دانشگاه آزاد اسلامي قزوين ميزبان داوطلبان آزمون سراسري و آزمون دانشگاه آزاد اسلامي

100942247333.jpg

روزهاي پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 4، 5 و 6 تيرماه، دانشگاه آزاد اسلامي قزوين، ميزبان داوطلبان آزمون سراسري خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين، دکتر موسيخاني رييس اين دانشگاه گفت: در راستاي تعامل بيشتر با برگزارکنندگان کنکور سراسري، دانشگاه آزاد اسلامي قزوين چند سالي است که ميزبان بخشي از اين آزمون را برعهده گرفته است و به دليل امکانات مناسب و تجربه لازم در برگزاري عالي آزمونها خوشبختانه بازرسان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در بازديدهاي خود، رضايت خود را از نحوهي برگزاري آزمون سراسري در اين دانشگاه اعلام کردهاند.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي قزوين افزود: در همين راستا اين دانشگاه صبح روزهاي پنجشنبه، جمعه و شنبه  4، 5 و 6 تيرماه، ميزبان 2 هزار و 100 داوطلب دختر آزمون سراسري در سه گروه علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني خواهد بود.
وي در پايان با اشاره به فراهم بودن امکانات لازم براي برگزاري مناسب اين آزمون گفت: به دليل اين که آزمون در اين 3 روز راس ساعت 8 صبح در واحد شهيد عباسپور (باراجين) دانشگاه آزاد اسلامي قزوين برگزار خواهد شد؛ از داوطلبين درخواست ميشود حداقل يک ساعت قبل از شروع کنکور در محل برگزاي آزمون حضور داشته باشند.

همچنين روزهاي 11 و 12 تيرماه آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در واحد قزوين برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين ، دکتر موسي خاني رياست اين دانشگاه گفت: روزهاي 11 و 12 تيرماه سال جاري نيز، 8 هزار و 518 داوطلب دختر و پسر براي ورود به دانشگاه آزاد اسلامي  با يکديگر به رقابت ميپردازند.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي قزوين افزود: از اين تعداد 4 هزار و 364 داوطلب پسر و 4 هزار و 154 داوطلب دختر هستند که در 4 نوبت صبح و بعد از ظهر روزهاي پنجشنبه و جمعه 11 و 12 تيرماه در اين دانشگاه حضور خواهند داشت.
وي يادآور شد: آزمون نوبت صبح ساعت 8 الي 12 و آزمون نوبت بعدازظهر ساعت 16 الي 20 برگزار خواهد شد که به ترتيب در نوبت صبح و بعدازظهر پنجشنبه 11 تير، داوطلبين گروه فني و مهندسي، در نوبت صبح جمعه 12 تيرماه داوطلبين گروه علوم انساني و در نوبت بعدازظهر همان روز گروه علوم تجربي، کشاورزي، زبانهاي خارجي و هنر با يکديگر به رقابت خواهند پرداخت.
دکتر موسيخاني در پايان تاکيد کرد: دانشگاه آزاد اسلامي قزوين براي رفاه حال داوطلبين و خانوادههاي آنها امکانات رفاهي مناسبي را فراهم کرده است.


مطالب مشابه :


دانشگاه آزاد قزوین !!!!!

--- دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان --- - دانشگاه آزاد قزوین !!!!! - رشته ی مهندسی شیمی گرایش های
دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در شهر قزوین که در ۱۵۰ کیلومتری تهران قرار دارد هم اکنون
اخبار قزوین

مقالات - اخبار قزوین | دانشگاه ازاد www.azmoon.com دکتری کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد www.azmoon.net
دانشگاه آزاد اسلامي قزوين ميزبان داوطلبان آزمون سراسري و آزمون دانشگاه آزاد اسلامي

روزهاي پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 4، 5 و 6 تيرماه، دانشگاه آزاد اسلامي دانشگاه آزاد قزوین
برچسب :