تاسیس انجمن علمی حسابداری دانشگاه پیام نور هشتگرد

بسم الله الرحمن الرحیم

                                                                            

مقدمه:

دانشگاه پیام نور هشتگرد (واقع در استان البرز) نزدیک به 8000 نفر دانشجو دارد و در رشته های مختلف علوم پایه و فنی و مهندسی و علوم انسانی مشغول به تحصیل هستند.

رشته حسابداری از قدیمی ترین رشته های موجود در این دانشگاه و از لحاظ جمعیت دانشجویی نیز قابل توجه است - دانشجویان این دانشگاه  از ساکنین  منطقه البرز و تهران هستند.(فاصله تا کرج 30 کیلومتر و فاصله تا تهران 65 کیلومتر)

همانگونه که در سایر دانشگاهها  نیز مشخص و معلوم است - دانشجویان حسابداری فعالتر از دانشجویان سایر رشته ها  هستند . به لحاظ نوع دروس - ترجیح می دهند همه کلاسها را مرتب شرکت کنند و  در دانشگاه حضور داشته باشند. از طرفی با توجه به رشته نیز تعداد شاغلین در این رشته از سایر رشته ها بیشتر است.

نظر به جنب و جوش و همبستگی که از دانشجویان حسابداری در همه دانشگاهها سراغ داریم  و از جمله دانشگاه پیام نور هشتگرد -  نهایتا انجمن علمی حسابداری  براساس ایین نامه وزارت علوم  تحقیقات و فناوری با عنوان تشکل دانشجویی - تشکیل گردید.

در گام اول هیئت موسس تشکیل و پیش نویس اساسنامه را به دانشگاه پیشنهاد و بعد از تصویب آن - انتخابات اولین دوره اعضای شورای مرکزی  انجمن علمی حسابداری برگزار شد. و رسما انجمن کار خود را شروع نمود.

اعضای هیئت موسس:

1- هادی دمیرچی

2- کبری برجی خانی

3- رسول مصطفوی

4- پیمان اکبر پور

5- مریم تکلو

 


مطالب مشابه :


نورچین دانشگاه پیام نور هشتگرد

آدرس سایت نورچین دانشگاه پیام نور هشتگرد استان البرز جهت مشاهده برنامه های کلاسی به شرح زیر می باشد. http://hashtgerdpnu.noorchin.ir. نوشته شده در دوشنبه دوم
سایت دانشگاه پیام نور واحد شهر جدید هشتگرد

وبلاگ انجمن مهندسین اجرایی - سایت دانشگاه پیام نور واحد شهر جدید هشتگرد - وبلاگی آموزشی علمی برای تمام دانشجویان ایران،خصوصاًدانشجویان دانشگاه پیام نور.
تاسیس انجمن علمی حسابداری دانشگاه پیام نور هشتگرد

دانشگاه پیام نور هشتگرد (واقع در استان البرز) نزدیک به 8000 نفر دانشجو دارد و در رشته های مختلف علوم پایه و فنی و مهندسی و علوم انسانی مشغول به تحصیل هستند.
نمرات درس ریاضیات و آمار

دانشجویان معماری دانشگاه هشتگرد - نمرات درس ریاضیات و آمار - ARCHITECTURE.
سایت دانشگاه پیام نور هشتگرد

6 نوامبر 2012 ... دانشجویان آمار - سایت دانشگاه پیام نور هشتگرد - آمار معرفی رشته آمار نمونه سوالات آمار بزرگان علم آمار نرم افزار های آماری کارشناسی تا دکترا.
اخبار: نشست خبری رئيس و معاونين دانشگاه علوم پزشكي البرز با حضور اصحاب رسانه

مرکز فوریت های پزشکی هشتگرد - اخبار: نشست خبری رئيس و معاونين دانشگاه علوم پزشكي البرز با حضور اصحاب رسانه - وبلاگ غیر رسمی مرکز فوریت های پزشکی
بازدید - نظرآباد - هشتگرد - شرکت پروش قارچ پویا - بدون شرح

مهندسی کشاورزی-آب دانشگاه امام خمینی - بازدید - نظرآباد - هشتگرد - شرکت پروش قارچ پویا - بدون شرح -
واحد های ارائه شده

دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر ساوجبلاغ - واحد های ارائه شده - ریاضی - آمار و احتمالات ... استان البرز - هشتگرد - بلوار ایت الله خامنه ای - جنب شهرداری هشتگرد - تلفن
عنوان بین‌الملل از پردیس‌های دانشگاهی حذف شد

مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم با اشاره به دلیل حذف عنوان بین‌الملل از پردیس‌های دانشگاهی گفت: پردیس ارس دانشگاه تهران به هشتگرد و همچنین پردیس کیش دانشگاه
برچسب :