آقای لطفی! اراک به پول نفت بیش از تیم نفت نیازمند است

منبع : مركزي نيوز

بار دیگر مباحث پیرامونی و حاشیه ای انتقال تیم نفت تهران به اراک با مصاحبه جدید نماینده مردم شریف اراک جناب آقای لطفی با خبرگزاری پانا قوت گرفته و دوباره باید شاهد آن باشیم که جنجالی جدید توسط مخالفین و موافقین برای بدست گرفتن سکان مدیریت این تیم برپا گردد  .

اما آنچه در این بین از نگاه ها مغفول مانده و می ماند آن است که به راستی شهر اراک به چند تیم فوتبال نیازمند است ؟!
آیا تیم های فوتبالی همانند شهرداری اراک که با پی گیری استاندار و هزینه کرد شهرداری از عوارض پرداختی مردم شریف اراک و همچنین تیم دسته چندمی مهر که توسط دیگر نماینده شهر برای جانماندن از قافله تیم داری تاسیس گردیده و چند تیم دیگر اراکی که سابقه دیرینی داشته و هیچگاه نیز به علت حمایت نشدن از طرف مسئولین پانگرفته اند ، برای این شهر کفایت نمی کند ، که مجددا بدنبال تیم جدیدی باشیم !

واقعا تمامی مشکلات و معضلات گریبانگیر این شهر رفع و رجوع گردیده و تنها مانده مشکل بی تیمی این شهر ؟!

 

با نگاهی واقع بینانه خواهیم دید که زیر ساخت ها و تاسیسات ورزشی شهر با بی تدبیری و یا هر اسمی دیگر روز به روز در حال تحلیل رفتن و از بین رفتن است .
یکی از مصداق های بارز آن نیز همین مجموعه ورزشی آذراب که با غفلت مسئولین تبدیل به کافی شاپ و احتمالا تا چند سال دیگر احتمالا با تغییر کاربری کلی این مجموعه باید شاهد تاسیس گلخانه و پرورش خیار و دلمه فرنگی در این مجموعه ورزشی باشیم !!

azarab2.jpg

azarab1.jpg
از خرابی و تحلیل رفتن روز به روز اماکن ورزشی اگر بگذریم ، وضعیت درمان و فضاهای درمانی این شهر نیز چندان رضایت بخش نیست !

سال هاست که گودالی در کنار بیمارستان ولی عصر عجل الله حفر شده و تابلوی پروژه نوید آن می دهد که قرار است این گودال در آتیه ای که خدا می داند به بیمارستانی مجهز تبدیل شود .

found1.jpg

hospi.jpg
از دور دوم سفرهای استانی هیئت محترم دولت به استان مرکزی بودجه ای کلان ! برای ساخت و تجهیز این بیمارستان در نظر گرفته شد و در سفرهای متعدد بعدی نیز به اهمیت ساخت این بیمارستان تنها اشاره گردید و مقرر شد که پی گیری لازم جهت اتمام پروژه صورت پذیرد ، و لی سال هاست این پروژه  بدون کم ترین پیشرفتی منتظر پی گیری دلسوزانه است تا شاید با همدلی و وفاق بین نمایندگان استان و مسئولین امر ، میلیاردها تومان هزینه اولیه آن با تامین و تخصیص اعتبار  مکفی به بار نشسته و از بار ترافیک بیمارستان فرسوده و قدیمی شهرمان که در برهه ای توسط برخی نمایندگان شهر کشتارگاه نامیده شده بود ، کاسته شود .

اما دوصد حیف که ظاهرا پی گیری تیم فوتبال ارجح بر سلامتی مردم است .
از طرفی دیگر پروژه های شهری بدلیل کمبود منابع مالی سال هاست که بلاتکلیف رها گردیده و هزینه آن را مردم شریف اراک پرداخت می نمایند .
پروژه ۵۵ متری معضلی است که سال ها گریبانگیر مردم اراک بوده و بلا تکلیف ماندن آن ضربه های جبران ناپذیری به صاحبان املاکی که در خط مرسوم به خط قرمز قرار گرفته اند وارد آورده است .

آیا واقعا پی گیری و به سرانجام رساندن این طرح ها و معضلات حوزه انتخابیه واجب تر است یا پی گیری انتقال تیم فوتبالی که کادر و بازیکنانش بدون داشتن کمترین انگیزه ای حاضر به حضور در شهر اراک نیستند .
از بازگو کردن دردها و زخم های کهنه شده این دیار هر چه گفته شود یک از هزاران است اما حرف پایانی با مسئولین و نمایندگانی که ان شاء الله نیت خدمت دارند آن است که :
   اراک برای ساختن زیرساخت های اولیه خود به پول نفت بیش از تیم نفت نیازمند است .


مطالب مشابه :


گذری بر جاذبه‌های سیاحتی و طبیعی شهر اراک

عراق و به معنی سرزمین همواره دانسته اند.جاذبه های سیاحتی اراک عبارت کافی شاپ
کافی شاپ | کافه باران

کافی شاپ | کافه امامزاده سیار در اراک; ( ثبت نام جهت دوره های تخصصی قهوه ،باریستا و
آقای لطفی! اراک به پول نفت بیش از تیم نفت نیازمند است

پایگاه خبری و اطلاع رسانی ویژه ی استان مرکزی "شهرستان اراک های فوتبالی به کافی شاپ و
پادشاه قوطی کبریت ها

و مجموعه او در کافیشاپ اراک تدریس می این کافیشاپ را به سیستم‌های
چهارگوشه ایران: استان مرکزی

گردشگری ایرانگردی، جاذبه های دیدنی ایران ـ قوسی اراک کافی شاپ پاییز 98;
بهترین هتل های 5ستاره ایران را بشناسید/کدام هتل مازندران 5ستاره است؟

، انواع رستوران ایرانی، سنتی و ایتالیایی در طبقات 24 و 25 هتل، کافی شاپ با بخش های ارائه
لیست کامل شعب کافی شاپ پاییز 98

لیست کامل شعب کافی شاپ زیبا از جمله دوربین های قدیمی ، پول های قدیمی در اراک;
مجموعه نقشه های یه کافی شاپ بسیار زیبا

مجموعه نقشه های یه کافی شاپ بسیار زیبا دانلود رایگان جزوه استاتیک دانشگاه آزاد اراک
برچسب :