مهندس مسعود رامی کاندیدای شورای شهر محمودآباد

بسم الله الرحمن الرحیم


در هشتمین روز از اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و پنجاه و یک ،در شهر زیبای محمودآباد و در محله ی سوراخ مازو ، از خانواده ای مؤمن و متدین به دنیا آمدم.

5rbv_plu5h6mn5ul44e603pex.jpg

در دوران طفولیت بدلیل فعالیتهای مذهبی و انقلابی پدر ،  با علاقمندی زیاد ، به آموزش قرآن کریم در محضر پدر عزیزم و اساتید هیئت قرآن شهر پرداخته و در کوران روزهای انقلاب با روحیات انقلابی پدر به امام و انقلاب گرایش یافتم.

روز پیروزی انقلاب هم ، شهید محمد کاظم رامی که پسر عموی پدرم و نوجوانی دانش آموز بودبه همراه معلم شهید محمد رضایی به شهادت رسیدند و  بدین ترتیب خانواده ی ما، با انقلاب و امام ، امضای خون بستند.

دوران دبستان مصادف بود با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و همان سال 58 وارد دبستان شهید رامی شدم.

دوران دبستان را در این مدرسه و دبستان شهید مسلم ترک بیشه کلا طی کردم ودر ادامه با ورود به مدرسه ی راهنمایی شهید بهشتی بیشه کلا مقطع راهنمایی را آغاز کردم.بدلیل جابجایی شغلی پدر مجددا به محمودآباد برگشته و در مدرسه ی راهنمایی حضرت امام خمینی رحمة الله علیه درس را ادامه دادم و برای ادامه ی تحصیل در مقطع متوسطه به هنرستان فنی شهید کلانتری رفته و در رشته ی راه و ساختمان درس را تکمیل کردم.

464o_y1p2_copy_of_untitled-4.jpg

در طول ایام تحصیلات از ابتدایی تا متوسطه با عنایت الهی همواره بعنوان قاری قرآن منتخب مدارس شهرستان در مسابقات مختلف استانی حضور داشته ام.

درسال 69 همزمان با فارغ التحصیلی در مقطع دیپلم ، در مقطع کاردانی عمران آموزشکده ی وقت امام محمد باقر علیه السلام شهرستان ساری ،پذیرفته شده و به آن مرکز علمی رفتم.

در طی دو سال حضور در دانشگاه ضمن حضور در شورای مرکزی انجمن اسلامی و مسئولیت واحد فرهنگی و عقیدتی ، طی دو سال پیاپی در مسابقات کشوری دانشجویی قرآن مجید به نمایندگی از دانشگاه و در معیت دوستان دیگر ، در کرمانشاه و مشهد مقدس حاضر شده و افتخار داشتم در رواق تازه تاسیس دارالرحمة بارگاه نورانی حضرت علی بن موسی علیه السلام قرائت آیات نورانی کلام الله وحی را داشته باشم.

پس از طی دوران کاردانی و با اخذ مدرک در سال 71 ، برای ادای وظیفه مقدس سربازی وارد ارتش جمهوری اسلامی ایران شده و در پادگان مهندسی ارتش (بروجرد) بعنوان کمک استاد در دانشکده ی مهندسی ارتش مشغول خدمت شدم. در این اوقات ، همزمان از محضر اساتید بزرگ قرآن شهر بروجرد نیز کسب فیض میکردم و بعنوان نماینده ی پادگان در مسابقات سراسری قرائت قرآن ارتش در اهواز حاضر شدم.

همچنین بعنوان عضو گروه همخوانی و تواشیح پادگان و استاد قرائت قرآن با عقیدتی سیاسی نیز همکاری داشتم.

پس از پایان خدمت مقدس سربازی ، بدلیل دعوت یکی از عزیزان همشهری که در استان هرمزگان مشغول خدمت بودند ، برای ارائه ی خدمت به مردم عزیز و در عین حال محروم آن خطه ی دور از وطنم ، با افتخار و ابتهاج ناشی از امکان خدمت به هموطنان مؤمن منطقه ی جنوب به بندرعباس رفتم و از آن مقطع تا کنون خدمتگزار صدیق مردم عزیز  هرمزگان بوده ام.

در طول دوران خدمت و انجام وظیفه در جنوب در ادارات کل حمل و نقل و پایانه های استان و راه وترابری (راه و شهرسازی فعلی) مشغول کار حرفه ای و تخصصی در حوزه ی عمرانی بوده ام که ریاست ادارات راه و ترابری شهرستان های قشم و رودان ، همچنین معاونت اداره راه و ترابری شهرستان بندرلنگه و ناظرپروژه های عمرانی حوزه ی راه و شهرسازی و حمل و نقل و پایانه ها ی استان از جمله مسئولیتها و خدماتم بوده است.

5hfs_r2b2_picture_011.jpg

در اثنای فعالیت شغلی و حرفه ایم ، بحمدالله در سال 86 موفق به ورود به مقطع کارشناسی ناپیوسته ی عمران ، در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس شده و در سال89 با اخذ  دانشنامه ی مهندسی عمران از این دانشگاه فارغ التحصیل شدم.

عضویت در پایگاه بسیج امام جعفر صادق علیه السلام شهر بندرعباس و مدیریت واحد فرهنگی آن ، همچنین عضویت در کانون بسیج هنرمندان و مهندسین استان هرمزگان و عضویت در کانون کاردانهای فنی  و دریافت پروانه اشتغال بکار پایه یک کاردانی و سپس عضویت در سازمان نظام مهندسی استان  نیز از افتخارات فعالیتهای  فنی و فرهنگیم بوده که به همین مناسبت بعنوان یکی از نمایندگان بسیج استان هرمزگان ، در سال 90 افتخار حضور در محضر نورانی رهبر و امام مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای روحی فداه در تهران را یافتم.

beb_picture_025.jpg

اکنون و در آستانه ی انتخابات عظیم 24 خرداد برای شوراهای اسلامی ، با احساس وظیفه و تکلیف نسبت به انقلاب اسلامی و  مردم بزرگوار و عزیز همشهریم در محمودآباد ، و با کسب اندوخته ی تجربیات فراوان کار حرفه ای و تخصصی در حوزه های راهسازی ، ساختمان و شهرسازی ، با توکل به خدای بزرگ و با امید ادامه ی خدمت به شهر و وطن زیبایم محمودآباد و برای پرشورتر برگزار شدن انتخابات این دوره ، در وسط میدان رقابت حاضر شده و امیدوارم همشهریان عزیزم با رای بالا و تاثیر گذار خود امکان و فرصت خدمتگزاری  را به این فرزند محمودآباد، اعطا نمایند.


ez0r_v.jpg

بدیهی است اصل ، حضور حماسی شما مردم ولایی و مؤمن شهرم در انتخابات است و اگر توفیق و سعادت خدمت به این بنده ی کوچک خدا برسد شاکر و حق شناس خواهم بود و الا هر چه  نظر همشهریان بر آن تعلق بگیرد انشاالله برای مردم عزیزمان خیر و برکت خواهد بود ، و موجب افتخار و پیشرفت روز افزون شهر بوده و ناکامی و شکست دشمنان این مرز و بوم الهی را به همراه خواهد داشت. انشاالله


مطالب مشابه :


دانشکده های فنی حرفه ای سراسر کشور

تبریز-آخرخیابان طالقانی مجتمع آموزشی علامه امینی آموزشکده علامه حسن زاده آملی
جزوه قالب برش

لطفا برای دریافت جزوه ،روی لینک زیر کلیک کنید.(دانشجویان آموزشکده فنی علامه حسن زاده آملی)
لیست تمامی آموزشکده ها و دانشکده های کشور زیر نظر دانشگاه فنی

لیست تمامی آموزشکده ها و (جراحی زاده ) آموزشکده (علامه حسن زاده آملی) آموزشکده
دانلود ( صوتی ) استاد رائفی پور ، آموزشکده فنی انقلاب

استاد رائفی پور ، آموزشکده فنی جوادی آملی; علامه حسن زاده; سخنرانی دکتر حسن
اطلاعاتی در باره محمودآباد

كتاب سيماي محمودآباد; تشییع پیکر شهید مدافع حرم در آمل ; عشق حضرت علامه حسن زاده آملی نسبت به
اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی تیرماه 1389

اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی کمیل حسن زاده آموزشکده فنی و
اعتقاد مرتاض های هندی

شیخنا الاستاد حضرت علامه حسنزاده آملی می استاد علامه آیت‌الله جوادی آملی
164 تشکل دانشجویی خواستار اخراج موسوی از تربیت مدرس شدند

۱۵۵-جامعه اسلامی دانشجویان آموزشکده شهید مهاجر (علامه حسن زاده آملی) علامه حسن زاده
مهندس مسعود رامی کاندیدای شورای شهر محمودآباد

عشق حضرت علامه حسن زاده آملی نسبت به مقطع کاردانی عمران آموزشکده ی وقت امام محمد باقر
برچسب :