خیرمقدم گویی در مراسم تاسیس بخشداری رودپی شمالی و بیان انتظارات حداقلی

در این مراسم که با حضور تعداد قابل توجه و دور از انتظار مردم شریف ۳۰ روستای بخش و حضرت آیت الله صدوقی و سلسله جلیله روحانیت و استاندار محترم و فرماندهان و فرماندار و نماینده شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی و بخشداران و دهیاران و مدیران کل دستگاههای دولتی و نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج که ابتدا با حضور در مزار شهداء گرانقدر فرح آباد و با نثار فاتحه آغاز شد و سپس با حضور در منزل پدر شهید بخشیان به عنوان دومین شهید شهرستان ساری در دفاع مقدس و سپس در حسینه ارشاد فرح آباد برگزار شد، خوشامدگویی و خیرمقدم گویی با اتکاء به مسائل و موارد زیر که حاوی پیام خاصی بود توسط دکتر غلامعلی رنجبر انجام گرفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لٍّٰٔولّیک الفرج، والعافیة والنصر، واجعلنا من خیر اعوانه و انصاره والمستشهدین بین یدیه

والفجر و لیال عشر

در دهه فجر حضور حضرت حجت (عج) به شدت احساس می شود.

با تبریک ایام الله دهه فجر و یاد و یاد امام راحل و شهداء گرانقدر و با درود به رهبر معظم انقلاب و تاکید بر لزوم حضور پررنگ و جدی مردم در حمایت و لبیک مجدد به ولایت.

با تشکر از خداوند متعال و التماس از آن ذات باری برای حل مشکلات جامعه و تشکر از مردم شریف، نجیب و انقلابی 30 روستای بخش رودپی شمالی که همگی میزبانان حقیقی این مراسم فاخر هستند.

با گرامی داشت حضور معنوی و ارزشمند سلسله جلیله روحانیت علی الخصوص حضور حضرت آیت الله صدوقی که همه ما در تدین و تربیت دینی و اخلاقی مدیون و مرهون ایشان هستیم، خانواده معظم شهداء، جانبازان، آزادگان و در یک کلمه پر ارزش به نام ایثارگران عزیز

تشکر و قدردانی از عمق دل از حضور ارزشمند استاندار محترم جناب آقای طاهایی که با مدیریت قاطع و پیگیر و با مراجعات مستمر و مطالبه جدی و نهایتاً تصمیم شجاعانه و برگشت ناپذیر مبنی بر تاسیس قطعی بخش رودپی شمالی که تا آخر عمر همه ما را مرهون این محبت خود نموده اند. همچنین از جناب آقای دکتر صدوقی دبیر محترم هیات دولت که در این جلسه شرف حضور ندارند به خاطر حمایت هایی که در این امر مهم داشتند به طور خاص تشکر می شود.

تشکر از اعماق وجود از جناب آقای دکتر هادی ابراهیمی معاون محترم سیاسی و امنیتی استانداری که با تمام وجود بر عهدی که با مردم ما بسته بودند وفادار باقی ماند و به تشخیص صحیح و انقلابی و اصولی خود با قاطعیت و سماجت و صلابت عمل فرمودند.

تشکر از حضور گرم و ارزشمندنمایندگان دوره هشتم و نهم شهرستان ساری و میاندرود در پیگیری های مربوط به بخشداری رودپی شمالی و تشکر از جناب آقای دکتر شجاعی که با حضور خود در این جلسه ارزش این مراسم را پررنگ تر فرمودند.

تشکر خاص از حضور فرماندار محترم شهرستان ساری و هیات همراه اعم از بخشداران و دهیاران و نیز تشکر از حضور جناب آقای حسینی نژاد فرماندار سابق شهرستان که در این راه همراهی داشتند.

تشکر از فرماندهان محترم و شریف نظامی و انتظامی و عزیزان بسیج و پاسگاه انتظامی فرح آباد، مدیران محترم پلاژها و دهیاران محترمی که در جلسه شرف حضور دارند.

تشکر از حضور مدیران کل و روسای محترم سازمان های استان

تشکر از هیات موسس خستگی ناپذیر و پیگیر تاسیس بخش رودپی شمالی و شهر بزرگ و توریستی فرح آباد

تشکر از حضور نخبگان، فرهیختگان و عناصر ارزشمند و فرهنگی و انقلابی بخش رودپی شمالی

تشکر عمیق از شوراهای اسلامی فرح آباد و کلیه شوراهای اسلامی روستاهای 30 گانه بخش رودپی شمالی و همچنین از میهمانان گرانقدری که از بخش رودپی جنوبی در این جلسه شرف حضور دارند.

تشکر ویژه از حضور هیات های مذهبی بخش رودپی شمالی

تبریک میژه به جناب آقای دکتر سیروس (حسین) کرامتی فرح آبادی به عنوان اولین بخشدار رودپی شمالی و آرزوی توفیق برای ایشان که خودشان دبیر و از فعالان هیات موسس بوده اند.

جناب آقای استاندار،

حضرتعالی به خوبی واقفید که جایگاه رودپی شمالی در ساری به عنوان شهر مرکز استان چه معنای عمیقی دارد. می دانید و می دانیم که تاسیس بخشداری رودپی شمالی سقف انتظارات ما و اهالی 30 روستای این بخش نیست بلکه کف انتظارات و مطالبات مردم ما است.

مطالبات اصلی و حقیقی ما تازه از این پس آغاز می شود و به طور قطع و یقین ما با راهنمایی های شما و دستگاه فاخر استانداری به توسعه بخش رودپی شمالی به عنوان یکی از قطعات پازل بزرگ استان می نگریم و معتقدیم استعدادها، قابلیت ها و توانمندی های پایان ناپذیر این بخش ظرفیت های بزرگی را برای استان ایجاد خواهد کرد که غفلت از آنها دقیقاً به معنی هدر رفت سرمایه های ملی است.

بزرگترین سرمایه ما در این بخش وجود نیروی انسانی توانمند در منطقه، فرهیختگان متعدد و مدیران تاثیرگذاری هستند که امروز در سطح استان مازندران و تهران کاملاً می درخشند.

با توصیفات فوق از استاندار محترم انتظار می رود که در اولین سال تاسیس بخشداری رودپی شمالی در ابتدای سال 92 عنایت ویژه ای به سطح اولین بودجه بندی این بخش نشان دهند و شک نداشته باشند که مردم ما این همکاری شما را با همیاری ها و همراهی های به مراتب گسترده تر پاسخ خواهند داد.

امیدوار هستیم که دستور فرمائید استقرار نمایندگی های ادارات دولتی در این بخش تسریع گردد و شاهد شروع فععالیت های اداری پر رنگ و پر رونق در بخش رودپی شمالی باشیم

با تشکر مجدد از حضور همه عزیزان محترم


مطالب مشابه :


متن خیر مقدم جهت حضور میهمانان به نیشابورعزیز(قابل توجه همکاران مدارس و...)

1 ا کتبر 2014 ... مجری نیشابور زمین - متن خیر مقدم جهت حضور میهمانان به نیشابورعزیز(قابل توجه همکاران مدارس و...) - هنر و ادبیات - مجری نیشابور زمین.
متن خیر مقدم به استاندار محترم

کانون انتظار نصرآباد - متن خیر مقدم به استاندار محترم - وابسته به مسجد صاحب الزمان روحی فداه.
خیر مقدم و شادباش - نمونه متن شروع برای مجری

مجري گري ، صدا ، فن بيان ، رازهاي موفقيت - خیر مقدم و شادباش - نمونه متن شروع برای مجری - بهترين مطالب در خصوص مجري گري و فتن بيان و خوانندگي و .. - مجري گري
اندر حکایت خیر مقدم گویی وتشکر کردن در مراسم وجلسا ت اداری

شما مخا طب گرامی این سطور حتما بارها مستمع ومهمان مراسم ها ی پر طمطراق اداری بوده اید. بله درست حدس زدید! بی مقدمه می خواهم در باره فراوانی خیرمقدم گویی و ابراز تشکر
اس ام اس خیر مقدم بازگشت از حج | اس ام اس خیر مقدم حجاج

پیام تبریک مکه متن خير مقدم حج متن خير مقدم مکه پیام تبریک بازگشت از عتبات عالیات تبريك سفر حج اس ام اس بمناسبت بازگشت ازحج عمره پیامک بازگشت از
پیامک خیر مقدم حجاج سال 90

متن خیر مقدم قدوم حجاج از حج. گرامی باد مقدمتان که آمیخته با غبار کعبه ، صفای مدینه . و معطر به عطر قبور ائمه بقیع است . . . حجکم مقبول سعیکم مشکور. ღ♥ღ اس ام اس
متن خیرمقدم به نیکوکاران و خیرین مدرسه ساز

15 مه 2012 ... متن خیر مقدم به نیکو کاران و خیرین مدرسه ساز. خیر نیکو کار: سلام و عرض شاد باش داریم خدمت شما عزیزانی که با دستان مهربان تان مأمنی. می سازید سر
خیرمقدم گویی در مراسم تاسیس بخشداری رودپی شمالی و بیان انتظارات حداقلی

رودپـی نیـوز Roodpaynews - خیرمقدم گویی در مراسم تاسیس بخشداری رودپی شمالی و بیان انتظارات حداقلی - اخبار شمال ایران - رودپـی نیـوز Roodpaynews.
متن خیر مقدم سرهنگی دبیر جشنواره تئاتر

محراب ـ گاهنامه تحلیلی ـ فرهنگی و هنری ـ - متن خیر مقدم سرهنگی دبیر جشنواره تئاتر - سایه خویشی فنا شو در شعاع آفتاب / چند بینی سایه خود،سایه او را ببین.
متن خیر مقدم و مجریگری فریبا علومی یزدی در روز پدر سال 1381

2 مارس 2014 ... مـجـری بـندپی || - متن خیر مقدم و مجریگری فریبا علومی یزدی در روز پدر سال 1381 - زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست . . . - || مـجـری بـندپی ||
برچسب :