توزیع حواله سهام عدالت بازنشستگان ازفردا

توزیع حواله سهام عدالت بازنشستگان ازفردا

سهام عدالت  سود سهام عدالت چقدر است  هر نفر چقدر سهم میگیرد  درباره سهام عدالت  سهام عدالت چیست  سهام عدالت به چه کسانی تعلق می گیرد عدالت  سود سهام عدالت  سهیل خادمی  نجف آباد سود سالیانه سهام عدالت  سود ماهیانه سهام عدالت  سود سهام عدالت فرهنگیان  سهام عدالت کارگران پیگیری سهام عدالت کارگران پیگیری سهام عدالت سهام عدالت برای کارگران  سهم کارگران از سهام عدالت 

مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت تهران اعلام کرد:حواله های سود سهام عدالت مشمولان این دوره (بازنشستگان ) از فردا پنج شنبه از طریق پست توزیع می شود.

 

به گزارش واحد مرکزی ، علی حسینی در نشستی خبری گفت:برای دریافت این حواله ها به مراجعه حضوری نیاز نیست و در منزل مشمولان سهام عدالت توزیع می شود.

وی افزود:مشمولان پس از دریافت حواله می توانند به شعب بانک های کشاورزی و سپه مراجعه و سود سهام را دریافت کنند.

حسینی با بیان اینکه نشانی های در اختیار این شرکت از سهامداران متعلق به سال های 1385 است اظهار داشت : بازنشستگان در صورت تغییر نشانی می توانند اطلاعاتی مانند کد ملی سرپرست خانوار؛ نام و نام خانوادگی سرپرست خانوار؛ نشانی دقیق پستی به همراه یک شماره تلفن در شهر تهران به شماره پیام کوتاه 9963101 ؛ در شهرستان کرج به شماره پیام کوتاه 9963102 و در شهرری به شماره پیام کوتاه 99663103 به زبان فارسی ارسال کنند تا حواله های دریافت سود از طریق پست برای آنها ارسال شود.

مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت تهران خاطرنشان کرد قرار بود در ادامه سیاست پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال مالی 1386؛ بازنشستگان دستگاه های اجرایی ؛ صندوق های بازنشستگی کشوری ومستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که در سال 87 در شرکت های تعاونی سهام عدالت ثبت نام کردند و ثبت نام آنها در دبیرخانه مرکزی سهام عدالت تایید شده است ؛ از طریق توزیع حواله های مخصوص دریافت سود توسط شرکت های تعاونی ؛ سودشان را با مراجعه به شعب منتخب بانک های کشاورزی و سپه دریافت کنند.

حسینی افزود : انجام این امر در شهر تهران باتوجه به کثرت سهامداران این مرحله (بیش از نیم میلیون نفر) و شرایط خاص سنی ایشان که اکثرا دارای کهولت سنی هستند و ساعتها ایستادن در صف حتی با اعلام برنامه زمانبندی برایشان دشوار و سخت است وتجربه چند سال گذشته هم نشان داده است که بیش از یک سوم افراد برنامه زمانبندی را رعایت نکرده اند و انتظار دارند در هنگام مراجعه کارشان در حداقل زمان انجام شود، این امر تقریبا غیرممکن بود.

وی افزود:به همین خاطر قرار شد توزیع این حواله ها در شهر تهران ، شهر ری و شهرستان کرج از طریق پست انجام شود.

مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت تهران تاکید کرد: برای ارسال اطلاعات از طریق پیامک علاوه بر آنکه باید بطور حتم ترتیب اطلاعات درخواستی رعایت شود؛ ارایه اطلاعات سرپرست خانوار نیز کافی است.

حسینی تصریح کرد:شرکت پست در ازای تحویل هر پاکت خانوار مبلغ هزار تومان برای هزینه خدمات پستی دریافت می کند و حواله های یادشده یک شکل و دارای آرم ؛ نام و نشانی چاپ شده این شرکت است و سهامداران باید مراقب افراد سودجو در این زمینه باشند.

حسینی گفت:در صورتی که این حواله ها تا پایان سال جاری به دست سهامداران نرسد مشمولان می توانند به مناطق پستی محل سکونت خود مراجعه کنند.

مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت استان تهران اظهار داشت : بازنشستگان لشگری و افرادی که روزهای گذشته به این شرکت تعاونی مراجعه کرده اند دیگر نیازی به ارسال پیامک ندارند.

وی افراد ثبت نام کننده سهام عدالت در استان تهران تا آبان ماه سال جاری را سه میلیون و 444 هزار و 543 نفر به انضمام نیروهای مسلح ذکر کرد.

حسینی از مشمولان دریافت سود سهام این مرحله خواست به این نکات توجه کنند:

1 - حتما ترتیب اطلاعات درخواستی رعایت شود.

2 - دیگر مراجعه حضوری به شرکتهای تعاونی یادشده نداشته باشند.

3 - فقط اطلاعات درخواستی سرپرست خانوار ارسال شود و از ارسال اطلاعات سایر افراد خانوار و ارسال تکراری و چندین مرتبه جدا خودداری شود.

4 - با دریافت اطلاعات ارسالی و انجام عملیات شناسایی پرونده و جداسازی و تفکیک حواله های سود سهام به تدریج تحویل شرکت پست می شود و به نشانی های اعلام شده از سوی مشمولان ارسال خواهد شد.

5 - سهامداران گرامی مراقب افراد سودجو و فرصت طلب باشند و در صورت برخورد ان را به مراکز انتظامی اطلاع دهند.

6 - افراد پس از دریافت حواله ها می توانند با مراجعه تدریجی به شعب منتخب بانکهای کشاورزی و سپه نسبت به دریافت سود خود اقدام کنند.

7 - بازنشستگان و مستمری بگیرانی که در سال 1388 در شرکتهای تعاونی سهام عدالت ثبت نام کرده اند و سهامداران سایر مراحل شامل خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی و کارکنان دولت و شاغلان دستگاهها و خانواده های معزز شهدا و جانبازان و سهامداران سایر مراحل از ارسال اطلاعات جدا خودداری

کنندکه در این مرحله مشمول دریافت سود نمی باشند و در مراحل بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.

8 - بازنشستگان لشکری از ارسال اطلاعات خودداری کنند چون برای آن دسته از افرادی که مشمول دریافت سود باشند از سوی شرکت تعاونی سهام عدالت شماره 2 اقدام خواهد شد.

9 - دستگاه های اجرایی و ادارات خصوصا شعب سازمان تامین اجتماعی از ارجاع افرادی که در مراحل قبل موفق به ثبت نام اولیه نشده اند به این شرکت خودداری کنند چون این کار در وظایف خود نهادها و سازمانهاست و این شرکت مسئولیت ندارد.

 

منبع : واحد مرکزی خبر


مطالب مشابه :


اس ام اس روز مادر

اس ام اس تبریک روز که تا آخر عمر هم بازنشستگی
گلچین اس ام اس عاشقانه جدید (110)

اس ام اس های روز اس ام اس تبریک بازنشستگی و از کار افتادگی هم
توزیع حواله سهام عدالت بازنشستگان ازفردا

اس ام اس باحال صندوق های بازنشستگی کشوری اس عارفانه اس ام اس تبریک
اس ام اس تبریک روز مادر

اس ام اس جدید 92 - اس ام اس تبریک روز مادر - اس ام اس, اس ام اس جدید,
اس ام اس تبریک روز مادر

اس ام اس تبریک روز که تا آخر عمر هم بازنشستگی
اس ام اس عاشقانه

اس ام اس بازار اس ام اس تبریک گفتن جشن بازنشستگی و از کار افتادگی هم
اس ام اس جدید دلتنگی آبان 92

اس ام اس جدید بازنشستگی و از کار افتادگی اس ام اس جدید فارسی تبریک عید غدیر خم دوشنبه
اس ام اس های روز مادر - 2

اس ام اس-sms-اسمس-عاشقانه اس ام اس تبریک (1) [ SMS ] اس ام اس که تا آخر عمر هم بازنشستگی
برچسب :