بازی گیاهان در برابر زامبی ها !
گیاهان در برابر زامبی ها !
Plants VS Zombies یک بازی دسکتاپی به سبک Tower Defense است. برج ها ی دفاعی در یک خط قرار می گیرند و به صورت خود کار و بدون محدودیت تیر شلیک می کنند. شما باید حیاط تان را مثل بازی های سبک Tower Defense مدیریت کنید. در این بازی شما باید ۶ لاین را مدیریت کنید و با گیاهان خود که مثل Tower می مانند از زامبی ها که دشمن شما هستند جلو گیری کنید.
بازی خیلی ساده شروع می شود . شما تعداد کمی از لاین ها را باید مدیریت کنید و یک یا دو نوع زامبی به شما حمله می کنند . گیاهانی هم که باید بکارید به سرعت در دسترس تان قرار می گیرند. سختی آن کم کم بیشتر می شود و بعد از ساعت ها بازی شما حدودا ۵۰ نوع گیاه آزاد می کنید که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد. بعض ها پشتیبانی اقتصادی افتاب شما را بهتر می کنند( نور خورشید واحد مبادله ای است در بازی که هر کدام از گیاهان به مقداری از آن نیاز دارند) بعضی از گیاهان مناسب حمله و بعضی مدافعان خوبی هستند بعضی ها هم نقش پشتیبانی دارند.

برای اینکه شما را تحت فشار بگذارد هر دور زامبی های جدیدی به شما معرفی می کند که هر کدام از آنها هم نوع خاص خودشان را دارند.مثلا قدرت بعضی ها بیشتر بعضی ها با کلاه خود و بعضی هم از در به عنوان سپر استفاده می کنند که باعث می شود آسیب پذیری آنها کمتر شود.زامبی های نیزه دار و زیر زمینی می توانند از دفاع های شما عبور کنند . هر زامبی چند گیاه مخصوص ضد خودش را دارد مثلا زامبی های بالون سوار که با شادمانی پرواز می کنند می توانند با کاکتوس ها و بادبزن ها مورد حمله قرار بگیرند. که باعث سوراخ شدن بالون آنها یا اینکه به کلی توسط باد رانده می شوند.

در مراحل بالا تر این بازی شما باید برای تقویت قوای خود از همه ی گیاهان استفاده کنید و تعداد بی شمار زامبی ها را شکست دهید.
در شروع هر مرحله قبل از اینکه گیاهانتان را انتخاب کنید شما یک نمای کلی از انواع زامبی هایی که می خواهند حمله کنند می بینید. با علم بر این که چه نوعی می خواهد حمله کند می توانید نیروی ضد حمله ی آن را بکارید . بازی ۵۰ مرحله است که هر کدام جزئیات خاص خود را دارد. این مراحل شامل حیاط جلویی شما , سناریو شب و هزاران جزئیات دیگر با انواع مختلف زامبی ها که باعث شده یک استراتجی برای همه ی مراحل پاسخگو نباشد.برخلاف بازی های سبک Tower Defense دیگر شما در طی ۲۰ ساعت اول که Plants VS Zombie را بازی می کنید تازه می فهمید که استراتجی پایه شما چی باشد و از چه گیاهای جدیدی استفاده کنید. ویا شروع به امتحان روش های جدید می کنید.
در کنار ۵۰ مرحله حالت Adventure (ماجرایی) شما ۳۰ نوع مینی گیم و مبارزه دیگر پیدا می کند. با تمام کردن این مبارزات شما پول بدست می آورید که بتوانید آن ها را خرج گیاهان اضافی خرید ظرفیت بیشتر و آپگرید های جدید بکنید. البته شما Zen Garden را هم آزاد می کنید که می توانید در آن گیاهان را پرورش دهید.به گیاهان خود آب و غذا دهید تا به شما مقدار زیادی پول دهند.

با تمام کردن مراحل و کشتن زامبی ها شما گل آفتاب گردان طلایی دریافت می کنید.
Plants Vs zombies یک بازی جدید مفرح است که به سبک tower defense است . ولی زمان زیادی لازم است تا سختی بازی زیاد شود . به طرفداران این سبک این بازی را توصیه می کنیم. بازی مناسبی برای اوقات فراغت است که قیمت آن هم ۲۰ دلار است .
طراحی شخصیت گیاهان فوق العاده است


مطالب مشابه :


دانلود بازی کانتر زامبی

دانلود بازی کانتر زامبی. کمتر کسی پیدا می شود که با سری بازی های Counter Strike آشنایی نداشته باشد.
بازی گیاهان در برابر زامبی ها !

بازی های بروز دنیا {1} Game World Update - بازی گیاهان در برابر زامبی ها ! کانتر 1.6.
آموزش

روش دیگر که حرفه ای ترین روش خرید سلاح در بازی کانتر است استفاده از کیبورد است » زامبی
آموزش بازی کانتر از مبتدا تا حرفه ای

فایل دی ال - آموزش بازی کانتر از مبتدا تا حرفه ای - فایل دی ال - به روز ترین وبلاگ فارسی-هر آنچه
دانلود رایگان بازی PLANTS vs ZOMBIES

بزرگترین مرجع دانلود رایگان - دانلود رایگان بازی plants vs zombies -
برچسب :