هنرنمایی فوق العاده زیبا با فشفشه +عکس - عکس غمگین دختربا فشفشه

        برترین ها: اریک استالر عکاس و هنرمندی است که به ساختمان ها، پل ها، پارک ها و آثار تاریخی نیویورک علاقه زیادی دارد و تصاویر زیر را به منظور نشان دادن معما ری کم نظیر این شهر در دهه 1970 خلق کرده است.

به گزارش برترین ها، آقای استالر برای تهیه عکس های زیر تنها از یک دوربین نیکون و فشفشه استفاده کرده است. این تصاویر ساختار ساختمان ها و خیابان ها و همین طور فضای بین آنها را نشان می دهد. حاصل زحمات اقای استالر عکس های زیبا یی است که در اینجا  مشاهده می کنید.

عکس غمگین دختربا فشفشه

عکس غمگین دختربا فشفشهآقای استالر می گوید: " حدود نیمه شب به خیابان می رفتم و مکان های مختلف را بررسی می کردم تا سوژه ای مناسب پیدا کنم. وقتی موقعیت مناسب بود دوربین را روی سه پایه قرار می دادم و نوعی رقص نور را طراحی می کردم. برای گرفتن هر عکس تنها 1 دقیقه فرصت داشتم، بنابراین شاتر را فشارمی دادم و در خیابان می دویدم تا تصویر موردنظرم ایجاد شود. "

,هنرنمایی فوق العاده زیبا با فشفشه +عکس,جالب انگیز,هنرنمایی فوق العاده زیبا با فشفشه +عکس,جالب انگیز,هنرنمایی فوق العاده زیبا با فشفشه +عکس,جالب انگیز,هنرنمایی فوق العاده زیبا با فشفشه +عکس,جالب انگیز,هنرنمایی فوق العاده زیبا با فشفشه +عکس,جالب انگیز,هنرنمایی فوق العاده زیبا با فشفشه +عکس,جالب انگیز

,