10 عکس منتخب از بازیگران هالیوودی در لباسهای بسیار زیبا

کارنامه ی فشن ستارگان:
شاید بعضی از ستارگان زیر جایزه بهترین بازیگر را در سال 2009 از ان خود کرده باشند ، اما شایستگی آن را دارند که باز هم برای بهترین ظاهر و پوشش شان جایزه ای از آن خود کنند. بیشتر این ستارگان در فیلم های برگزیده سال 2009 به ایفای نقش پرداخته اند؛ 
 
 
آنجلینا جولی: بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com آنجلینا جولی اولین افراد این لیست ، زوج معروف و خبرساز هالیوود هستند. ‌آنجلینا جولی در لباس توری صورتی رنگ و بدن نمای خود به همراه براد پیت در کت و شلوار خوش دوخت و رسمی تام فورد مستحق این هستند که در صدر لیست ما قرار بگیرند. این زوج در فستیوال فیلم کن نظر همگان را به خود جلب کرده بودند .  
 
مگان فاکس: مگان فاکس  بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com دومین ستاره این لیست "مگان فاکس" است. او که برای بازی در فیلم "انتقام از کشته شدگان" کاندیدای بهترین بازیگر زن شده بود ، با پیراهنی شاهانه ، النگوهای طلایی و زیورآلات 365 دلاری خود نامزد دومین جایزه خوش پوش ترین ستارگان است.  
 
پنه لوپه کروز : پنه لوپه کروز  بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com در مراسم افتتاح فیلم خود "Nine" در لندن با پیراهن براق الماسی و مهره دوزی شده خود ظاهری فرشته مانند و اسمانی داشت .    تیلور لانتر : تیلور لانتر بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com در مراسم افتتاح فیلم "ماه جدید" در مادرید بسیار جذاب و فریبنده شده بود.   
 
ستاره پنجم ما کسی نیست جز ستاره خوش پوش هالیوود جنیفر لوپز: جنیفر لوپز  بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com او در مراسم افتتاح فیلم خود "Michel Jackson s This Is It" پیراهنی به تن داشت که از باند و نوار درست شده بود ، البته تصور نکنید این لباس ارزان قیمت بود ، قیمت این پیراهن بیش از 4 هزار دلار است و او عنوان زیباترین و خوش لباس ترین مراسم آن شب را از آن خود کرد.  
 
در این مکان ساندرا بلاک 45 ساله قرار دارد : بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com  ساندرا بولاک او با پیراهن ژاپنی 1077 دلاری زیبا و صندل های 800 دلاری اش نظر همه را به خود جلب کرده بود. وی در مراسم نمایش فیلمش "The Proposal" در مادرید خوش لباس ترین ستاره زن لقب گرفت.  
کاترین هیگل : بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com کاترین هیگل برای نمایش آخرین فیلم خود "حقیقت زشت" در لندن با پیراهن سبز برق خود ظاهری فریبنده داشت. یک نوار در روی یک شانه زیبایی لباس وی را دوچندان کرده بود؛  کاترین توانسته بود با ترکیب لباس سبز درخشان و جواهرآلات فلزی طرحی جدید و زیبا بوجود آورد.   
سینا میلر : سینا میلر  بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com بسادگی می تواند حتی با یک کت براق گوچی نیز نفس اطرافیانش را در سینه حبس کند ، او که برای شرکت در مراسم نمایش فیلم "The Rise of Cobra"  با یک کت براق نقره ای و یک بلوز آبی رنگ و بوت جلو باز حاضر شده بود توانست عنوان خوش لباس ترین فرد حاضر را از آن خود خود کند.      کامرون دیاز: بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com کامرون دیاز او در این لباس مجلی ساده و شیک هم توجه همگان را به خود جلب کرد و در لیست ما قرار گرفت  
تاندی نیوتن تاندی تیوتن  بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com در مراسم نمایش فیلم "2012" با پیراهن بهاره گل سرخی و حلقه بزرگ و کفش های مشکی رنگ در کانون توجه حاضران بود.  
کیت بکین سیل: بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان| www.FunShad.Com کیت بگین سیل با ظاهر ساده اما زیبای خود باز هم عنوان خوش لباس ترین فرد را از آن خود می کند. او با یک پیراهن ساده طرح جین ساندر ، زینت آلات طلایی رنگ و موهای آشفته توانست آخرین مکان این لیست را از آن خود کند


مطالب مشابه :


جدیدترین مدلهای مو بلند زنانه

رنگ مو تیره , مدل مو بلند مجلی جنیفر لوپز , رنگ مو نسکافه ای برای موهای بلند ,
10 زن صاحب زیباترین موهای دنیا

10 زن صاحب زیباترین موهای تازگی انجام شد جنیفر آنیستن مجددا به عنوان جنیفر لوپز .
زیور آلات فشن - سری 1 -------- جنیفر لوپز - Jennifer Lopez - J.LO

عکس مدل موهای جدید ایمو پسرونه عكس دختری که پس از شنا، موهایش سبز رنگ جنیفر لوپز
گالری عکس بازیگران خارجی

6- جنیفر لوپز ؛ خانم بازیگر ، خواننده تصاویری از مدل موهای جدید و رنگ موهایی که در
اخبار داغ هاليوود

ღღღ از همه جا از همه رنگ جنیفر لوپز برای کاهش دیده شد موهای بلند و های
10 عکس منتخب از بازیگران هالیوودی در لباسهای بسیار زیبا

ستاره پنجم ما کسی نیست جز ستاره خوش پوش هالیوود جنیفر لوپز: رنگ و بوت جلو رنگ و موهای
عكس دختری که پس از شنا، موهایش سبز رنگ شد!!؟

عكس دختری که پس از شنا، موهایش سبز رنگ شد!!؟ عکس مدل موهای جدید ایمو پسرونه جنیفر لوپز
برچسب :