پلان و نقشه های هتل هیلتون ( فوق العاده زیبا ) – بهمراه عکس

طراحی هتل خود دردسرهای خاص خودش را دارد حالا چه برسد به اینکه هتل از نوع ستاره دار و با استانداردهای جهانی باشد.

هتل هیلتون شهر بانکوک اندونزی در سال ۲۰۰۷ طراحی و در زمینی که به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع کلنگ اجرای آن زده شد که در سال ۲۰۱۱ به اتمام رسید.

این هتل از نوع ۵ ستاره و با داشتن ۱۸۶ سویت فوق امکانات و با۲ فضای تفریحی و اقامتی مکمل یکی از زیباترین هتل های شرق آسیا می باشد. 

 

مفهوم زیباشناسی شهری با استفاده از توپوگرافی شهر بانکوک ، رشته کوههای آتشفشانی آن و فرهنگ و آداب رسوم منطقه طراحی گردیده و سعی شده نهایت کاربردهای معماری بومی و همچنین اصول طراحی شهری بانکوک در آن گنجانده شود. 

از زیباترین بخش ها یکپارچه سازی فضاهای مختلف هتل است ، به طوری که ارتباط فضای داخلی هتل و بخش تفریحی خارجی آن از طریق راههای دسترسی متععد خود نوعی نوگرایی را در طراحی هتل بوجود آورده است.

استفاده از دیوار های شیشه ای ، سنگ ها و مواد بومی منظقه و همچنین سازگاری با فضای سبز منطقه ترکیب زیبایی را از معماری و طبیعت بوجود آورده است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

 

دکوارسیون داخلی :

فرایند طراحی داخلی این پروژه بر اساس یک درک جامع ، تحقیق در زمینه های فرهنگی ، اقتصادی و جغرافیایی آب و هوایی منطقه بوجود آمده است که می توان به جدیدترین مصالح ساختمانی روز دنیا و ترکیب آنها با معماری بومی منطقه اشاره کرد.

دسترسی اتاق ها به قسمت های دیگر ساختمان از طریق پله های مارپیچی فوق العاده زیبا بوجود آمده که باعث زیبایی خاصی در این بنا شده است. ( البته آسانسورهای شیشه ای نیز تنوع خاصی را در رفت و آمد در این بنا بوجود آورده است )

اکثر سویت های این هتل در ابعاد ۴۰ متر مربع و با داشتن حمام های شیشه ای ، مبلمان کاملا بروز و چشم انداز های چشمگیر رشته کوههای مجاور هتل باعث شده که میهمانان وقت بیشتری را در اتاق های این هتل سپری کرده و از آرامش آن نهایت استفاده را ببرند.

 

محل قرار گیری:

سایت پلان این بنا در دامنه رشته کوههای جنوبی بانکوک و در منظقه ای عمدتا ویلایی انتخاب شده که دلیل اصلی آن مسافرانی است که برای تفریح به این منطقه مراجعه می کنند.

از مزیت های دیگر این هتل داشتن ایستگاه راه آهن شهری در ۵ کیلومتری آن است که باعث شده مسافران آسوده تر مراحل سفر خود را طی کنند.

نام فایل : مجموعه پلان و نقشه های هتل هیلتون ( فوق العاده زیبا ) – بهمراه عکس

حجم : ۳٫۶۶ مگابایت

دانلود ( لینک مستقیم )

رمز عبور : www.farsicad.com


مطالب مشابه :


پلان و نقشه های هتل هیلتون ( فوق العاده زیبا ) – بهمراه عکس

وبلاگ تخصصی معماری - پلان و نقشه های هتل هیلتون ( فوق العاده زیبا ) – بهمراه عکس - www.mp70to90.blogfa
هتل هیلتون

memarie.avangard.blogfa.com - هتل هیلتون - "معماری ، هنر چگونه صرف كردن فضاست " ."Architecture is the art of how to - memarie
پلان و نقشه های هتل هیلتون ( فوق العاده زیبا ) – بهمراه عکس

معمار ایرانی - پلان و نقشه های هتل هیلتون ( فوق العاده زیبا ) – بهمراه عکس - - معمار ایرانی
معماری خارجی از نمای هتل

هتل هیلتون شهر بانکوک اندونزی در سال ۲۰۰۷ سایت پلان این بنا در دامنه رشته کوههای
آتریوم

قصر رقص با 21.000 مترمربع بخشی از خاکریزی پلان اصلی شهر هتل ۵ ستاره هیلتون باندونگ Bandung
معرفي هتل وستين كوالالامپور westin kuala lumpur

آژانس هواپيمايي ستاره جهان سير - معرفي هتل وستين كوالالامپور westin kuala lumpur - بزرگترين مركز
افتتاح بهترین هتل ایران در اردیبهشت امسال .

افتتاح بهترین هتل ایران در شروع با طرح و پلان هتلی ساخته شده و با بیست هتل هیلتون
برچسب :