3 خبر از دانشگاه پیام نور کازرون

دانشجویان باحجاب دانشگاه پیام نور کازرون تشویق شدند

به همت امور فرهنگی و کانون حجاب و عفاف، دانشجویان باحجاب دانشگاه پیام نور کازرون تشویق شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، از آنجایی که یکی از راه های ترویج معروف ها در بین دانشجویان تشویق افراد با اخلاق و محجبه و مقید به مسائل تربیتی و اخلاقی دین مبین اسلام است، از دانشجویان باحجاب که در امتحانات پایان ترم الگویی برای دیگر دانشجویان بودند در دانشگاه پیام نور کازرون طی مراسمی تقدیر به عمل آمد.

  

گفتمان حجاب و عفاف در پیام نور کازرون

جلسه ستاد عفاف وحجاب دانشگاه پیام نورکازرون در ساختمان بصیرت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، در این جلسه که با حضور رییس و اعضای شورای امربه معروف و نهی از منکر برگزار شد، در خصوص مسئله عفاف وحجاب در سطح دانشگاه، نسبت به نصب بنر و پلاکارد و تعهدنامه انضباطی، گسترش فرهنگ حجاب در بین دانشجویان، تذکر لسانی با رعایت تمام جوانب اخلاقی و ارائه بروشور درخصوص مسئله حجاب، گفتمان دانشگاهي عفاف وحجاب در دانشگاهتصمیماتی اتخاذ شد.

 

 حضور دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون در نمازجمعه

دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون در نمازجمعه شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون،حجت‌الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون با بیان این که تحریم‌های نفتی از سوی اتحادیه اروپا تأثیری در پیشرفت کشور و ملت ایران نخواهد داشت، گفت: تجربه گذشته انقلاب نشان می دهد ملت ایران با تحریم عقب نشینی نمی‌کند.

امام جمعه کازرون با اشاره به اینکه تحریم‌ها عزم ملت را برای موفقیت جزم تر خواهد کرد، ابراز داشت: سختگیر‌ی‌های دشمن نشان می‌دهد که در مسیر درستی گام برمی‌داریم، هرچند تحریم‌ها مشکلاتی را به وجود خواهد آورد اما دستاوردها و برکات فراوانی در پی خواهد داشت.

حجت‌الاسلام خرسند ادامه داد: بسیاری از پیشرفت‌هایی که امروز در زمینه‌های علمی، پژوهشی، نظامی و هسته‌ای به دست آمده مرهون تحریم‌هایی است که از جانب دشمنان متوجه کشور است.

حجت‌الاسلام خرسند یکی از راهکارهای مقابله با تحریم دشمنان را توجه بیش از پیش و محقق کردن شعار امسال به فرموده مقام معظم رهبری دانست و اظهار کرد: کشور باید به سمتی حرکت کند تا در همه زمینه‌ها تولید کننده باشد و نیازی به کشورهای غربی نداشته باشد. وی در ادامه خواستار دوری کشور از اتکا به نفت و درآمدهای آن شد و تصریح کرد: تا زمانی که که به این ذخیره ارضی اتکا داشته باشیم، دشمن می‌تواند با ابزاری که در دست دارد مشکلاتی را برای کشور به وجود بیاورد.

امام جمعه کازرون تأکید کرد: باید به سمت تقویت تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ملی حرکت کنیم و موانعی که در این مسیر وجود دارد را برداریم و از سرمایه گذاران حمایت کنیم چراکه نتیجه حمایت از تولید، اشتغال، رونق اقتصادی و افزایش قدرت خرید مردم در کشور است.

حجت‌الاسلام خرسند تحریم‌های غرب را از سر استیصال و ضعف آنها دانست و با بیان این که آنها با اعمال تحریم نمی توانند جلوی پیشرفت ملت‌ها را بگیرند، تصریح کرد: این تحریم‌ها نشانه قدرت غرب نیست، آنها اگر منطق دارند و از پیشرفت، تکنولوژی و گفت‌وگوی تمدن‌ها دم می‌زنند با مذاکره و ارائه راهکار مشکلات را حل کنند.

 


مطالب مشابه :


کازرون

اردوی کوهنوردی در دانشگاه پیام نور کازرون امور فرهنگی دانشگاه پیام نور کازرون به مناسبت
کازرون

برگزاری اولین جلسه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور کازرون. نخستین جلسه ستاد بسیج اساتید
راهنمای انتخاب واحد در سیستم گلستان

اخبار اخبار پیام نور کازرون برگزاری جشنواره غذای سنتی در دانشگاه پیام نور کازرون
کازرون

اخباردانشگاه پیام نوراستان فارس - کازرون - بازدید دانشجویان دانشگاه پیام نور کازرون از
خبرهای مراکز - 5 اردیبهشت ماه

استقبال پذيرفته شدگان فراگير از ثبت نام در دانشگاه پيام نور کازرون. ثبت نام پذيرفته شدگان
برنامه کلاسی

وبلاگ دانشجویان کامپیوتر پیام نور کازرون - برنامه کلاسی - وبلاگ دانشجویان کامپیوتر پیام
کارشناسی ارشد

وبلاگ دانشجویان کامپیوتر پیام نور کازرون - کارشناسی ارشد - وبلاگ دانشجویان کامپیوتر پیام
دانشگاه پیام نور کازرون غرق در جشن و سرور بمناسبت نيمه شعبان

اخباردانشگاه پیام نوراستان فارس - دانشگاه پیام نور کازرون غرق در جشن و سرور بمناسبت نيمه
3 خبر از دانشگاه پیام نور کازرون

اخباردانشگاه پیام نوراستان فارس - 3 خبر از دانشگاه پیام نور کازرون -
برچسب :