یک اصولگرا: انتقادات پلاسکویی قالیباف را حذف نمی‌کند/ قالیباف یکی از گزینه‌های اصلی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری


اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,حسین سبحانی‌نیا

یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد که محمدباقر قالیباف با وجود انتقاداتی که در چند هفته اخیر به او وارد شده همچنان از گزینه‌های اصلی اصولگرایان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ است.

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا درباره به گزینه‌های اصلی اصولگرایان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ گفت: اصولگرایان هنوز به گزینه مشخصی نرسیده‌اند اما آقای قالیباف همچنان یکی از گزینه‌های اصلی طیف اصولگرایی است و شرایط با چند ماه اخیر تفاوتی نکرده است.

 

وی ادامه داد: در رابطه با حادثه پلاسکو انتقاداتی به آقای قالیباف مطرح شد اما این نمی‌تواند به معنای حذف ایشان به عنوان گزینه‌های کاندیداتوری ریاست جمهوری توسط اصولگرایان باشد و برای ما شرایط تفاوتی نکرده است.

 

این نماینده پیشین مجلس خاطر نشان کرد: قرار است در نشست اصلی که همه طیف‌ها اصولگرایی در آن حضور دارد بر سر یک گزینه از میان ۵ یا ۶ فرد توافق صورت گیرد که این نشست بنا بود تا پایان بهمن ماه برگزار شود ولی هنوز تاریخ قطعی آن مشخص نیست و ان‌شاء‌الله اصولگرایان در این نشست با توجه به اقبال و شرایطی که گزینه نهایی باید داشته باشد، به جمع بندی می‌رسند.