متن های جالب برای کارت دعوت عروسی

 

 

متن های جالب برای کارت دعوت عروسی

 

شتری است که در خانه همه می‌خوابد
در خانه ما هم خوابید خب
حالا مال ما یک کمی بد فرم‌تر بوده،
از نامزدی به ازدواج رسید
پیش می‌آید دیگر!
شما هم خبطی مرتکب شوید،
بیایید دور هم، همدیگر را می‌بینیم و شوخی می‌کنیم
می‌خندیم،
حال می‌دهد به جان شما
غذای خوب هم سفارش داده‌ایم، میوه درجه یک هم ایضاً،
فقط ما این همه خرج کرده‌ایم، شما جوگیر نشوید کادوی گران بخرید
همان یک سکه کافیست، البته ما به نیمش هم راضی هستیم.
در ضمن، جمع بزرگونه است
دلبندانتان فعلاً در منزل بمانند تا وقتی دلبند ما به دنیا آمد برای تولدش دعوت کنیم

 

متن های جالب برای کارت دعوت عروسی

 

 

ما دو خانواده بسیار محترم، تصمیم گرفتیم دختر را عروس و پسرمان را داماد کنیم و بفرستیم خانه بخت تا هم خودمان از دستشان راحت شویم و هم خودشان مزه زندگی را بچشند.
پاشید، بیایید و این دو کبوتر عاشق را دست به دست بدهید تا بروند سر خانه و زندگیشان.
(حالا اگر کبوتر نبودند، شما می‌توانید قمری هم حساب‌شان کنید.)
بزم ما روز دوشنبه است و ۴ نوع غذا سفارش دادیم، فقط وقتی خوردید و رفتید نگویید ترش بود یا شیرین، شور بود یا بی‌نمک! حساب کنید کلی پول بابت اطعمه داده‌ایم. میوه هم چند برابر مهمانان ابتیاع شده تا به همراه شیرینی و شربت میل کنید.
ما که راضی به زحمت نیستیم، ولی حالا که شما می‌خواهید کادو بیاورید، کادوی درست و درمون بیاورید تا ما پشت سرتان حرف نزنیم! در ضمن این نور دیده‌‌ها را شما فعلاً نیاورید… بعداً ما از خجالتشان درمی‌آییم.


مطالب مشابه :


متن های جالب برای کارت دعوت عروسی

دفتر ازدواج تهران - متن های جالب برای کارت دعوت عروسی - دفتر ازدواج تهران 246 - ازدواج زیباترین نقطه عطف زندگی است - دفتر ازدواج تهران.
متن كارت دعوت به عروسي

متن زير براي كارت دعوت به عروسي مناسبه. مخصوصا اگه كسايي كه مي‌خواهيد دعوت كنيد، خيلي ادعاي كلاس و پرستيژ دارن. آخر این هفته، جشن ازدواج ما به پاست. با حضور گرم خود، در آن صفا جاری کنید. ازدواج و عقد یک امر مهم و جدی است. لطفاً از آوردن اطفال، ...
متن جالبي از يك كارت دعوت جشن عروسي

متن جالبي از يك كارت دعوت جشن عروسي. آخر اين هفته،جشن ازدواج ما به پاست. با حضور گرم خود در آن صفا جاري كنيد. ازدواج و عقد يك امر مهم و جدي است. لطفا از آوردن اطفال،خودداري كنيد. بر شكم صابون زده،آماده سازيدش قشنگ. معده را از هر غذا و ميوه اي عاري كنيد.
متن کارت عروسی!!!!!

متن یک کارت دعوت عروسی : آخر این هفته ، جشن ازدواج ما بِپاست *** با حضور گرم خود ، در آن صفا جاری کنید. ازدواج وعقد یک امر مهم و جدی است *** لطفاً از آوردن اطفال خودداری کنید. بر شکم صابون زده ، آماده سازیدش قشنگ *** معده را از هر غذا و میوه ای عاری ...
متن کارت عروسی

متن کارت عروسی. نویسنده :اساماسسه شنبه بیست و ششم فروردین 1393نظر بدهيد. فرشته مهر لبخند زد و گفت: وقتی زمین هزار و سیصد و ...بار به دور خورشید بچرخد و ستاره ها آسمان ...مین ماه سال را آذین ببندند ...مین روز، نوبت عاشقی است در آن روز دو ... payamake asheghane sms.com sms asheghane sms asheghi sms for love sms jadid sms love sms new sms ziba sms برای دوست sms جدید عاشقانه sms دعوت عروسی عاشقانه SMS جشن پیوند عاشقانه جدید دی sms شب عروسی عاشقانه جدید خرداد ماه 93 sms ...
متن کارت دعوت عروس خودم

اشعار عاشقانه - متن کارت دعوت عروس خودم - اشعار و دلنوشته های ناب - اشعار عاشقانه.
متن های جالب برای کارت دعوت عروسی (ادامه)

عروس - متن های جالب برای کارت دعوت عروسی (ادامه) - هرکسی که تازه عروسه یا میخواد عروس بشه و به وبلاگ من اومده براش آرزوی خوشبختی و سعادت رو دارم - عروس.
متن کارت دعوت عروسی

متن کارت دعوت عروسی. خدا داشت فکر می کرد. مهر حوا به دل آدم افتاده بود. باید آسمان را آذین می بست. ستاره ها را برق می انداخت. برای فرشته ها لباس می دوخت... اما اینها برای خدا کاری نداشت. او نشسته بود و به چیز دیگری می اندیشید.
برچسب :