زاهدان پرس و نماینده مرده سیستان(نورا)

دکتر عباسعلی نورا و دکتر احمدعلی کیخا نمایندگان زابل زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی

مطلب جدید دروغ پرس سیستان و بلوچستان (خبرگزاری شبه دولتی زاهدان پرس سابق) این بار دکتر نورا را مورد هدف قرار داده است. هرچند با این مطالب ضعیف زاهدان پرس بیشتر نورا تقویت شده تا تضعیف. گاهی اوقات با خودم فکر می کنم شاید دکتر نورا زاهدان پرس را خریداری کرده و از این طریق تلاش می کند خودش را محبوب کند. چون دشمنی ناآگاهانه زاهدان پرس که دلیلی جز کینه و حسد شخصی مسئولین و حامیان زاهدان پرس و هفته نامه توسن زاهدان با نورا ندارد باعث شده همه جا حرف از نورا زده شود و مردم به دفاع از نماینده خودشان بپردازند. به همین دلیل مردم بیشتر درباره فعالیت های نورا می شنوند و محبوبیت نورا روز به روز بیشتر و بیشتر می شود.

هرچند این بار زاهدان پرس با توهین به نماینده سیستان وی را مرده نامیده است و باید به زودی منتظر جواب مردم سیستان باشد.

زاهدان پرس در مطلب جدیدش نوشته است:

در همین حال نام عباسعلی نورا نماینده مرده سیستان نیز در میان این اسامی به چشم می خورد  که وی در این خصوص به فارس گفت : اين خبرها صحيح نيست و اين خبر كذب است؛ چراكه من اين نامه را امضا نكرده‌ام و اصلا اين نامه را براي امضا به نزد من نياورده‌اند.

تعدادی از فعالین سیاسی معتقدند روند حملات پیاپی نورا به دولت اصولگرا دهم و همچنین همسویی گاه و بی گاه وی با اقلیت اصلاح طلب مجلس و تلاش وی برای نزدیکی به اصولگرایان منتقد همانند لاریجانی و باهنر سبب شده است که در مواردی اینچنینی نگاه ها و گمانه زنی رسانه ها و افکار عمومی به سمت وی معطوف شود .

عملکرد نورا از آغاز نماینده شدنش تاکنون سبب شده است که رسانه های اصولگرا دیگر به وی نظر مثبتی نداشته و همیشه با دیده تردید با او مواجه شده اند .

و در اینجا باید پرسید آیا زاهدان پرس نسبت به سی و چهار نفر دیگر که اسامی آنها در نامه دروغین ذکر شده است همین عقیده را دارد؟ افرادی چون احمد توکلی، الیاس نادران، حسن غفوری فرد، ایوب پابری مقدم، کاظم جلالی، مصباحی مقدم و محمد رضا باهنر... که اگر عقیده شان این چنین باشد به نظر می رسد اصلا مدیران این سایت اصولگرا نباشند. شاید هم زاهدان پرس از این که امروز نورا یکی از چهره های شناخته شده در مجلس می باشد ، نگران شده است و به هر نحوی تلاش می کند وی را تخریب کند. شاید هم انتخاب نورا در سال اول مجلس شورای اسلامی بعنوان یکی از سه نماینده برتر مجلس عامل نگرانی زاهدان پرس شده است.

مدیر مسئول زاهدان پرس مهدی جهانتیغی zahedanpress

مدیرمسئول دروغ پرس سیستان و بلوچستان (خبرگزاری شبه دولتی زاهدان پرس سابق (جهانتیغی ترسو) ) که در ته چاه غفلت گیر کرده و نمی داند چگونه خودش را از چاه نجات بدهد به در و دیوار می کوبد تا نمایندگان سیستان را تخریب کند. اما هربار به در بسته می خورد. در حالی که همه می دانند نورا از اصولگرایان سیستان و از حامیان احمدی نژاد در سیستان بود زاهدان پرس تلاش دارد نورا را اصلاح طلب معرفی کند. البته هم اکنون نیز رابطه خوبی میان اعضای ستاد دکتر احمدی نژاد در زابل و دکتر نورا وجود دارد که این بدلیل حمایت نورا از آنها در انتخابات ریاست جمهوری بود.

سابقه فعالیت های دکتر عباسعلی نورا نماینده از مجلس پنجم برای همه روشن است و حتی در انتخابات هشتم نیز حمایت فراکسیون اصولگرایان را پشت سر خودش داشت.

لیست کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان در سیستان و بلوچستان:

زاهدان: حسينعلي شهرياري.
زابل: عباسعلي نورا.
سراوان: هدايت ميرمرادزهي.
چابهار: عبدالغفور ايران‌نژاد.
خاش: محمدسعيد شهنوازي.
ايرانشهر:جهانگيري.
منبع سایت خبرگزاری فارس نیوز - شماره خبر: 8612170290

همانگونه که مشاهده می نمائید از این لیست فقط شهریاری و نورا موفق به ورود به مجلس شدند. و دکتر کیخا نیز به عنوان فردی مستقل وارد مجلس شد.

هرچند اصلاح طلب خواندن نورا خود نوعی تهمت و توهین به ایشان می باشد اما توهین جدید زاهدان پرس به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود.

زاهدان پرس  با مطالب مغرضانه نسبت به نمایندگان سیستان نشان داده است که برای انتخابات آینده مجلس در سیستان برنامه دارد و به سادگی از کنار انتخابات گذر نخواهد کرد.

در پایان تعدادی از نظرات کاربران زاهدان پرس در باره مطالب این سایت برعلیه نورا و کیخا:

جناب آقایان جهانتیغی و ... چه هدفی را دنبال میکنید که در یک روز همش از دکتر نورا مینویسی و خبرها رو چپه جلوه میدی خوبه خودت نوشتی که دکتر نورا تکذیب کرد من به عنوان یه اصول گرا عاشق سیستان میگم که دکتر نورا اصولگراست ولی شما راضی استی که به بی عدالتی های که بعضی مسئولین محلی و جفاهایی که بر مردم سیستان میاورند حتی به یه وزیر هم تذکری ندن نکنه منافع شما به خطر افتاد - خواهشا بیشتر به فکر پیشرفت سیستان وبلوچستان باشید تا طرفداری از فلان حزب مردم روستایی سیستان بعضی ها برا نان شب مانده اند

با توجه به شناختي كه از دكتر نورا دارم وايشان در اين چند سال خدمت به مردم نشان داده اهل مصالحه كاري با مسئولين نبوده ونيست جايي كه احساس بكند درحق مردم كوتاهي شده حتي اگر شخص از هم فكران اصول گراايشان بوده تذكر ميدهد پس نگران نباشيد يك قدري هم فكر مردم را بكنيد واين عين خدمت است .

برای شما آقای جهانتیغ کاملا متاسفم به چند دلیل 1- اینکه اول ماهیت خود شما مشخص نیست یه بار مخالف مولوی هستی یه بار معذرت خواهی میکنی 2- برا همینه که سیستانی ها هیچ وقت پیشرفت نمی کنند چون فقط یاد گرفتن چهره تحصیل کرده خود رو تخریب کنند. مدتها دکتر کیخا الان دکتر نورا چند روز دیگه دکتر شهریاری باید شما رو نماینده میزاشتن که سیستان رو بهشت کنید شما تمام کارهای نورا رو نادیده گرفتی...

دکتر نورا تنها نماینده ای است که در کمیسیون مهمی در مجلس (کمیسیون برنامه وبودجه) به عنوان نایب رئیس کمسیون است که در این شرایط بودجه هر استانی آرزو داره که یه نماینده تو این کمیسیون داشته باشه که از طرحهای آنها دفاع کنه - دکتر نوبخت در خاطراتش میگفت مردم رشت به این
دلیل هر دوره به من رای میدن که میگن چون فقط در کمیسیون بودجه هستید - کمیسیون تلفیق هم که فراموش کردم

سردبیر محترم درسته دکتر نورا طرفدار دکتر احمدی نژاد است ولی قرار نیست که مثلا در سیستان مشکل گاز داریم چون طرفدار احمدی نژاده است یا چون اصول گراست در مقابل وزیر نفت سکوت کنه یه به یه شهروند بی حقی میشه سکوت کنه خبرهای شما جای بسی تاسف داره -

پس هرکی طرفدار احمدی نژاد باشه نباید از احمدی نژاد انتقاد بکنه...واقعا شما بی سواد هستید. سیستانی با تعصب تا دیروز دکتردهمرده بد بود... بعد که رفت گفتید چه آدمی بود حیفش واقعا.حالا نوبت دکتر نورا رسیده که تخریبش کنید .حیا کن// م ه د ی ج ///ما که تورو خوب میشناسیم..

نظرات کاربران زاهدان پرس منافق در مطلب این سایت بر علیه دکتر کیخا:

وقتی توجه به شهری اینچنین کم میشود که صدای خورد شدن تمام اقشار آن را کسی نمیشنود دیگر چاره چیست؟

گاهی بهتر است به این هم فکر کنیم که این آقای نماینده این کارهارا برای پیشرفت وضع ما انجام میدهد و انچه در توانش هست این است

زاهدان پرس
من به عنوان یک کشاورز و کارشناس سیستانی میگویم مطمئن باشید صداقت و تقوا و فعالیت های خالصانه دکتر کیخا دیگر برای مردم سیستان فراموش نخواهد شد.بروید تلاش کنید به جای تخریب این چهره را برای کشور معرفی نمایید. ندیده ام نماینده ای را اینقدر برای مردم و بسط عدالت پر تلاش باشد.

البته در زیر همان مطلب تعدادی نظر نیز برعلیه نورا و کیخا ثبت شده است که مشخص است خود زاهدان پرسی ها اقدام به ارسال آن مطالب کرده اند.


مطالب مشابه :


زاهدان پرس و جواب دروغش - شماره سوم

زاهدان پرس - زاهدان پرس و جواب دروغش - شماره سوم - شرح دروغ های زاهدان پرس
هشدار سایت زاهدان پرس به دستگاه های امنیتی

خبرگزاری بلوچ و بلوچستان - هشدار سایت زاهدان پرس به دستگاه های امنیتی - تحلیل ،اخبار و گزارش
زاهدان پرس و نماینده مرده سیستان(نورا)

مطلب جدید دروغ پرس سیستان و بلوچستان (خبرگزاری شبه دولتی زاهدان پرس سابق) این بار دکتر نورا
سوتی جدید زاهدان پرس و کپی خبر سال 1388

زاهدان پرس در ادامه تخریب چهره های سیستانی سوتی جدیدی را وارد عرصه خبرنگاری کرد.
چرت و پرت های مولوی عبدالخبیث

زاهدان پرس - چرت و پرت های مولوی عبدالخبیث - شرح دروغ های زاهدان پرس
دروغ پرس(زاهدان پرس سابق) همچنان تخریب می کند

زاهدان پرس - دروغ پرس(زاهدان پرس سابق) همچنان تخریب می کند - شرح دروغ های زاهدان پرس
برچسب :