تقدیر از دانش آموزان ممتاز در شارجه

تقدیر از دانش آموزان ممتاز در شارجه

نوه ام ، عبیر دانش آموز کلاس ششم ابتدائی  است و در یکی از مدارس شارقه مشغول تحصیل  می باشد نفر دوم کلاس ششم  ابتدائی شناخته  شده  بود ، سه روز قبل از برگزاری مراسم تجلیل بادردست داشتن کارت دعوت از آموزشگاه  به  منزل آمد . مدیریت ومسئولین آموزشگاه به منظور تقدیر وتشویق دانش آموزان ساعی وممتازآموزشگاه  از نفر اول تا ششم  ازدانش آموزان  کلاسهای اول تا ششم  پسر ودختر در حضور اولیاء آنان  و مسئولین آموزشگاه  به منظورتشویق آنان برنامه جالبی تدارک دیده بودند ،  بنا بر این آموزشگاه  به خانواده های دانش آموزان ممتاز خود کارت دعوت فرستاده بود ، که یکی از این دعوتنامه ها به  والدین نوه ما هم فرستاده بودند ، من وخانواده ام نیز  به عنوان مهمان  جزء مدعوین بودیم ،  بعد از ظهر همراه با پدر ومادر و برادر، عبیر  به جایگاه مورد نظر که قصر الثقافی است حضور یافتیم عبیر یک ساعت قبل از ما بوسیله سرویس آموزشگاه به آنجا  رفته بود . همچنین دیگر اولیاء دانش آموزان ممتاز نیز به  این مراسم وجشن دعوت شده بودند  .  ساختمان این مرکز وکاخ  فرهنگی  بسیار باشکوه  دارای  سالن مجلل و وسیعی است ، که فوق العاده باشکوه  ومنظم می باشد که در  زیر گنبد بزرگ و زیبای ساختمان  قراردارد   پارکینگ آن  نیز وسیع و خط کشی شده بود  به طوریکه براحتی جای اتومبیلهای همه مدعوین را میداد . ماشین خودرا  در جای مخصوص پارک نموده پس از درب ورود  وارد سالنی شدیم که به سالن اصلی بوسیله پله و آسانسور راه داشت ، مدعوین هنگام ورود   در این سالن بوسیله چای و شیرینی و قهوه عربی پذیرائی می شدند . سپس به سالن اصلی که محل برگزاری جشن تکریم  وتشویق است می رفتند .

بد نیست بدانید : این سالن همه منظوره  بسیار  بزرگ  جادار از هر حیث جالب ومرتب بود و  با صندلی های مدرن مخمل با کیفیت بالا  و درجه یک تعبیه شده بود ، ساختمان و سالن آن هم آن  از لحاظ  جا وموقعیت آمادگی اجرای برنامه های گوناگون و مختلفی از قبیل  جشنهای مذهبی وفرهنگی ،  سینما ، تاتر ، و  نمایش ..  دارد .

برنامه به موقع تعیین شده ، طبق اطلاع قبلی آغاز شد ،  ابتدا  بوسیله یکی از دانش آموزان ، آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت شد ، پس از آن  مجری در تعریف منزلت علم ونوابغ سخنانی ایراد کرد  سپس یکی از مسئولین در رابطه با دانش آموزانی که وظیفه خود را بخوبی درک می کنند ، وهمیشه وظیفه شناس هستند  وبدون اهمال ومسامحه برای موفقیت نهائی زحمت می کشند سخن راند ، واضافه کرد وظیفه دیگر دانش آموز خوب  ایمان به خدا ، فداکاری وکوشش است  و اضافه کرد : دانش آموز خوب باید با ایمان باشد  ویأس ونومیدی وبد بینی از خود  دور کند ، همیشه ورد زبانش موفقیت ، افتخار وارتقاء باشد در ضمن  از والدین دانش آموزان ممتاز تشکر وقدر دانی بعمل آمد . در این جشن بچه ها نیز  برنامه تآتر کوتاهی در رابطه با  قضاوت وعدل وحکومت اجراء کردند که مورد تشویق حضار قرار گرفتند .

در پایان تقدیر نامه ها را به شاگردان ممتاز با اعلام نام و رتبه وکلاس  توزیع گردید ، که بدون انقطاع بطور ممتد ،  و مفصل از طرف مدعوین تشویق می شدند . حقا سالن حال وهوای بسیار با شکوهی پیدا کرده بود بویژه هنگام تشویق دانش آموزان و توزیع تقدیر نامه ها  .  در خاتمه وقبل از خروج از محل برگزاری جشن مجددا از حضار پذبرائی شد  و به شایستگی از مدعوین تشکر و تودیع بعمل آمد  .

اول خرداد 92

از این مراسم  چند عکس گرفته ام که مشاهده میفرمایید.

عکس شماره ۱

 عکس شماره ۲

 عکس شماره ۳

 عکس شماره ۴

 عکس شماره ۵

 عکس شماره ۶


مطالب مشابه :


تقدیر نامه به مناسبت روز خبرنگار

مكاتبات روابط عمومي - تقدیر نامه به مناسبت روز خبرنگار - مكاتبات روابط عمومي تودیع و
متن برای لوح تقدیر مسابقات وصیت نامه حضرت امام (ره)&متن لوح تقدير

(مجری واجرا)Mazinani-Mojri.blogfa.com - متن برای لوح تقدیر مسابقات وصیت نامه حضرت امام (ره)&متن لوح تقدير
تقدیر از فرماندار انقلابی شهر ری

Arak-Online اراک آنلاین - تقدیر از فرماندار انقلابی شهر ری - اولین و پربیننده ترین پایگاه خبری
مراسم تودیع و معارفه فرماندار آزادشهر+ تصاویر

مراسم تودیع و معارفه دهنوی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه مردم و ائمه جمعه و
تودیع و معارفه مدیر امور اداری دانشگاه

مراسم تودیع مهندس عباس بادپا با تقدیر از از اجرای آیین نامه کارکنان در
تقدیر از دانش آموزان ممتاز در شارجه

در پایان تقدیر نامه جشن مجددا از حضار پذبرائی شد و به شایستگی از مدعوین تشکر و تودیع
برچسب :