نامه وزرا درحمایت از متهم کلیدی پرونده بیمه ایران

بیمه نیوز - برگزاری دادگاه بیمه ایران و طرح مکرر نام معاون اول رئیس جمهور، به عنوان یکی از متهمین این پرونده، چندین جلسه هیات دولت را تحت الشعاع قرار داد و به واکنش صریح و انتقاد رئیس جمهور و اعضای هیات دولت منجر شد.
 
خبرنگار الف در همین رابطه کسب اطلاع کرد که در یکی از جلسات هیات دولت، رئیس جمهور با انتقاد از نحوه برگزاری دادگاه ها، ضمن گلایه از مطرح شدن نام محمد رضا رحیمی به عنوان متهم فساد اقتصادی در پرونده بیمه ایران، نسبت به تداوم این روند اظهار نگرانی کرده است.
 
در همین رابطه در یکی دیگر از جلسات هیات دولت، با انتقاد یکی از وزرا نسبت به بر سر زبان ها افتادن نام معاون اول در پرونده بیمه ایران، پیشنهادی مطرح می شود تا نامه گلایه آمیزی خطاب به رئیس دستگاه قضائی مبنی بر جلوگیری از تداوم آنچه "اتهام افکنی خوانده می شد"، نوشته شود.
 
در نهایت این نامه توسط یکی از وزرا نوشته می شود و همه وزرا بجز یک وزیر پای آنرا امضا می کنند. امضا کنندگان این نامه خواستار اصلاح روند برگزاری دادگاهها شدند و نسبت به مطرح شدن نامه محمد رضا رحیمی به عنوان متهم به فساد اقتصادی در رسانه ها صریحا انتقاد کردند.
 
به گزارش خبرنگار ما از سرنوشت این نامه خبری در دست نیست اما آنچه اهمیت دارد این است که رئیس جمهور و برخی از اعضای هیات دولت از مطرح شدن مجدد نام رحیمی به عنوان متهم فساد اقتصادی به شدت ناراحت هستند و از هر ابزاری استفاده می کنند تا ادامه این روند را متوقف سازند. در همین راستا محمدرضا رحیمی طی چند هفته گذشته از رسانه هائی که از وی به عنوان متهم فساد اقتصادی نام بردند شکایت کرده است.
 
گفتنی است نام محمدرضا رحیمی به عنوان متهم فساد اقتصادی اولین بار همراه با پرونده بیمه ایران بر سر زبان ها افتاد. برخی از وی به عنوان متهم کلیدی و سرنخ اصلی پرونده موسوم به خانه فاطمی نام بردند و از دستگاه قضائی درخواست کردند که وی را  مانند هر شهروند ساده و دیگر متهمین پرونده بیمه به دادگاه احضار کند. علیرغم اینکه متهم بودن رحیمی توسط دادستان هم تائید شده اما وی تا امروز ه هیچ دادگاهی احضار نشده است.
 
همین موضوع نیز مورد انتقاد نماینده ها و رسانه ها قرار گرفته است.بسیاری از دلسوزان انقلاب و جریان های عدالتخواهی خواهان برخورد دستگاه قضایی در این مورد هستند.


مطالب مشابه :


کابینه دکتر احمدی نزاد با اسم وعکس وزرا

کابینه دکتر احمدی نزاد با اسم وعکس وزرا. پیشخوان دولت تختی۱۰۶۷تقدیم میدارد ثبت نام وام
نامه وزرا درحمایت از متهم کلیدی پرونده بیمه ایران

بیمه دی نمایندگی اسماعیل پور - نامه وزرا درحمایت از متهم کلیدی پرونده بیمه ایران - در مورد
کاریکاتور وزرا ایران

نام : myblog نسخه : 1.0.1 حجم خالص : 292KB کيفيت عکسها : عالي طراحي شده با زبان هاي : Html , Css , JQuery
توزیع آرا نمایندگان به وزرا + نظرات مخالف و موافق + برنامه های وزرا

وبلاگ دکتر خلیل علی محمدزاده - توزیع آرا نمایندگان به وزرا + نظرات مخالف و موافق + برنامه های
آخرين گمانه‌زني: تمامی وزرا و معاونان دولت آينده/ عارف برای معاون اولی منتفی است

{{ ندای سلماسnedayesalmas }} - آخرين گمانه‌زني: تمامی وزرا و معاونان دولت آينده/ عارف برای معاون
خبر احتمالي:وزرای دولت روحانی چه کسانی هستند!

اصل 133 قانون اساسی می‌گوید، وزرا توسط رئیس دادگستری نام برده می‌شود و در
ترقی:مجلس به نام همکاری با دولت مجاز به تایید همه وزرا نیست

پایگاه خبری و تحلیلی "ایران اسلامی" - ترقی:مجلس به نام همکاری با دولت مجاز به تایید همه وزرا
شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام داوطلبان نمایندگی دوره دهم مجلس(اسفند ماه 1394)

onlinemohammad - شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام داوطلبان نمایندگی دوره دهم مجلس(اسفند ماه 1394) -
برچسب :