طراحی فرودگاه بین المللی ابوظبی

در داخل این طرح که توسط همکاران کان پدرسن فاکس (KPF) صورت گرفته است ترمینال به عنوان دروازه ورود به شهر متصور شده است .این طرح یک بخش داخلی آزاد و بزرگ ایجاد کرده است که میتواند تجربه زیبایی برای مسافران بوده و یک سازگاری بلند مدت برای نیازهای صنعتی ایجاد کند . تصویب طرح این مجموعه ترمینال به تحکیم موقعیت ابوظبی به عنوان مرکز حمل و نقل و مقصد توریستی کمک فراوانی خواهد نمود.این مجموعه ترمینال طراحی شده است تا به عنوان بخشی از یک تجربه به یاد ماندنی برای میلیون ها نفر مسافر که در هر سال از آن استفاده می کنند باشد .q7rk6my8v0hjt4j0x86.jpg

در این طرح منحصر به فرد قوس هایی با دهانه های وسیع سقف وسیع و بلندی را بر افراشته اند که ارتفاع این قوس ها در برخی نقاط به ۵۰ متر می رسد .


qok9lphfjvucmehrl7pb.jpgبرعکس در مقیاس داخلی فضای خروجی با باز بودن خود ارتباطی معنادار را میان محوطه سازی در فضای باز و فضای سرپوشیده به وجود آورده است مجموعه ترمینال طراحی شده، برای خدمت به ابوظبی و به روز نمودن خطوط هوایی آن به تناسب قرن ۲۱   به عنوان یک عامل کلیدی برای اقتصاد امارات متحده عربی و رشد در دهه های آتی به حساب می آید


k8xnsmizfh9ztj5y6oe4.jpgبا توجه به برنامه های پیش بینی شده برای این مجتمع تا سال ۲۰۳۰ به ظرفیت نهایی ۵۰ میلیون مسافر و حمل ۲ میلیون تن محموله در سال خواهند رسید .


مطالب مشابه :


چارت دروس رشته مهندسی معماری

معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز - چارت دروس رشته مهندسی معماری - Architecture NGO Eram Shiraz - معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز.
معرفی کامل رشته مهندسی معماری

معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز - معرفی کامل رشته مهندسی معماری - Architecture NGO Eram Shiraz - معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز.
آشنایی با استادان

معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز - آشنایی با استادان - Architecture NGO Eram Shiraz - معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز.
برج چوبی

معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز - برج چوبی - Architecture NGO Eram Shiraz - معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز.
نقاشی های دیواری "جان پیو"

معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز - نقاشی های دیواری "جان پیو" - Architecture NGO Eram Shiraz - معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز.
آموزش اسکیس و راندو دکتر مهدی نژاد

معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز - آموزش اسکیس و راندو دکتر مهدی نژاد - Architecture NGO Eram Shiraz - معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز.
دانلود متریال سنگ های موجود در ایران

معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز - دانلود متریال سنگ های موجود در ایران - Architecture NGO Eram Shiraz - معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز.
شرایط، زمان و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری دولتی سال 90

10 سپتامبر 2011 ... رشته‌هاي تحصيلي موسسات آموزش‌عالي غيرانتفاعي و غيردولتي ..... آدرس جديد موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي ارم شيراز : شيراز – ابتداي
دانلود فیلم نمونه درخت با آبرنگ

معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز - دانلود فیلم نمونه درخت با آبرنگ - Architecture NGO Eram Shiraz - معماری موسسه غیرانتفاعی ارم شیراز.
تحصیل در سینما و هنرهای نمایشی

علاوه بر دانشگاه جامع علمی- کاربردی، دانشگاههای دولتی، غیرانتفاعی و آزاد اسلامی نیز در رشته های مرتبط با علوم ... ادبیات نمایشی موسسه غیرانتفاعی هنر شیراز.
برچسب :