رد افراطگرایی فراماسونری...

متاسفانه چند وقتی است که بعضی از دوستان که در حوزه ی دشمن شناسی و مخصوصا فراماسونری فعالیت میکنند یک سری نمادهای فراماسونری را در سریال ها و فیلم های ایرانی نظیر قهوه تلخ و پاورچین(!!) شب های برره (!!) و دیگر فیلم ها مثل سنپطرزبورگ و… پیدا کرده اند! و از طرفی یک سری افراد در انجمن های گفتگویی که برای این موضوعات درست شده است به بعضی تهمت فراماسونر بودن را زده اند که واقعا کار بسیار نادرستی است.

ما میخواهیم در این مطلب برعکس این دوستان عمل کنیم! و نمادهایی که این دوستان پیدا کرده اند را مورد بررسی قرار بدهیم. متاسفانه بسیاری از این (به قول دوستان نمادهای فراماسونری)‌ که پیدا شده است خیلی ابتدایی و مضحکانست و اگر بخواهیم با این دقتی که این دوستان نمادها را جستجو میکنند ما هم بگردیم میتوانیم در کل سریال ها و فیلم ها و شخصیت ها این نمادها را پیدا کنیم!!! و لطفا این نکته را در نظر داشته باشید که هدف از نگارش این مقاله حمایت از شخص یا اشخاص نیست . دوستانی که این تهمت ها و این نمادگرایی ها را میکنند در نظر داشته باشند که هدف ما و سایر دوستانی که در زمینه دشمن شناسی کار میکنند جلب خشنودی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) است و هیچوقت امام زمان (عج)‌ دوست ندارد و نخواهد داشت که به یکدیگر تهمت بزنیم . بعد از این مقدمه طولانی به سراغ اصل موضوع میرویم.

از سریال قهوه تلخ شروع میکنیم.

دوستان میگن که ساختمانی که در قهوه تلخ استفاده شده شبیه به لِژهای فراماسونرهاست! اما واقعا چرا باید همچین فکری کرد؟! این عکس کاخ صاحبقرانیه در محدوده کاخ نیاوران است. به قول یکی از دوستان اینکه از این ساختمان در این فیلم استفاده بشه کاملا عادیه! چونکه داستان قهوه تلخ به قبل از قاجار بر میگرده که استفاده از این نماها طبیعی است.

در این عکس هم دوستان گفتن که سیامک انصاری یکی از نمادهای فراماسونری که نشان دادن نظام درجه ۳ ماسونی است را انجام داده است! ولی واقعا همینطوره؟! آیا چونکه فراماسون ها این نماد رو دارند ما دیگه نباید دستمون رو ببریم زیر کتمون؟! اینکه در یک لحظه سیامک انصاری دستشو میبره زیر کتش و فرض اینکه اصلا این یک نماد فراماسون هاست و ما نباید استفاده کنیم ولی یک سوال ساده ایجاد میشه اینکه واقعا سیامک انصاری و کلا قهوه تلخ چه ربطی میتونه به فراماسونری داشته باشه؟! یک سریال طنز اونم ساخته مهران مدیری که با فیلم ها و سریالاش خنده رو به خونه های ایرانیا آورده و اینکه هیچوقت در سریالاش بازیگران زن اون سریال مثل خیلی از فیلم های دیگه بی حجاب نبودن و خیلی مسائل دیگه! میشه با یک دست زیر کت بردن یک آدمو اینطوری زیر سوال برد؟!

یا تصاویر زیر که دوستان میگن که ستاره ۶پر صهونیست هاست! تصویر اول که هیچی! واقعا نمیشه هیچ حرفی دربارش زد! اما تصویر دوم که فک نکنم خود مهران مدیری هم انقد دقت کرده باشه که انگشتری که در دست یکی از بازیگراست ستاره ۶پر باشه!! واقعا نمیدونم چی بگم دیگه در این مورد.

عکس های زیر هم که به قول دوستان نماد تک چشم است!! متاسفانه جدیدا همه چشم ها رو تک چشم میبینن! و کلا هرچیزی که شبیه چشم باشه رو هم دقیقا نسبت میدن به تک چشم معروف!

و خنده دارتر از اون این مطلب که به ستون های کاخ هم گیر دادن! و جالب این که هر ستونی رو هم جدیدا ستون های معروف ماسونی (بوآز و جاشین) میبینن! و اینکه گفتن در ثانیه ۳۳ قسمت ۲۷ این اتفاق میفته واقعا خیلی دیگه…! نشون دادن این ستون ها بارها تو فیلم تکرار میشه و اینکه تو یک مجموعه ۷۵ قسمتی چند باز این اتفاق بیفته (یعنی در دقیقه ها و ثانیه هایی نظیر ۳۳ و ۲۲ و ۱۱ و ۱۳ و … البته به قول دوستان اگر تبلیغاتو حذف کنیم و خیلی کارای دیگه به اون عدد دلخواهمون برسیم (!)‌ اتفاق عجیبی نیست)

میریم سراغ دیگر دوستان و دیگر فیلم ها

فک نکنم نیاز به توضیح دادن داشته باشن بیشتر عکس ها. چونکه واقعا نمیدونم از روی سادگی این حرف ها زده میشه یا واقعا دستی پشت پرده ی این حرکتاست!

شطرنج در خیلی از فیلم های دیگه هم مورد استفاده قرار میگیره. و اون شطرنجی که آقای رائفی پور در سخنرانی هاشون به اون اشاره میکنن شطرنجی هست که صفحه سیاه و سفید داشته باشه.

هر بزی هم بز بافومت نیست! دوستان دقت کنن لطفا!

مطمئنید اون چشمه؟! شاید چیز دیگه ای باشه! و اینکه توی نماهای ساختمانها میتونین اگر با این دقت نگاه کنین همه چیزو چشم ببینید!

وباز هم یک اشتباه دیگه! واقعا انگار دوستان نشستن و منتظر بودن که یک صحنه آقای قاسم خانی و… دستشو یک خرده شبیه به حالت دست فراماسونرها بکنه تا آقای قاسم خانی و سایر دوستان هم فراماسونر بشن!!! و جدیدا یاد گرفتن که پایین عکس ها هم جمله ی باز هم اتفاقی است؟! رو بنویسن تا به خواننده تلقین بشه که نه دیگه این که نمیتونه اتفاقی باشه!

بله! در تصویر زیر هم که شما میبینین ثابت شد که جواد رضویان هم فراماسونره!

در این صحنه هم نماد تک چشم (!!) اونم در دقیقه ۳۳ توسط مهران مدیری!! واقعا آدم میمونه بخنده یا گریه کنه! به قول یکی از دوستان که در این موردها در یکی از سایت ها نظر گذاشته بود اگر دوستان فیلم سینمایی “۲۳″ رو نگاه کرده باشن! و اگر بخوان با این دقت به دنبال نماد بگردن (منظور در دقیقه و ثانیه خاص) که مثلا فلان بازیگر دستشو گذاشت روی چشم راستش یا دنبال ستاره ۶ پر و تک چشم و … چیزهای دیگه باشیم طول نمیکشه که ازمون چیزی جز یه… باقی نمیمونه!! البته پیدا کردن نماد کاری بسیار خوب و درستیه. ولی به جاش. و باید در نظر گرفت اون شخص که نماد رو اجرا کرده کیه! هدفش چی بوده! اصلا ربطی به فراماسونری داره یا نه! و خیلی چیزهای دیگه که انشاالله دوستان از این به بعد بیشتر دقت میکنن!

اگه منم بخوام با انگشتام عدد ۳ رو نشون بدم همینکارو میکنم! نمیدونم دوستان چه فکری با خودشون میکنن…! البته در عکس زیر که آقای قاسم خانی این حرکت رو انجام دادن باید توضیح داده بشه که این حرکت گاهی نشانه ی تایید و خوب بودن یک چیزه!

نیازی به توضیح نداره! و دوستان دیگه فکر کنم خودشون متوجه میشن!

البته دوستان در پول های شب های برره هم نماد پیدا کرده بودن و چون خیلی این نمادها بچه گانه و خنده دار بود از گذاشتن در سایت صرف نظر کردیم.

ودر آخر بازهم از دوستان و کسانی که دارن در این زمینه ها فعالیت میکنن خواهش میکنم که انقد ساده به همدیگه تهمت نزنیم. البته عکس ها و شخصیت های دیگری هم وجود داشتن که مورد لطف دوستان قرار گرفته بودن مثل فیلم سنپطرزبورگ که نماد تک چشم رو در این فیلم پیدا کرده بودن!! یا در یکی از انجمن های گفتگو خواننده رپ ایرانی” یاس” رو فراماسونر اعلام کرده بودن!!! و خیلی مسائل دیگه که فرصت نیست در این مقاله به اون اشاره بشه. فقط دوستان لطفا با دقت بیشتری مسائل رو نگاه و تجزیه و تحلیل کنن و امیدواریم به جای پیدا کردن نمادهایی که بعضا هیچ ربطی به موضوع فراماسونری ندارند درباره موضوع مهدویت انقدر حساس بشن و در فضای مجازی فعالیتشون رو روی این موضوع بیشتر کنن.

تکمیلی ۱ : بعد از نظرات دوستان در مورد این مطلب که توسط یک دوست واسه ما ارسال شده چند نکته رو باید به این مقاله اضافه کنم:

۱-در اینکه این نمادها در این فیلم وجود داره با توجه به عکس های بالا شکی نیست… و شاید بسیاری از سایت هایی که این نمادها را در فیلم های آقای مدیری و امثالهم پیدا کردند هدفشون تنها تلنگر بوده و میخواستند به یک نوعی به کارگردان های فیلم های سینمائی هشدار بدهند که حواسشون رو بیشتر جمع کنند…! نه اینکه با این پیدا کردن چند نماد به ظاهر فراماسونری آقای مدیری و سایر دوستان را فراماسونر اعلام کنند (!) .

۲-بعضی از دوستان به ساده نوشته شدن این مقاله ایراد گرفته بودند که حرف درستیه و شاید باید نویسنده این مقاله دقت بیشتری میکردند و توضیحات و دلایل بیشتری می آوردند.

۳-و در آخر اینکه شاید تعداد عکسهای بالا و تعداد نمادهای پیدا شده در فیلم های آقای مدیری به ظاهر زیاد باشند ولی اگه دوستان توجه بکنند به جز یک یا دو مورد به بقیه نمادهای پیدا شده نمیشه اعتنا کرد چرا که اگر با این دقت حتی در فیلم های ایرانی دنبال نماد باشیم در همه ی سریال ها و فیلم ها میتوانیم نمادهای به ظاهر فراماسونری پیدا کنیم.

دوستان عزیز من خودم مطلب قبلی رو دراین باره گذاشتم و حالا با تحقیقاتی که در اینترنت داشتم متوجه افراطگرایی مطلب گذشته شدم...با عرض معذرت لطفا این مطلب رو مطالعه بفرمایید.ممنونم.10.gif10.gif10.gif26.gif26.gif26.gif


مطالب مشابه :


انواع شخصیت...

بچه های مشاوره دانشگاه شهید بهشتی ورودی 1390. صفحه سیستم گلستان. سایت
عکسهایی از گذشته ایران

بچه های اقتصاد شهید بهشتی. درباره سیستم گلستان بچه های علوم سیاسی 90 وبلاگ شخصی محمد
همایش بین‏المللی حفاظت و بهره‏برداری از اکوسیستم‏های مناطق خشک و نیمه خشک

rs & gis دانشگاه شهید بهشتی از دور و سیستم و استان‏های گلستان و مازندران
موسیقی_ریورسینگ_شیطان پرستی

بچه های اقتصاد شهید بهشتی. درباره سیستم گلستان بچه های علوم سیاسی 90 وبلاگ شخصی محمد
بدون شرح...

بچه های اقتصاد شهید بهشتی. درباره سیستم گلستان بچه های علوم سیاسی 90 وبلاگ شخصی محمد
رد افراطگرایی فراماسونری...

بچه های اقتصاد شهید بهشتی. درباره سیستم گلستان بچه های علوم سیاسی 90 وبلاگ شخصی محمد
جشنواره داخلی حرکت( ویژه انجمن های علمی)

سیستم گلستان. در ۱۱،۱۰ و۱۲ مهر سال 1391 در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد
سوتی هایی که فقط در ایران دیده میشود

بچه های اقتصاد شهید بهشتی. درباره سیستم گلستان بچه های علوم سیاسی 90 وبلاگ شخصی محمد
آلبوم عکس کوچولوهای ایرانی.....چندتارومیشناسید؟

بچه های اقتصاد شهید بهشتی. درباره سیستم گلستان بچه های علوم سیاسی 90 وبلاگ شخصی محمد
فرهنگ نوین اصطلاحات دانشجویی !

بچه های اقتصاد شهید بهشتی سیستم گلستان بچه های علوم سیاسی 90 وبلاگ شخصی محمد
برچسب :