ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران شروع شد

ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران شروع شد

ارس نیــوز اخبار منطقه آزاد ارس ، جلفا

ارس سرزمین زیباییها

درباره ما
arasnewss.jpg سلام.
وبلاگ ارس نیوز با هدف پوشش رخدادها و تحولات منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا و شهر هادیشهر ثبت شده است. این منطقه در شمال غرب کشور در 135 کیلومتری تبریز واقع شده و با کشورهای ارمنستان و نخجوان و آذربایجان هم مرز می باشد.
جلفا شهری با 6 هزار جمعیت در پیشانی این مرز و بوم در نقطه صفر مرزی قرار دارد.
با استقرار منطقه آزاد ارس در این شهر تحولات بسیاری در این شهر کوچک اما پر اهمیت اتفاق افتاد که در این صفحه کوچک از دنیای بزرگ اینترنت به آن ها می پردازیم.
اما در این میان کلام مهم مدیر به جامعه این است که رسانه ها نقش مهمی در تبیین واقعیت ها دارند و همواره جامعه که در آن اقشار مختلف زندگی می کنند به رسانه نیازمند بوده و رسانه ها نیز برای پوشش صحیح و آگاه سازی به مردم نیاز دارند.
پس بیائیم با رسانه ها همیاری کرده و در مقابل اخبار منتشره از سوی آن ها حساس باشیم.
سعی ما بر آن است تا واقعیت ها را جایگزین شایعات کنیم و دید مثبت نگری را در جامعه رواج دهیم.
به امید روزی که همگان از شنیدن اخبار ملموس جامعه که هر لحظه در حال اتفاق است خوشحال و در راستای پیگیری آن قدم برداریم نه جلوگیری از نشر آن.
××وقت طلاست و مردم خواهان شنیدن واقعیت هستند××
ارس نیــوز
دوستان
قالب وبلاگ پایگاه حفظ ونشر آثار مقام معظم رهبریخبر آنلاینخبرگزاری فارسخبرگزاری جمهوری اسلامی ایرانپرتال سازمان منطقه آزاد ارسواحد مرکزی خبرارسبانخبرگزای مهرخبرگزاری موجتابناکمرکز تقویماخبار مرند- یاشیل وطنوبلاگ افشارآراز سیه رودروابط عمومی منطقه آزاد ارسپردیس بین المللی ارس دانشگاه تهرانسفر به ارسپایگاه صدور کارت ارس وندیوب سایت سرمایه گذاری در ارستور مجازی منطقه آزاد ارسوب سایت پروژه ها و مناقصه های منطقه آزاد ارسشعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تبریز دانشگاه آزاد اسلامی جلفااستانداری آذربایجان شرقیرزرواسیون-مهمانسرای جهانگردی جلفاشبکه بهداشت و درمان جلفا قالب بلاگفا
آخرین مطالب
دریافت شبکه های تلویزیونی جمهوری آذربایجان با گیرنده های دیجیتال در جلفا محسن مهرعلیزاده استاندار جدید آذربایجان شرقی شد با 11 رای موافق/ صادق نجفی پنجاه و پنجمین شهردار تبریز شد کسب عنوان جوان برتر کشور توسط جوان جلفایی و همسرش دانش فنی مینی پالایشگاه در ارس تکمیل شده است گفتگو با دانشجوی نمونه کشور در سال 1391 صادرات 120 میلیون دلاری کالا از گمرک منطقه آزاد ارس دیدار استاندار سیونیک ارمنستان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تاسیس و شروع بکار دفتر سازمان منطقه آزاد ارس در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز افتتاح رستوران و تالار غذاخوری با ظرفیت 600 نفر در جلفا تخفیف 15 درصدی از سود بازرگانی مناطق محروم در منطقه آزاد ارس کارگاه آموزشی نقش تغذیه در کنترل و درمان دیابت در منطقه آزاد ارس برگزار شد راه اندازی دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه در منطقه آزاد ارس راه اندازی تولید 58 هزار تن کالا با مبلغی بالغ بر 205 میلیارد و 900 میلیون تومان در ارس نشست بررسی مشکلات تولیدکنندگان منطقه آزاد ارس
لینکستان
روابط عمومی ارسارسبانمرکز تقویمتابناکخبرگزاری موجخبرگزای مهرواحد مرکزی خبرخبر آنلاینخبرگزاری فارسخبرگزاری جمهوری اسلامی ایران قالب وردپرس هاست لینوکس ابزار فوتوشاپ
لیست تمام پیوند ها
امكانات جانبي
آمار
  جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید. ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران شروع شد ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در 43 رشته کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 91-90 با پذیرش 500 دانشجوی جدید شروع شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از 15 شهریور در سال تحصیلی جدید اقدام به جذب 500 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد کرده است.
بر همین اساس ثبت نام دراین دانشگاه در 43 رشته در مقطع کارشناسی ارشد شروع شده است و مراحل ثبت نام به صورت آنلاین و از سایت رسمی این دانشگاه به آدرس اینترنتیhttp://aras.ut.ac.ir انجام می شود.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به وب سایت این دانشگاه مراجعه نمایند.
پردیس دانشگاه تهران که دومین سال فعالیت خود را در منطقه آزاد ارس پشت سر می گذارد به جذب دانشجو برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا می پردازد.
رشته های تحصیلی فعال این دانشگاه، ایمنی،بهداشت و محیط زیست ؛باستان شناسی ؛برنامه ریزی گردشگری (توریسم)؛ بیماری شناسی گیاهی ؛ بیوتکنولوژی کشاورزی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ مدیریت ورزشی ؛ ترویج کشاورزی ؛ توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی ؛ پژوهش علوم اجتماعی؛حسابداری ؛حقوق خصوصی ؛حقوق جزا و جرم شناسی ؛ حقوق عمومی؛زبان و ادبیات انگلیسی، روسی، فرانسه؛زلزله شناسی ؛شیمی آلی؛ اقتصاد نظری؛مدیریت بازرگانی ؛مدیریت اجرایی؛ مدیریت استراتژیک ؛مدیریت بازاریابی ؛مهندسی محیط زیست و نانو شیمی می باشند.
گفتنی است هم اکنون بیش از 3000 دانشجو در دانشگاه هاو مراکز علمی آموزش عالی منطقه آزاد ارس شامل پردیس های بین المللی دانشگاههای تهران، تبریز، علوم پزشکی تبریز و شعب دانشگاه های پیام نور و آزاد درحال تحصیل می باشند.
منطقه آزاد ارس در شمال غربی کشور در استان آذربایجان شرقی و در نقاط مرزی با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان واقع شده و بخش هایی از شهرستانهای جلفا و خداآفرین را به مساحت تقریبی 51هزار هکتار در برمی گیرد.


مطالب مشابه :


پردیس ارس دانشگاه تهران برای نیمسال دوم دانشجو می پذیرد

ارس نیــوز اخبار منطقه آزاد ارس ، جلفا - پردیس ارس دانشگاه تهران برای نیمسال دوم دانشجو می
جزئيات كامل شهريه واحدهاي بين الملل علوم پزشكي/ تربيت پزشك 80 ميليوني!

وبلاگ دانشجویان داروسازی پردیس بین الملل دانشگاه علوم علوم پزشكي تبريز در ارس.
ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران شروع شد

ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در 43 رشته کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 91-90 با
پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در 42 رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد

پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در سال تحصیلی 91-90 در 42 رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد 500
21 رشته دکتری جدید در پردیس ارس دانشگاه تهران

اخبار شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس - 21 رشته دکتری جدید در پردیس ارس دانشگاه تهران - اخبار و
پردیس بین المللی ارس دانشگاه

مجموعه دانشگاه تبریز است که در همچنین پردیس بین المللی ارس در جهت فراهم کردن امکانات
پذيرش بدون آزمون دانشجوي دكتري در پرديس بين‌المللي ارس

رييس دانشگاه تبريز از پذيرش دانشجو در پرديس بين‌المللي ارس از مهر ماه، تاسيس كلاسهاي نمونه
پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز

گروه آی.تی دانشگاه گیلان - پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز | دانشکده پردیس بین الملل
جزييات پذيرش دانشجو در پرديس بين‌المللي ارس دانشگاه تبريز/مهلت ثبت‌نام تا 15 شهريور

پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز از بین داوطلبان داخلی و خارجی در 37 رشته کارشناسی ارشد
شعبه بين‌المللي دانشگاه علوم پزشكي ارس

شعبه بين‌المللي دانشگاه علوم پزشكي ارس در11 رشته كارشناسي ارشد و پنج رشته دكترا فعاليت خود
برچسب :