اجاق گاز جدید ال جی وارد بازار کشور شد - - قیمت اجاق گاز ال جی

اجاق گاز ال جی /section>

ال جی و گلدیران یک اجاق گاز زیبا و مدرن با قابلیت های فوق العاده و طراحی مناسب را روانه بازار کشور کرده اند که می تواند یک گزینه خوب برای افرادی باشد که به دنبال تجربه آشپزی مدرن هستند.

روز پنجشنبه، ۷ خرداد، ال جی و گلدیران طی مراسمی از اجاق گاز جدید این کمپانی رونمایی کردند.

نماینده ال جی در این مراسم گفت:

برای ما، همیشه هماهنگ بودن وسایل مختلف آشپزخانه جایگاه ویژه ای داشته و حالا این محصول برای پر کردن آخرین جای خالی این پازل وارد بازار می شود. همان طور که می دانید کمپانی ال جی با ساخت و عرضه محصولاتی مثل یخچال، ساید بای ساید، سولاردام و... بیشترین سهم را در آشپزخانه های ایران ی دارد و حالا وقت آن رسیده که برای پاسخ دادن به درخواست خانم های ایران ی آخرین محصول نیز به بازار بیاید؛ اجاق گاز ال جی که قرار است باقابلیت های فراوانش لذتی تازه را به پخت وپز ما به قلب خانه بدهد.

قیمت اجاق گاز ال جی

قیمت اجاق گاز ال جی

کمپانی ال جی و شرکت گلدیران ادعا می کنند که این اجاق گاز از نظر شرایط مختلف در بازار ایران بی رقیب است. اما این ویژگی های متمایزکننده دقیقا چیستند؟

توزیع یکنواخت حرارت

پخت وپز با حرارات یکنواخت اهمیت زیادی دارد. با استفاده از فناوری Power Convection شرکت ال جی، غذاها به صورت یکنواخت تر طبخ می شوند و البته برخلاف سنت همیشگی این کار مدت زمان کمتری نسبت به سایر اجاق گازها می گیرد.

غذای آبدار

فن ویژه از طریق گردش هوای داغ درون فر، زمان طبخ غذا را تا ۲۰ درصد کاهش می دهد. در طی این فرآیند، رطوبت غذا حفظ شده و در زمان کوتاه می توان غذایی داشت که سطح خارجی آن برشته و داخل آن کاملا آبدار است.

حرارت دوطرفه

اجاق گاز ال جی طوری طراحی شده که از پس کارهای مختلف بربیاید. مثلا ویژگی Dual Heating استفاده همزمان از فر و گریل را میسر می سازد تا بتوانید در عین حال دو یا چند نوع مختلف غذا ها را آماده کنید. این ویژگی مناسب افرادی است که برای آماده کردن یک وعده غذایی بین سلیقه های مختلف اعضای خانواده سرگردانند.

قابلیت گریل

به کمک قابلیت گریل با جوجه گردان اتوماتیک می توانید در خانه، خوراک های گوشت را همچون گریل روی باربکیو تهیه کنید، بدون آنکه مشکلات مربوط به منقل و کثیف کاری های آن را داشته باشید.

تمیزکردن آسان

درب شیشه ای قابل جداسازی اجاق گاز با دو حرکت ساده برداشته می شود و به شما اجازه می دهد آن را به صورت مجزا تمیز کنید. ضمنا با ویژگی Catalytic Cleaning پاکسازی محفظه فر بسیار ساده شده است. این ویژگی با اکسید کردن باقی مانده غذا در دمای بالای 200 درجه سانتی گراد، فرآیند تمیزسازی دیواره عقبی محفظه را ساده می کند.

ایمنی بالا

با تجهیز اجاق گاز جدید ال جی به مجموعه ای از ویژگی های ایمنی، می توانید با امنیت بالا آشپزی کنید. در صورتی که شعله اجاق ناخواسته خاموش شود قابلیت Flame Failure Device به صورت خودکار جریان گاز را قطع می کند.

مراقبت از بچه ها

برای مصرف کنندگانی که در خانه کودک خردسال دارند، اجاق گاز جدید ال جی به وسیله سیستم تهویه ویژه و قابلیت Safe Touch این اطمینان را می دهد که درب جلویی و قطعات آن برای جلوگیری از سوختگی ناشی از تماس، خنک نگه داشته می شوند. به علاوه، گریل می تواند با درب بسته کار کند و بنابراین طی فرآیند طبخ دود و بوی کمتری در فضای خانه پخش می شود.

,LG,Goldiran ,oven,لوازم خانگی ،راهنمای خرید لوازم خانگی

ویژگی های اصلی اجاق گاز شرکت ال جی:

  • فن کانوکشن قدرتمند Power Convection
  • حرارت دو طرفه (عملکرد همزمان فر و گریل) Dual Heating
  • پاکسازی کاتالیتیک Catalytic Cleaning
  • درب شیشه ایِ با قابلیت جداسازی Removable Glass Door
  • امنیت کامل شعله ها Flame Failure Device
  • گریل با در بسته Closed Door Grilling
  • تماس ایمن Safe Touch
  • گریل جوجه گردان Rotisserie Grilling

سیامک احدی


,