انتشار نامه پنهانی بن لادن خطاب به پیروانش


اخبار بین الملل ,خبرهای   بین الملل, بن لادن

نامه‌ای از اسامه بن لادن منتشر شده که جنبه‌ای پنهانی از دستورات این رهبر سابق القاعده به پیروانش را آشکار می‌کند.

 به گزارش دیلی میل،‌ ظاهرا این رهبر القاعده چنان نفوذی در میان پیروان خود داشته که حتی می‌توانسته به آنها دستور دهد چه زمانی می‌توانند دست به خود ارضایی بزنند!

 

در نوشته‌ای که "فوق محرمانه" نام گرفته بن لادن به یکی از معاونان مورد اعتمادش در شمال آفریقا نوشته در شرایط بسیار دشوار که نیروهای این گروه تروریستی از همسرانشان جدا می‌شوند، می‌توانند دست به این اقدام بزنند.

 

این سند در میان 49 سند دیگر در سال 2011 به دست آمریکا افتاد و اکنون دفتر اطلاعات ملی این کشور اقدام به انتشار این اسناد کرده است.

 

در این سند بن لادن که زمانی تحت تعقیب‌ترین فرد جهان بود، درباره حملات به آمریکا و فرانسه نیز سخن می‌گوید اما وی همچنین محدودیت‌هایش را در مورد فعالیت‌های جنسی پیروان خود کاهش داده است.

 

در این نامه آمده است: مساله فوق محرمانه و بسیار ویژه دیگر رسیدگی به مشکل برادرانی است که همراه تو هستند و دسترسی به همسران خود ندارند. از آنجایی که ما شاهد این شرایط هستیم هیچ مخالفتی در این امر نداریم!

 

پس از کشف محل اختفای بن لادن در خانه‌ای در ابیت‌آباد پاکستان و حمله نیروهای آمریکایی و قتل وی، از سوی مقامات آمریکایی اعلام شد که در این خانه مقدار زیادی "محتوی دیجیتال هرزه‌نگاری" نیز کشف کرده‌اند اما به دلیل ماهیت این قبیل موارد، از افشای آن خودداری کردند.