حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن لرستان/ خیابانها چشم به راه حماسه ای دیگر

راهپیمایی پرشور 22 بهمن از دقایقی قبل در لرستان آغاز شده که از همان دقایق ابتدایی و حتی پیش از آغاز این راهپیمایی حضور مردم لرستان پرشور و وصف ناشدنی بود.

به گزارش خبرنگار مهر، مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و جشن سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مرکز لرستان از میدان شهدای این شهر آغاز شده است که به میدان 22 بهمن خرم آباد ختم خواهد شد.

گروههای راهپیمایی کننده در مسیر راهپیمایی از میدان شهدا، چهارراه فرهنگ، میدان شاپور خواست، میدان عدالت، پل انقلاب، تقاطع بیمارستان، خیابان انقلاب به سمت میدان 22 بهمن به هم می پیوندند.

سخنران مراسم امروز در مرکز لرستان سردار مقدم فر معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود که در محل میدان 22 بهمن خرم آباد سخنرانی خواهد کرد.

619859_orig.jpg

گزارش خبرنگار مهر از میدان شهدای خرم آباد به عنوان مسیر آغازین راهپیمایی حکایت از حضور پرشور و پررنگ مردم لرستان دارد. برخی از عشایر با لباسهای محلی در راهپیمایی حضور پیدا کرده اند.

همچنین گزارش خبرنگار مهر مستقر در خیابان انقلاب خرم آباد حکایت از حضور پرشور دانش آموزان، دانشجویان، روحانیون و اقشار مختلف مردم دارد.

راهپیمایان در این مسیر با سر دادن شعارهای مختلف و در دست داشتن پرچم های سه رنگ ایران اسلامی ضمن سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل"، تاکید کردند که "این همه لشکر آمده / به عشق رهبر آمده".

همچنین گزارش خبرنگار مهر از میدان 22 بهمن خرم آباد به عنوان مسیر نهایی راهپیمایی مردم این شهر حکایت از حضور پررنگ مردم دارد. در حال حاضر گروه سرود 1357 نفری دانش آموزان خرم آباد در محل جایگاه نهایی راهپیمایی مستقر شده و آماده اجرای برنامه هستند.

619864_orig.jpg

همچنین گزارش خبرنگاران مهر از شهرستانهای بروجرد، پلدختر، کوهدشت، الشتر، نورآباد، ازنا، الیگودرز، دورود، چگنی و حتی روستاها و بخش های استان حکایت از حضور پررنگ مردم با بصیرت و ولایتمدار استان لرستان در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن دارد.

گزارش خبرنگار مهر حکایت از آن دارد که مردم بروجرد پرشورتر از سالهای قبل در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده اند و علت این حضور پرشور را اثبات ایستادگی بر آرمانهای انقلاب، نظام و ولایت فقیه عنوان کردند.

مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن در بروجرد از میدان قیام آغاز و راهپیمایی کنندگان به سمت خیابان شهدا، میدان شهدا، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان رودکی حرکت و در نهایت این راهپیمایی به روبروی گلزار شهدای شهرستان ختم می شود.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان کوهدشت نیز از مسجد صاحب الزمان آغاز و از مسیر میدان شهدا، میدان امام و میدان آزادگان ادامه خواهد داشت.

همچنین راهپیمایی در شهرستان سلسله از میدان امام خمینی(ره) آغاز و به سمت چهارراه آیت الله کاشانی، خیابان آیت الله بروجردی، چهار راه آموزش و پرورش ادامه خواهد یافت و محل تجمع نهایی مردم در مصلای نماز جمعه این شهر خواهد بود.

619862_orig.jpg

راهپیمایی در شهرستان الیگودرز نیز از میدان آزادی آغاز و به سمت خیابان ولیعصر شمالی، خیابان امام و محل نهایی تجمع مردم در میدان امام خمینی(ره) این شهرستان خواهد بود.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان دورود نیز از میدان امام خمینی(ره) آغاز و به سمت پل وحدت، میدان امام رضا(ع)، میدان امام حسین(ع) ادامه خواهد یافت و محل تجمع مردم در میدان هفت تیر خواهد بود.

در شهرستان دلفان نیز راهپیمایی از میدان بعثت آغاز و در مسیر خیابان امام خمینی(ره) ادامه و به میدان امام این شهر ختم خواهد بود.

شهرستان پلدختر نیز امروز شاهد برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن از مسیر میدان شهید بهشتی، پل شهدای دولت، خیابان امام خمینی و میدان شهید بهشتی خواهد بود.

همچنین بنابر اعلام خبرنگاران مهر امسال علاوه بر شهرها و بخشهای استان راهپیمایی باشکوه روز 22 بهمن در بسیاری از روستاهای لرستان نیز در حال برگزاری است.


مطالب مشابه :


آخرین وضعیت استادیوم تختی دورود به روایت تصویر

هواداران تیم گهر دورود gahar. هواداران تیم گهر دورود. آخرین وضعیت نقل از سایت دورود سیتی
عکس تماشاگران مشتاق دورودی

دورود سیتی. فرهاد داودوندی ورزشی نویس گهر دورود - سایپا؛ بدرود دورود با فرهنگ .
خرین وضعیت استادیوم تختی دورود به روایت تصویر

اخبار دورود - خرین وضعیت استادیوم تختی دورود به روایت تصویر - - اخبار منبع: دورود سیتی.
آب گرفتگی در شهر دورود

سرزمین لُر - آب گرفتگی در شهر دورود - بلاد لر (لک، کلهر، ملکی، ثلاثی، مینجایی، بختیاری، بویری
عكس: كوچ بهاره عشاير در لرستان

احداث فاز 4 کارخانه سیمان دورود بخشی از مشکل بیکاری دورود را حل می‌کند . دورود سیتی.
اوضاع شکر آب ما بین دورود و خرم آباد

سرزمین لُر - اوضاع شکر آب ما بین دورود و خرم آباد - بلاد لر دورود سیتی. وبلاگ شخصی ظفر
تیتری از مشکلات شهرستان دورود

پایگاه خبری دورودنیوز - تیتری از مشکلات شهرستان دورود | اخبار,لرستان,ایران, دورود سیتی.
آیت‌الله‌زاده: مردم دورود مدیون بهروان هستند، او نباید برود

اخبار دورود - آیت‌الله‌زاده: مردم دورود مدیون بهروان هستند، او نباید برود - دورود سیتی.
حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن لرستان/ خیابانها چشم به راه حماسه ای دیگر

اخبار دورود - حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن لرستان/ خیابانها چشم به راه حماسه ای دیگر
توهین بازیگر معروف به قوم لر در رسانه ملی

اخبار دورود - توهین بازیگر معروف به قوم لر در رسانه ملی - - اخبار دورود. دورود سیتی.
برچسب :