آموزش پدیکور

آموزش پدیکور

آموزش پدیکور رایگان

آموزش  پدیکور ، برای شروع یک فیلم کامل از شروع به کار پدیکور تا انتها واسه شما آپلود کردم - که می تونین ازش استفاده کنید .

اگه باز هم در مورد پدیکور سوالی داشتید یا منبع آموزشی خواستید می تونید از قسمت نظرات با من تماس بگیرید .

برای دیدن فیلم روی  دکمه زیر کلیک کنید

 دانلود

-------------------------------------------

PEDICURE FISH  یا همون پدیکور توسط ماهی ، روشی است جدید که به جای استفاده از وسایل پدیکور از ماهی های کوچک استفاده میشود و این موجودات عمل پرز برداری از روی پوست را انجام میدهند - به تصاویر زیر دقت کنید تا دقیقا با شیوه ی کار آشنا بشید . این ماهی یک موجود آب شیرین است و به نام دکتر ماهی و یا fish spa معروف است و همچنین نام اصلی این ماهی Garra Rufa Obtusa است

توضیحات اضافی :

یک ماهی آب گرم دکتر درمان بیماریهای پوستی از جمله بیماری پسوریازیس است، این ماهی دکتر به عنوان یک درمان قطعی برای بیماری پوستی پسوریازیس به رسمیت شناخته شده. این ماهی کوچک می تواند در آبهای گرم و 43 درجه سانتیگراد زنده بماند. این گونه خاص از ماهی را که در بخش های شمالی و مرکزی و شرق میانه است رامی توانید در کشورهایی مانند ژاپن ، مالزی و یا چین پیدا کنید. در ترکیه این شرایط درمان برای بیماران بطور مصنوعی ایجاد شده تا بیماران در کشور خودشان از این ماهی دکتر برای درمان بهره ببرند.
هزاران نفر از بیماران به کشورترکیه سفرکرده و با صرف 21 روز و روزانه در دو جلسه چهار ساعت در کنار این ماهی دکتر وقت می گذرانند و به بیماری خود خاتمه می دهند.

 

دکتر فیش که اسم اصل آن Garra Rufa است در منطقه Kangal در ترکیه در چشمه های آب گرم آن زندگی می کند. این منطقه سالهاست که به عنوان قطب گردشگری دنیا برای بیماریهای مزمن پوستی مانند اگزما و پسوریازیس درآمده است. دمای آب بین 38 تا 42 درجه سانتی گراد است و توریستها (بیماران) برای مدت دوهفته هر روز برای یک تا دوساعت وارد حوضچه ها می شوند تا ماهیهاا تمام پوسته های روی زخمهایشان را بخورند و پاک کنند. بعد از دو هفته پسوریازیس یا کاملاً خوب می شود و یا 70-80 درصد فروکش می کند. برخی دلیل آن را مکش دهان ماهی و ایجاد جریان خون مناسب در آن ناحیه می دانند و بعضی دیگر بزاق دهان ماهی را دلیل بهبودی می دانند و برخی نیز آب چشمه را عامل اصلی تصور می کنند.پزشکان طب چینی با بررسی های خود به این نتیجه رسیده اند که مکیده شدن پوست توسط این نوع ماهی که از گونه لجن خواران محسوب می شود و دندان هم ندارد، مانند سوزنهای بکار رفته در طب سوزنی باعث تحریک برخی اعصاب پوستی می شود و با انتقال آن به مغز، دستور اصلاح و بهبودی توسط مغز برای پوست آن منطقه ارسال می شود.
در کشورهای مختلف دنیا از این روش نه تنها برای درمان بیماری بلکه برای پاکسازی و رفع خستگی پوست در آرایشگاهها و سالنهای زیبایی استفاده می شود. چندسالی نیز هست که با وارد کردن این ماهی از طریق مالزی و تایلند به ایران در آرایشگاههای بالای شهر در تهران به مشتریان برای لطافت دست و پا و رفع خستگی خدمات ارائه می شود.
بهار امسال این ماهیها توسط شهرداری تهران برای برپایی مرکز درمانی در پارک بزرگراه آزادگان در جنوب تهران خریداری شده است ولی از زما راه اندازی و قیمت آن اطلاعی ندارم.
من عکسهایی هم گذاشتم تا از قیافه ماهی مطلع شوید چون برادران چینی با باخبرشدن از این تجارت پرسود، گونه دیگری از ماهی را با همین نام وارد بازار کرده اند که دندان دارد و بعد از اینکه کمی بزرگ شد موقع خوردن پوست، کاملاً آن را زخمی می کند.
چند نکته مهم:
1- من خودم از این روش استفاده می کنم. خارش پوسته هام رو کم کرده و ضخامت زخمهام هم کم شده.
2- این روش برای بهبود استفاده می شود و درمانی در کار نیست. همه می دانیم که مشکل ما درونی است. این روش فقط ظاهر زخمها را بهبود می بخشد. 
3- این روش برای کسانی که فوبیای جک و جونور دارن توصیه نمی شود.
4- حتماً حتماً قبل از اینکه پوستتان را در اختیار این موجودات بینوا قرار دهید آن را با آب و صابون کاملاً بشویید تا اگر عطر، کرم، وازلین و پماد کورتون و... روی پوستتان هست پاک شود و باعث مرگ ماهیها نشود
5- برای اینکه ماهیها با اشتیاق کار خودشان را انجام دهند باید گرسنه باشند. بنابراین روزی یک بار بیشتر به آنها غذا ندهید و بعد از اینکه پوست شما را پاک کردند به آنها غذا بدهید.
 

دکتر فیش آموزش پدیکور

 

آموزش کاشت ناخن طراحی


مطالب مشابه :


"نـاخـن هـای عـجـیـب و کـمـی تـرسـنـاک"

کاشت ناخن مـهرسا 10_آموزش تمامي مراحل كاشت با قيمت مناسب و100 "دانـلـود فیلم آمـوزش کـاشت
پودر کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن با پودر - مراحل کاشت ناخن با پودر دانلود اموزش کاشت ناخن با پودر
آموزش پدیکور

جدیدترین متد دیزاین و کاشت ناخن گل یخ دانلود چند نکته در طی مراحل
دانلود پکیج طراحی حرفه ای ناخن

دانلود پکیج طراحی · مراحل · برای کاشت ناخن از چه سوهانی
طراحی ناخن سری اول

طراحی ناخن سری اول مرجع کاشت و دیزاین ناخن. قیمت مراحل ثبت
دانلود کلیپ خنده دار و بسیار باحال

کاشت ناخن. لیست تمام برای دانلود کلیپ مراحل زندگی پسرها (آخر خنده) زن نگیر !
کاشت و پرورش قارچ خوراکی در خانه

دانلود نرم افزار شرکت در دوره‌های آموزشی، براحتی با مراحل و شیوه تولید این کاشت قارچ
برچسب :