تغییر چهره‌ی Ellie و معرفی الن پیج در بازی Beyond اتفاقی بوده است

در پی رونمایی از بازی جدید سونی که شرکت کوانتیک دریم آن را در نمایشگاه E3 امسال تحت عنوان Beyond: Two Souls معرفی کرد، در ارتباط با شخصیت اصلی در این بازی که “الن پیج” باشد جنجال به پا شد. اگر به خاطر داشته باشید شباهت کراکتر Ellie در بازی The Last of Us در ابتدا بی‌نهایت شبیه به “الن پیج” بازیگر نقش “جونو” در فیلمی به همین نام بود که البته سازندگان حاضر در ناتی داگ این اتفاق را تشابه ساده پنداشته بودند.

.

43711675922701934010.jpg

.

مدتی از معرفی بازی The Last of Us گذشت که با اقدامی عجیب کراکتر شخصیت Ellie چهره‌ای متفاوت از قبل پیدا کرد. بازخورد زیاد این اتفاق طراحان ناتی داگ را به حرف آورد که مشخص شد آن‌ها می‌خواستند این دختر نوجوان را بچه‌ سال‌تر از پیش نشان دهند که چهره‌ی وی را به این شکل دگرگون ساخته‌اند. باز هم مدتی گذشت تا اینکه نمایشگاه E3 2012 آغاز شد. کنفرانس سونی و رونمایی از بازی انحصاری دیگر به نام Beyond: Two Souls که شخصیت اصلی آن “الن پیج” بود.

.

The_Last_Of_US_New_Ellie_3.jpg

.

با این رونمایی دوباره شایعات بالا گرفت که تغییر چهره‌ی Ellie در بازی The Last of Us به خاطر حضور “الن پیج” در Beyond: Two Souls بوده است. اینبار باز هم به سراغ سازندگان شرکت ناتی داگ می‌رویم تا از این ماجرا پرده برداری کنیم. آقای Bruce Straley کارگردان بازی “آخرین بازمانده از ما” اظهار کرد که در ابتدا کراکتر الی را از مجموع چهره‌های گوناگون پرداخت کرده‌ است اما با واکنش مخاطبان و حال و هوای بازی تصمیم گرفته‌اند تا صورت این دختر نوجوان را کمی بچه سال‌تر کنند. بنابراین با جستوجوهای فراوان به گزینه‌ی اشلی جانسون (هنز پیشه هالیوود) برخوردند که چهره‌ی بچه سال‌تری داشت.

.

Beyond610.jpg

.

وی چنین فزود: “ما طبیعتا نمی‌دانیم چه اتفاقی برای دیگر شرکت‌ها و بازی‌ها در حال رخ دادن است و کاملا بی‌خبر هستیم. اگر هم از این حوادث و اتفاقات مشاهده می‌کنید مخصوصا شباهت “الی” و “الن پیج” در بیاند کاملا تصادفی است”.


مطالب مشابه :


تغییر چهره‌ی Ellie و معرفی الن پیج در بازی Beyond اتفاقی بوده است

با این رونمایی دوباره شایعات بالا گرفت که تغییر چهره‌ی Ellie در بازی The Last of Us به بازی آنلاین.
تغییر چهره های شگفت انگیز+تی شرت های باحال

تغییر چهره های شگفت انگیز+تی شرت های بازی آنلاین. امکانات
دانلود FaceLab – نرم افزار تغییر چهره برای آندروید

نرم افزار تغییر چهره برای آندروید کمیاب آنلاین. بازی جدید و بسیار جذاب Worms محصول 2008
رمز جی تی آی 5

تغییر چهره به فرد مو گره کد بازی آنلاین Your
جدیدترین بازیهای آنلاین

بازی تغییر چهره: بازی تشخیص برچسب‌ها: بازی آنلاین, بازیهای آنلاین
تغییر چهره ویندوز

تغییر چهره دانلود,دانلود نرم افزار,دانلود بازی پخش فیلم و آهنگ آنلاین
نرم افزار تبدیل چهره شما به زامبی! (zombie booth)

دانلود فیلم سریال موزیک انیمیشن بازی بازی های آنلاین دانلود نرم افزار تغییر چهره
برچسب :