روش برشته کردن مرغ تصویری - مزه دار کردن مرغ بریان

اگر روزی روزگاری هوس مرغ برشته کردید و تصمیم گرفتید به جای اینکه به رستوران بروید، خودتان دست به کار شوید، این دو صفحه به شما کمک می‌کند که کار را خوب جلو ببرید و در نهایت یک مرغ برشته خوشمزه را نوش‌جان کنید.   اگر روزی روزگاری هوس مرغ برشته کردید و تصمیم گرفتید به جای اینکه به رستوران بروید، خودتان  دست به کار شوید، این دو صفحه به شما کمک می‌کند که کار را خوب جلو ببرید و در نهایت یک مرغ برشته خوشمزه را نوش‌جان کنید.

مزه دار کردن مرغ بریان , ادویه برای طعمدارکردن مرغ , سرخ کردن مرغ بعداز پخت در فر

مزه دار کردن مرغ بریان اگر مرغ شما در فریزر است یک ساعت قبل از اینکه بخواهید طبخ آن را آغاز کنید ، مرغ را از فریزر در آورده و اجازه بدهید یخ آن باز شود. مرغ را داخل فر بگذارید طوری که قسمت سینه آن رو به بالا باشد. اگر مرغ را به این ترتیب روی سینی فر بخوابانید زودتر پخته می شود و در واقع بیشتر برشته می شود.

طرز سرخ کردن مرغ طلایی , آموزش تصویری پختن مرغ , طرزدرست کردن مرغ برشته

ادویه برای طعمدارکردن مرغ  فر را روی 450 درجه فارنهایت گرم کنید. مرغ را با کمی نمک و فلفل و البته ادویه هایی که دوست دارید مزه دار کنید. دقت کنید که همه قسمت های مرغ به طور برابر طعم دار شوند چون در غیر اینصورت ممکن است بعد از طبخ برخی قسمت ها بی مزه باشند.

طرزپپرکنده کردن مرغ , مزه دار کردن مرغ با ادویه کاری , برشته شدن مرغ درمایکروفر

سرخ کردن مرغ بعداز پخت در فر دو لیوان آب گوشت یا اگر آب گوشت در دسترس تان نیست آب معمولی را داخل سینی فر بریزید. مرغ را داخل سینی فر بگذارید و بعد درجه فر را تا 350 درجه فارنهایت کم کنید. می‌توانید همانطور که در تصاویر می بینی د مرغ را لای فویل بپیچید. البته در نهایت باز هم بهتر است بعد از پیچیدن مرغ لای فویل باز هم سینه مرغ رو به بالا باشد.

برای طعم دار کردن مرغ خورشتی , طعم دار کردن مرغ خوشمزه , طرز مزه دار کردنه مرغ برای بلوها

طرز سرخ کردن مرغ طلایی برای هر نیم کیلو مرغ باید 30 دقیقه به زمان طبخ مرغ در فر اضافه کنید. بنابراین قبل از اینکه طبخ مرغ را آغاز کنید از وزن قطعی آن مطلع شوید تا دقیقا بدانید چه زمانی باید برای پخت مرغ در فر در نظر بگیرید.

طریقه بریان کردن مرغ طعم دار , روش برشته کردن مرغ , طعم دار کردن مرغ

آموزش تصویری پختن مرغ  هر 45 دقیقه یکبار مرغ را از داخل فر خارج کنید و در فر را ببندید تا حرارت خارج نشود. با یک قاشق آرام آرام روی سطح فویل بزنید تا موادی که به فویل چسبیده دوباره به سطح مرغ برگر دد. سپس دوباره مرغ را داخل فر بگذارید.

نحوه طلایی کردن مرغ آب پز در فر , مزه دار کردن مرغ

طرزدرست کردن مرغ برشته  دمای فر را مرتب چک کنید. حرارت باید به میزان کافی در همه قسمت های مرغ پخش تا همه قسمت ها کاملا پخته شود. در واقع باید به هر قسمت مثل سینه مرغ و هر کدام از ران ها 160 درجه فارنهایت حرارت برسد.

سیر تا پیاز برشته کردن مرغ

طرزپپرکنده کردن مرغ  بعد از اینکه زمان پخت کامل شد ، مرغ را از داخل فر خارج کنید و به مدت 30 دقیقه اجازه بدهید مرغ پخته شما استراحت کند تا همه موادی که مرغ را با آن مزه دار کرده‌اید حسابی به خورد آن برود.

سیر تا پیاز برشته کردن مرغ

مزه دار کردن مرغ با ادویه کاری می توانید مرغ را هر طور که مایل هستید خرد کنید. این موضوع بستگی به سلیقه شما دارد اما در عین حال می توانید آن را درسته هم سرو کنید. انتخاب با خودتان است.
مجله آشپزی ایده آل گردآوری آشپزی آکا
برشته شدن مرغ درمایکروفر , برای طعم دار کردن مرغ خورشتی