موارد کاربرد استنسیل یا پر نشان دادن ابرو - لوازمی برای پر نشان دادن ابرو

 

اگر ابرو های شما کم پشت است و نمی‌خواهید دردسر های تاتو ی ابرو را تحمل کنید می‌توانید با این روش به سادگی ابرو های خود را زیباتر و پر پشت‌تر جلوه دهید .

 

 

گام اول:

 

نقش زدن که این کار برای ابرو ‌های نا متراکم و کم پشت و معیوب استفاده می‌شود

 

لوازمی برای پر نشان دادن ابرو

لوازمی برای پر نشان دادن ابرو

 

گام دوم:

 

ابرو را نشان دار کنید، قبل از اضافه کردن رنگ ابتدا با قلم چشم ابرو را به سه قسمت تقسیم کنید این سه قسمت اینگونه است ، اولین علامت بالای غدد اشکی چشم ، بالای مردمک چشم در حالتی که چشم به مقابل نگاه ‌می‌کند و درست در مرکز قرار دارد و نقطه سوم حدودا 5/6 میلیمتر یا 13 میلیمتر بالای گوشه انتهایی چشم است و در اصل بستگی به پف پلک شما دارد و شما خود ‌می‌توانید بهترین حالت را بدست آورید .

 

بهترین روش برای پرنشان دادن ابرو

بهترین روش برای پرنشان دادن ابرو

 

گام سوم:

 

مداد پودری نقش دهنده ابرو ، این مداد تنها به همین منظور ساخته شده است .با استفاده از آن ‌می‌توانید نقش به ابرو ‌هایتان بدهید ماندگاری آن هم بسیار عالی است.

 

 

گام چهارم:

 

واکس و پودر اگر از پودر ابرو و واکس استفاده ‌می‌کنید ،نیاز به قلم مو مخصوص دارید این قلم مو نباید خیلی شل و زبر باشد . با استفاده از قلم مو و با حرکت‌هایی باریک روی ابرو را با پودر مخصوص بپوشانید .حرکت قلم مو مهم است هر چه به انتها نزدیک ‌می‌شوید بهتر است قلم مو را از حالت تخت 90 درجه بپیچانید تا نازک شود و روی دم ابرو را بگیرد و نه بیشتر.

 

 

گام پنجم:

 

پودر و واکس ، این محصول هم پودر و هم واکس ابرو توامان است و استفاده ای دو جانبه دارد .

 

چگونه ابروی خود را مرتب وپر نشان دهیم

چگونه ابروی خود را مرتب وپر نشان دهیم

 

گام ششم:

 

شما ‌می‌توانید ماحصل کار را ببینید . ابرو ‌ها حالا بسیار پرپشت و طبیعی به نظر ‌می‌رسد . کار با این محصو لات سریع و راحت است و نیاز به کمی‌ تمرین دارد. اگر شما تبحر کافی در این زمینه ندارید و ممکن است که محدوده ابرو رنگ بیرون بزند می‌توانید از روش دوم که در ادامه مطلب آمده استفاده کنید.

 

روش پر نشان دادن ابرو,پر نشان دادن ابرو,پرپشت نشان دادن ابرو,[categoriy]

 

 

پر پشت کردن ابرو برای کسانی که ابرو بلوند و یا اصلا ابرو ندارند:

 

بعضی مواقع ابرو ‌ها آنقدر بور است که دیده نمی‌شود خصوصا در خانم‌های مسن کم پشت شدن مزید بر علت ‌می‌شود .

 

روش پر نشان دادن ابرو,پر نشان دادن ابرو,پرپشت نشان دادن ابرو,[categoriy]

 

گام اول:

 

در این مواقع بهتر است زیر سازی ابرو بسیار خوب صورت گیرد پس در مرحله اول از واکس بیرنگ برای تثبیت بیشتر مراحل بعد استفاده ‌می‌کنیم ، این واکس‌ها با ایچاد چسبندگی بیشتر به ماندگاری آرایش ابرو کمک ‌می‌کند. ‌می‌توانید از رژ لب‌های ویتامینه بی رنگ هم برای این کار استفاده کنید.

 

روش پر نشان دادن ابرو,پر نشان دادن ابرو,پرپشت نشان دادن ابرو,[categoriy]

 

گام دوم:

 

البته بعضی سایه های ابرو توامان هم چرب است و هم برای رنگ آمیزی استفاده می‌شود.میتوانید از سایه های چرب استفاده کنید که با تن رنگ پوست تان هماهنگی داشته باشد مثلا این رنگ مطابق با پوست این خانم در نظر گرفته شده است .

 

 

گام سوم:

 

حالا از استنسیل مخصوص ابرو استفاده کنید ،این استنسیل را روی بیس ابرو بگذارید و سپس با قلم مو مخصوص پودر هماهنگ با ابرو را روی ابرو بکشید ، حرکت قلم مو باید آهسته و ملایم صورت گیرد .

 

روش پر نشان دادن ابرو,پر نشان دادن ابرو,پرپشت نشان دادن ابرو,[categoriy]

 

گام چهارم:

 

پودر بلوند طلایی، این پودر را در صورتی که محصول بالا را ندارید ‌می‌توانید استفاده کنید . بهد از زیر سازی با واکس یا رژ بی رنگ این پودر مخصوص را بکار ببرید مطمئننا نتیجه رضایت بخش خواهد بود .

 

روش پر نشان دادن ابرو,پر نشان دادن ابرو,پرپشت نشان دادن ابرو,[categoriy]

 

با این روش به سادگی میتوانید ابرو هایی زیبا داشته باشید.

روش پر نشان دادن ابرو,پر نشان دادن ابرو,پرپشت نشان دادن ابرو,[categoriy]

با آشنا شدن با روش جدید استنسیل ابرو که در جهت پر نشان دادن ابرو های خالی یا ریخته شده بسیار مفید بوده و ابرو ها را به طور طبیعی پر وزیبا نشان خواهد داد...
  با آشنا شدن با روش جدید استنسیل ابرو که قبل از این با عنوان استنسیل ابرو روشی ساده برای پرپشت کردن ابرو ها!! در سیمرغ ذکر شده است و آن در جهت پر نشان دادن ابرو های خالی یا ریخته شده بسیار مفید بوده و ابرو ها را به طور طبیعی پر وزیبا نشان خواهد داد، در این مقاله قصد داریم شما را با موارد کاربردی این روش نوین وساده آشنا کنیم به طوری که بدانید در چه مواقع وبرای چه منظور می توان از این روش استفاده نمود:

روش پر نشان دادن ابرو,پر نشان دادن ابرو,پرپشت نشان دادن ابرو,[categoriy]

1-به جای تاتو ی دائم واستفاده از تاتو ی موقت

این درست زمانی است که شما نمی خواهید برای همیشه ابرو یتان به یک مدل ثابت باقی بماند گرچه به نوعی با تاتو ی دائم مدل ابرو ها را نیز تغییر می دهند ولی با توجه به ماندگاری اثر پاک شدگی ها بر روی صورت برای بسیاری از خانمها شکل مطلوبی نداشته واز این بابت احساس نارضایتی خواهند داشت، بنابر این شما با استفاده از مواد تاتو ی موقت که به طور موقت بر روی ابرو های شما خواهد ماند وبه راحتی پاک می شود می توانید فرم دلخواه ابرو ها را با استنسیل انتخاب کرده و سپس آنرا بر روی ابرو پیاده کنید وپس از مدتی آن را تغییر دهید.

2-تشخیص بهترین مدل ابرو برای چهره

این زمانی است که شما نمی دانید با توجه به ابرو یی که دارید چه مدل ابرو یی به چهره ی شما خواهد آمد وآن را جذاب تر خواهد کرد در نتیجه مدلهای انتخابی استنسیل را بر روی ابرو پیاده کرده و درانتخاب بهترین آنها از آن کمک می گیرید.

3-تغییر مدل ابرو بدون دست زدن به شکل اصلی ابرو ها

گاهی ابرو یی بسیار کم پشت وکمرنگ ونازک داشته ونمی خواهید از ابرو ی اصلی وطبیعی شما چیزی کم شود چون با برداشتن آنها به مرور این ابرو ها خالی وخالی تر خواهند شد پس با حفظ شکل اصلی ابرو ها با استفاده از استنسیل ابرو مدل مو رد نظر خود را انتخاب کرده و ابرو یی پر و طبیعی را برای چهره ی خود خواهید ساخت. 4-تشخیص بهترین مدل برای تاتو ی دائم

خیلی وقتها می خواهیم برای همیشه از داشتن ابرو هایی خالی وکم خلاص شویم و قصد داریم ابرو هایمان را تاتو کنیم ولی از اینکه مبادا مدلی که آرایشگر برای من در نظر می گیرد مناسب چهره ی من نباشد ویا من آن را دوست نداشته باشم از ریسک آن می ترسیم در اینجاست که استنسیل ابرو به ما کمک می کند که قبل از آن چندین مدل را بر روی ابرها با سایه ی ابرو امتحان کرده و پس از قطعی شدن آن برای تاتو اقدام کنیم وبا سلیقه وانتخاب خودمان دست به چنین کاری بزنیم.

5-پهن وپر نمودن ابرو های توخالی یا بدون دنباله

زمانی که ابرو ها ی شما از تاج خالی بوده و شاید در انتها نیز کم و نا مرتب به نظر آید که با استفاده از استنسیل حد سایه کشیدن ،پر و پهن تر نمودن آن مشخص شده وبه راحتی ابرو یی طبیعی و در عین حال پر وپهن تر از قبل برای چهره تان در نظر خواهید گرفت.

6-یکدست ویک مدل شدن دو ابرو

با توجه به اینکه اکثر ابرو ها در یک چهره با هم حتی خیلی کم فرق می کنند ویکی از اهداف مرتب کردن ابرو ها مثل هم شدن ویک مدل شدن آنهاست واین کار گاهی بر خلاف میل افراد به نازک شدن ابرو ها منتهی می شود بنابر این استنسیل ابرو می تواند راهی برای کمک به حل این مشکل بدون نازک شدن ویا کوتاه شدن ابرو ها باشد به طوری که پس از انتخاب مدل ابرو وپیاده شدن بر روی یکی از ابرو ها با بر گرداندن استنسیل در جهت عکس آن برای ابرو ی بعدی، در یکدست ویک مدل شدن دقیق آنها به ما کمک  بسیاری خواهد شد.

منبع :seemorgh.com