مهره ماراصل شاه کبرا هندی


مهره مار چیست؟

فصل جفت گیری در میان حیوانات ویژگیهای مختلفی به همراه دارد که از آن جمله میتوان به تغییرات فیزیکی و شیمیایی در بدن جانداران مختلف اشاره کرد . در این فصل اغلب حیوانات بنا به نیاز غریزی خود تغییراتی در اندامها  و غدد داخلی خود دارند و ترشحات متعددی از خود بروز میدهند .
مهره مار از ترشحات غددی بدن مار است که در زمان شروع فصل جفت گیری و براساس نیاز غریزی این حیوان در راستای جذب جنس مخالف در روی سر مارها ( نر و ماده ) مترشح شده و پس از پایان عمل جفت گیری از روی سر هر دو مار به شکل قطعه استخوان کوچک بر زمین افتاده و در  محل باقی میماند .
کاربردهای مهره مار :

با توجه به اثبات علمی فرضیه " هر شئی و پدیده ای در جهان هستی و طبیعت دارای انرژی مغناطیسی  نهفته ای در درون خود بوده و با انتشار آن به بیرون در محیط اطراف خود تاثیر میگذارند" تمامی پدیده های طبیعی که حاصل واکنشها و دگرگونیهای محیط و طبیعت هستند انرژی پنهانی در خود دارند و بسته به شرایط محیطی که در آن قرار میگیرند از خود انرژی ساطع میکنند . مهره مار نیز که حاصل واکنشهای شیمیایی و ترشحات غددی بدن مار میباشد در هنگام قرار گرفتن در شرایط مساعد و محیطهای اجتماعی انسانی و با دریافت انرژیهای بیرونی, انرژی مغناطیسی نهفته در درون خود را که غالباً دارای بار مثبت است از خود بروز میدهد . بدین سبب از مهره مار در بهبود روابط اجتماعی بیشتر استفاده میشود.
چرا مهره مار ؟
مهره مار در تمامی دنیا و در میان ملتهای مختلف بارزترین نماد و سمبل شانس است و از آن به عنوان ابزار شانس و خوشبختی در بسیاری جاها استفاده میشود .

باورهای عامه ملل مختلف در مورد مهره مار بسیار است در انگلستان باور به قدرت جادویی مهره مار از زمانهای قدیم معمول بود اما از زمان شاه ارتور و بعد از استفاده از نشان جفت مهره مار در قبضه شمشیر شاه آرتور که اکسکالیبور نام داشت و باعث پیروزیهای متعدد برای انگلستان شده بود قوت بیشتری به خود گرفت و استفاده از آن در میان مردم نیز معمول گردید.
در میان سرخپوستان اعتقاد بر این است استفاده از مهره مار و جفت مهره مار در بالین بیماران باعث بهبودی زودتر مریض میشود .
در میان اقوام آسیایی از مهره مار بصورت گردنبند در کودکان استفاده میشود و اعتقاد بر این است که باعث سلامت و افزایش رزق و روزی و کسب مقام مادی و معنوی میگردد.
بومیان استرالیا که قدمت استفاده از مهره مار در میان آنها بسیار قدیمی تر از سایر اقوام نیز می باشد بر این باورند که جفت مهره مار بخصوص جفت مهره مار افعی در بهبود روابط اجتماعی و روابط کاری تاثیر فوق العاده ای دارد .

 از مهره مار در بهبود روابط اجتماعی , پیشرفت کاری , کسب و کار , رزق و روزی , ایجاد محبت همراه با دعای مخصوص, جلب توجه دیگران , جذب اطرافیان , تاثیر در افکار دیگران و نیز در امور جدایی زوجین برای بهم رسیدن دوباره و .... استفاده میشود .
شایان ذکر است کاربردهای متنوع مهره مار باید با دعای مخصوص همراه باشد که دعا نویس بر آنها با دریافت مشخصات کامل میخواند.                          
 
ضمانت مهره مار :
این شرکت برای اطمینان مشتریان خود از اصل بودن مهره مار ها صرف نظر از سابقه 7 ساله خود در این امر محصولات خود را با ضمانت نامه کتبی به فروش میرساند .                           
   قیمت واقعی مهره مار ؟    
                                                            
        مهره مار ایرانی وآبزی  5000 تومان                                   
مواظب مهره های ارزان قیمت و نا اصل باشید ...
- نوع دوم مهره مار هندی شاه کبری اصل با شکل و رنگ و اندازه و ظاهری کاملا متفاوت و کارایی بسیار بالاتر از نوع دیگر می باشد . (تعداد محدود )
                   مهره مار هندی شاه کبری با ضمانت کتبی اصل بودن            
  هفتاد هزار تومان
            مهره مار افعی هندی با ضمانت کتبی اصل بودن           
   90هزار تومان  
                                                         
                  
- نوع دوم را با ضمانت بی قید و شرط برگشت پول برای شما ارسال خواهیم کرد.
مشتریان محترم جهت خرید و مشاوره میتوانند با شماره زیر تماس حاصل فرمایند:
0919-982-41-25  سید رضا خیری

خر مهره چیست؟
             
خر مهره مهره ای است سفالی و معمولاً آبی رنگ که در روزگاران قدیم بر گردن حیوانات برای جلوگیری از چشم و نظر میانداختند. این مهره را همراه با دعای مخصوصی که به آن بسته میشد به گردن حیوانات من جمله گاو و اسب و خر می انداختند که باعث دفع چشم و نظر میشده است ولی بعدها بیشتر در مورد حیوانات باربر و بخصوص خر استفاده گردید و به همین دلیل به خر مهره معروف شده است .
 مهره خر چیست؟                      
قطعه ای استخوانی است که از استخوان گردن خر در آورده می شود و به اشکال مختلف مانند گردن بند و مچ بند مورد استفاده قرار میگیرد.
 
چرا مهره خر ؟
استفاده از مهره خر از زمانهای دور ولی نه شکل امروزی معمول بوده است. با توجه به نبود امکانات در زمان قدیم معمولاً قطعه کوچکی از استخوان خر را در خانه ها و مغازه ها نگه میداشتند زیرا اعتقاد داشتند که مهره خر خوش شانسی و اقبال به همراه دارد و خاصیت دفع انرژیهای منفی را نیز دارد. و ضرب المثل " خر شانس " نشاءت گرفته از این اعتقاد است .
خاصیت و تاثیرات خر مهره :                                 
با توجه به استفاده از خر مهره در امور چشم و نظر از قدیم الایام بیشترین مورد استفاده در حال حاضر نیز مواردی چون دفع بلا و چشم و نظر میباشد. ولی استفاده در مواردی چون رزق و روزی , شانس و اقبال , روابط کاری, روابط اجتماعی , تحکیم موقعیت شغلی و ... با دعای مخصوص هر مورد نیز رایج می باشد .
ضمانت اصل بودن محصولات:

 
این شرکت با ارسال ضمانت نامه کتبی قابل برگشت اصل بودن محصولات خود را تضمین مینماید.

 
قیمت خر مهره و مهره خر :
خر مهره سفالی آبی رنگ 20,000 تومان
مهره خر استخوانی  110,000 تومان
طریقه سفارش یا ارسال خرمهره :
شما خریدار محترم یا میتوانید از طریق لینک خرید زیر مشخصات خود را ثبت کنید که در اسرع وقت از طرف همکاران با شما تماس گرفته شده واطلاعات لازم را از شما میگیرند یا تماس با شماره 09199824125 سید رضا خیری میتوانید اطلاعات کامل ومشاوره کاملا رایگان بگیرید درخواست شما ثبت شده و در روی فاکتوری که ارسال میشود نام محصول به عنوان گردنبند اسپورت کارگشا ثبت میشود و به غیر فروشگاه و شما خریدار محترم! کسی از محتویات داخل بسته خبردار نخواهد شد و وقتی بسته را مامور پست تحویل داد مبلغ را نیز به مامور پست پرداخت میکنید.                                   
دعا و ذکر خر مهره و مهره خر:
 
 دعا و ذکر های که برای هر مورد و بنا به درخواست مشتری نوشته میشود توسط معتبرترین دعا نویسی که با این شرکت همکاری دارد نوشته و خوانده میشود.
شماره تلفن تماس
0919,982,41,25
  سید رضا خیری
مطالب مشابه :


دعا نویسی و جن گیری

مهدویت و دجال - دعا نویسی و جن گیری - خدا شناسی(قرآن، احادیث طمطم هندی لعنة الله علیه
دعا نویسی و جن گیری

دوست یا دشمن؟؟؟؟ - دعا نویسی و جن گیری - (توضیح:طمطم هندی بزرگترین و شهیر ترین جنگیر هند است)
مهره ماراصل شاه کبرا هندی

دعا واذکار الهی واحادیث ائمه - مهره ماراصل شاه کبرا هندی - دعا،ذکر،احادیث،خریدمهره مار
بازار گرم دعانویسی در افغانستان

دعا - بازار گرم نامفهوم را در داخل اشکال هندی، بر روی آموخته و از آنها، برای دعا نویسی
تعیین ایام و ساعت های سعد و نحس

ستاره های منسوب به ساعات مختلف روزهای هفته(مفید برای تعیین ساعت دعا نویسی): طم طم هندی
مواظب کلاهبردارها باشید

حل تمامی مشکلات شما (دعا نویسی) - مواظب کلاهبردارها باشید - 7- لباس پوشیدن به سبک هندی و .
برچسب :