شرکت هاکوپیان

درباره شرکت هاکوپیان

 تاریخچه:

واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان با اندوخته ای غنی از ایده ، طرح و عمل، همراه با هدفگذاری های بلند مدت و اندیشمندانه در سال 1349 توسط سومبات هاکوپیان بنیان نهاده شد. در طی سی و نه سال تلاش، کسب تجربه و گام های برنامه ریزی شده با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا، پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات در صنعت پوشاک، آموزش پرسنل خبره و بهره مندی از کارکنانی توانمند و متعهد در سایه حمایتهای همیشگی و بی دریغ هموطنان بزرگوار، توانسته است نه تنها در بخش طراحی، مدسازی و تولید که در حیطه خدمات فروش و پس از فروش هم، فعالیت های خود را در سطح استاندارد های اروپایی مطرح نماید. کیفیت تولیدات هاکوپیان بطور مستمر ارتقا‌ء یافته، بگونه‌ای که امروزه به تایید کارشناسان بین‌المللی که از خط تولید این واحد بازدید نموده‌اند،کیفیت تولیدات هاکوپیان از نظر کاربرد مواد اولیه ، تکنولوژی مدرن طراحی و دوخت و سایر جزئیات فنی همگام با کیفیت تولیدات معروف‌ترین مارکهای اروپائی بوده وحتی در بسیاری موارد در سطح بالاتری نیز قرار گرفته است.


لازم به ذکر است كلیه اجناس تولیدی این واحد در داخل كشور با نصف قیمت‌های بین‌المللی كالای مشابه انحصاراً و مستقیماً از طریق فروشگاه‌های اختصاصی به مصرف‌كننده عرضه می‌گردد. این واحد در حال حاضر دارای بیش از 300 هزار مشترك ثابت در داخل و خارج از كشور می‌باشد و برای یكایك آنها در طول سال خدمات و تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

رسالت هاکوپیان

تحقیقات دانشمندان و باستان شناسان نشان می دهد که اقوام ایرانی از نخستین کسانی بودند که به فن ریسندگی، بافندگی و رنگرزی پارچه و دوخت پوشاک دست یافتند و نیز از نخستین اقوامی بودند که پوشاک را نه به عنوان تن پوش بلکه به عنوان آراستگی مورد استفاده قرار دادند. گذر تاریخ نیز نشان می دهد ایرانیان همواره با نگاه هنرمندانه به زیبائی، رنگ و کیفیت پوشاک خود نگریسته اند و در عصر مدرن هم یکی از شیک پوش ترین مردمان جهان می باشند.

شرکت هاکوپیان رسالت خود می داند با صیانت از گذشته درخشان این هنر در کشورمان و آمیختن آن با تکنولوژی و دانش روز دنیا بهترین البسۀ مردانه را طراحی، تولید و به هموطنان عرضه نماید، به گونه ای که هموطنان را از خرید کالای مشابه خارجی بی نیاز گرداند.
دومین رسالت شرکت هاکوپیان کمک به رشد هنر و صنعت تولید پوشاک در کشور عزیزمان ایران از طریق آموزش نیروی انسانی و توسعه سرمایه گذاری می باشد.
سومین رسالت شرکت هاکوپیان ورود درخشان و افتخار آمیز به بازارهای جهانی به عنوان یک شرکت ایرانی می باشد.

  همیشه انسان را از هر نژاد و رنگ و مذهب به عنوان یک انسان، محترم می شمارد و احترام به او را از وظایف  اصلی خود می داند. این نخستین بند از 21 بند باور فرهنگی شرکت هاکوپیان می باشد.

تماس با هاکوپیان: http://hacoupian.net

برگرفته از سایت ویوان نیوز

: http://www.www.vivannews.com/Pages/News-415.aspx

فاطمه رضیئی


مطالب مشابه :


شرکت هاکوپیان

درباره شرکت هاکوپیان تاریخچه: واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان با اندوخته ای غنی از ایده ، طرح و
کار آفرینان موفق

گراد پس از‌ هاکوپیان و محصولات مکمل مورد نیاز آنان را با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
آورده اند که :

گفتند قیمت زرد آلو آذربایجان ۵۵۰۰ است. فرمود از برای رونق نساجی و هاکوپیان.
شرکت هاکوپیان

درباره شرکت هاکوپیان تاریخچه: واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان با اندوخته ای غنی از ایده ، طرح و
کار آفرینان موفق

گراد پس از‌ هاکوپیان و محصولات مکمل مورد نیاز آنان را با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
رستوران لمزی

برگر هاکوپیان رستوران اورینتال
آورده اند که :

گفتند قیمت زرد آلو آذربایجان ۵۵۰۰ است. فرمود از برای رونق نساجی و هاکوپیان.
برچسب :