کوه کن هم بلایی بوده برای خودَش! به ما فقط جنبه های وفاداری، سختکوشی و حمالی شخصیت اش را گفته بودند، این موضوع را نمیدانستیم!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
 - (همه مردم یک صدا) غربتِ تموم دنیاااا، از دریچه  ی....     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
  خب سارا جان شما که انقدر دغدغه کودکان کار را داری به جای گرفتن این عکس با نیش باز دستشان را میگرفتی و به یک مرکز خیریه (که ماشاالله تعدادش از تعداد نیازمندان بیشتر شده) معرفی شان میکردی.   چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
  عکس عالی کوروش سلیمانی و کلوچه ی فسفلی اش در حال گردش و تفریح.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
 سلفی امید حاجیلی با خانم ها هنرمند در حاشیه کنسرت اش. امید برای دستمال جیب و سایر اکسسوری های ظاهری اش از هنرمند شهیر کشورمان، "عین الله باقرزاده" الگو گرفته است. در کنار آزاده زارعی، مریم خدارحمی و هستی مهدوی.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
سلفی مارال بنی آدم، علی سرابی، ستاره پسیانی و نوید محمدزاده در کنار آبشار نیارگارا در کانادا. تئاترِ دوستان تمام شده و احتمالاً طی یکی دو روز آینده شاهد بازگشت شلوار شیرازی و مانتوی جودی آبوت به جشنواره خواهیم بود.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
نمیدانم چرا این پستِ رز رضوی باعث شد ناگهان به یاد سوال روز شماره قبل بیافتم. اگر نبود احتمالاً باز مثل اکثر مواقع فراموشش میکردم :)) آن فسقلی تپل کودکی های خانم پوراندخت مهیمن بود. با ذکر یک عدد "پیشته" میرویم سراغ عکس بعد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
گویا سوزش جناب پرستویی پس از نامزد نشدن برای سیمرغ، به مرحله ی اشتعال رسیده است! بازی پرویز پرستویی در فیلم "قاتل اهلی" استاد کیمیایی واقعا خوب و بی نقص بود و تنها هیئت داوران امسال میتوانست ایشان را نامزد نکند.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
مسئولین عزیز استادیوم آزادی تتلو را با اینکه بلیط هم داشت، به استادیوم راه ندادند. احتمالاً بخاطر ترس از تحت تاثیر قرار گرفتن محبوبیت مجیدی دست به این اقدام زده اند.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
حمایت سفت و سخت سیدمحمد موسوی از کارلوس کی روش، با مصداق گرفتن ماجرای ولاسکو و دورانی که برای والیبال کشورمان دوام نداشت.         چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
عمه ی نسرین مقانلو را تابحال ندیده بودیم. واقعاً همگی خیلی خوشوقتیم بخاطر این اتفاق و این آشنایی.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
جشن تولد هایمان دارد به سمت و سویی میرود که متولد را در جشن تولدش از اینکه به دنیا آمده سخت پشیمان می شود. پرداختن آن عبارت "مسی والیبال" هم که خودش یک مطلب جدا میخواهد!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
سلفی امیرحسین رستمی و عجق هایش در روزهای فیلمبرداری "لیسانسه ها" که نیمه کاره رها شد و باقی داستان برای فاز دوم آن ماند.         چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
سردار آزمون یک جوان خوش شانس است، چون به صورت اتفاقی عقاب آسیا را در فرودگاه امام (ره) زیارت کرده.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
امروز روزی است که قلب تاریخ صنعت حمل و نقل کشور، شکست و دیگر هیچگاه مثل قبل نخواهد شد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
لحظاتی پیش از خرد شدن لنز دوربین.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا در نمایی از تئاتر "ترن" که این شب ها در حال اجراست.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
حسین پاکدل و عاطفه رضوی در نمایشگاه عکس های رضا کیانیان. میگویند هر کس به این گالری برود با دمنوش های مخصوصی از وی پذیرایی می شود.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
فقط واکنش سعید سهیلی :))     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
یغما گلرویی وقتی متوجه شد تمامی دیالوگ ها و بازی اش در "قاتل اهلی" را از فیلم در آورده اند و به جایش کنسرت پولاد را گذاشته اند :))
    چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
 مادر سحر قریشی و سحر دختر نازش.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
تبریک بی پایان به فوتبال ایران که روز گذشته بار دیگر یکدلی را معنی کرد و توانست تیم قطری را با ژاوی اش شکست بدهد. آرزوی موفقیت داریم برای سایر نماینده های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، یعنی پرسپولیس، استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
چه کودکی کم دغدغه ای داشتی لیلا جان، من در کودکی کلی دغدغه داشتم. دغدغه ی نجات از شاخ و برگ درختان هنگام کول سواری، دغدغه ی آموزش پرواز به مرغ و خروس ها، دغدغه دمپایی ای که مسافت بیشتری را روی آسفالت حرکت کند تا کارت های بیشتری را جمع کند و ... کلی دغدغه دیگر.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
دیگه قسمت نبود. ایشالا این سری یه طوری میام که قشنگ چند روز بمونم.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
مطمئناً گندم چیز دیگری جز مادرش در پشت دوربین دیده که این شکلی شده است. شک ندارم!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
حنیف و فرهاد و فرزاد به استادیوم رفتند و تیم محبوبشان را در این بازی حساس تنها نگذاشتند.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
 سرطان والتر وایت را نکشت ولی این عکسِ امیر کاظمی، چرا.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
جسارتاً بهاره جان این پست را با چه چیزی در اینستا آپلود کرده ای؟! با آفتابه مِسی؟!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
از شکارچیان مستقر در شمال تهران خواهشمندیم در صورت مشاهده یک خرس قطبی کاری با آن نداشته باشند، الناز حبیبی است.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
خدا میداند چقدر طول کشیده که مجید واشقاتی نانوا ها را متقاعد کند که بازیگر است تا با او عکس یادگاری بگیرند!     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
باور کنید همین را اگر یک دلفین میکشید 40 میلیون تومان قیمت داشت ولی حالا که امیرمحمد کشیده فقط به درد سبزی پاک کردن میخورد.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
پیش از جامه دریدن و سر به بیابان گذاشتن بر اثر خواندن این پست سیاوش خیرابی، همه شما را به خداوند بزرگ میسپارم، تا مطلب بعدی یا حق.     چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (406)   
مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب چه از طریق ایمیل [email protected]. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان